Šumperk – Rožnov p. R. 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 8:3 (kon.) | Vsetín – Třebíč 5:3 (kon.)
Hr. Králové – Kolín 4:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:4 (3:1, 1:2, 2:1)
HC Rožnov pod Radhoštěm
Neděle 19.02.2012, 11:45 • Zimní stadion Šumperk • Liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:45.

Salith Šumperk: Misiorz (Hoffmann) - Navrátil, kastner, Feledík, Řezáč, Langr, Dtril L., Prokopec, Holinka (C), Gewiese, Žalčík, Fryč, Galuška, Skoumal, Hodulák, Horváth, Horák

HC Rožnov pod Radhoštěm: Mizer (Dohnálek) - Fryšara, Černobila, Skopal (A), Švrček, Paťava, Blažej, Vyvijal (C), Babiš (A), Kitzberger, Mikuda, Křenek

Rozhodčí: Dědek - Trunečka, Kika.

00:01

00:17
    Po svižném začátku, kdy se do pásma Rožnova dostal Šumperk, vypadl puk z ledu.

00:46
    Draci právě vstřelili branku!
    No a máme tu rychlou branku domácího týmu. Při střele Langra se snažil dorážet MICHAL SKOUMAL. Tomu se povedlo na dvakrát dorazit puk za Mizeru. Asistence: Tomáš Langr.

02:09
    Zakázané uvolnění Rožnova.

02:35
    Rožnov se nemůže dostat do šumperského pásma. Hosté z Beskyd se snaží nahazovat puky, avšak domácí je skvěle odráží zpět do středního pásma.

03:06
    Střela Gewieseho končí v náruči Mizery.

03:41
    Navrátil vyslal pas na Galušku, jenže ten byl zbaven puku obráncem Fryšarou.

04:59
    Jan Křenek dostane dvě minuty za hákoování. Šumperk má možnost přesilové hry.

05:23
    Langra skvěle betonem vychytal Mizera.

05:28
    Tomáš Langr vyslal pak na PETRA GEWIESEHO, který od modré vyslal střelu. Ta zapadla přesně do brány Mizery. Asistence: Tomáš Langr.

07:06
    Lukáš Drtil dostane dvě minuty za hákování.

07:38
    Gewiese vyhazuje puk mimo střední pásmo.

08:14
    Rožnov pod Radhoštěm se vůbec nemůže dostat k nějaké střele.

08:47
    Kamil Babiš měl šanci, ale trefil pouze tyč Hoffmannovi klece!

09:05
    Petr gewiese dostane dvě minuty za vysokou hůl. Rožnov bude hrát přesilovku 5 na 3.

09:34
    Střelu Mikudy skvěle zblokoval Prokopec.

09:06
    Šumperrk ve 4.

10:42
    Hosté se usadili v pásmu Draků.

11:05

11:18
    Navrátil nerozehrál přesně a přihrál na hůl Mikudovy, ten má možnost založit akci.

12:08
    Postavení útočícího hráče v brankovišti. Šumperk byl až moc dotěrný na Lukáše Mizeru.

12:32
    Střela Blažeje končí v náruči Hoffmanna.

12:38
    Rožnov právě vstřelil branku!
    Babiš nahrál volnému FILIPU VYVIJALOVI, který jednoduše dorazil puk za Václava Hoffmanna. Asistence: Kamil Babiš.

13:39
    Puk v rohu kluziště v pásmu Rožnova.

13:46
    Holinka dostal přihrávku z poza brány, ale Mizera byl pozorný.

14:51
    Langr srazil u souboje u brány Bedřicha Černobilu. Ten si to nenechal líbit a vzápětí do něj sekl. Rozhodčí vylučovat nebude.

15:07
    Ofsajd mladých Draků.

15:30
    Hoffmann vychytal samostatný únik Kamila Babiše!

15:53
    Na druhé straně zákrok Mizery.

16:14
    Mikuda stál sám těsně před Hoffmannem, puk jen tak tak přeletěl klec domácího brankáře.

17:05
    Střela Langra letí mimo. Následná střela Skoumala končí na vyrážečce gólmana hostů.

17:55
    Opravdu nádherná střela do horního růžku od JANA GALUŠKY, brankář Rožnova neměl velkou šnaci na chycení tohoto puku. Asistence: Miroslav Horváth.

19:51
    Ještě jedna velká šance pro Galušku, ten však přestřelil klec hostů.

20:00

20:01

20:30
    Dvě minutry za hákování dostane Lukáš Drtil.

20:50
    No a viděli jsme minuty hry bez hlavního rozhodčího. Předchozí trest dával čárový sudí. Sudí Dědek už se vrátil na led.

21:45
    Domácí brání hodně dobře tuto přesilovou hru hostů.

22:30

23:33
    Střela Kastnera končí v lapačce Mizery.

23:52
    Dvě minuty za podražení dostane Adam Řezáč.

24:21
    Lukáš Drtil usedá dnes již po třetí na trestnou lavici. Teď za podražení. 5 na 3, pro tým z Beskyd,

24:44
    Dvě minuty za sekání + 10 minut nesportovní chování pro hostujícího Kamila Babiše.

25:31
    Střelu Fryšary vyrazil domácí brankář před sebe.

25:52
    Oba celky ve 4.

26:21

26:40
    JAN MIKUDA se dostal k puku vystřelil a puk zapadl za Hoffmanna. branka v oslabení. Bez asistence.

27:27
    Skoumalova střela byla zblokována Jakubem Švrčkem.

28:49
    Puk v obranném pásmu Rožnova.

29:51
    Gewiese zavezl puk do pásma Rožnova a tam ho měl dlouho, dokud o něj nepřišel v rohu kluziště.

32:24
    Převážne se hraje na horu a dolu, ale bez střel na branku.

32:44
    Galuška dvě minuty za podražení.

32:54
    Dvě minuty za faul loktem dostane Paťava.

34:25
    Černobil vypíchl puk Gewiesemu.

35:44

34:53
    Galuškovu střelu Mizera vyrazil přímo na hůl MIROSLAVA HORVÁTHA, který dorazil puk za ležícího brankáře Rožnova. Asistence: Jan Galuška, Michal Skoumal.

36:26
    Střela Holinky končí na masce Mizery. Sudí Dědek přerušuje hru.

36:45
    Střela Langra z úhlu končí na betonu Mizery.

37:10
    Dvě minuty za vysokou hůl dostane Jan Křenek.

37:36
    Střelu Gewieseho zblokoval Černobila.

38:18
    Puk po střele Gewieseho končí na bráně Lukáše Mizery.

38:28
    Bylo nařízeno trestné střílení. Hosté pojedou.

38:28
    RADIM BLAŽEJ proměňuje trestné střílení. Kličkou dokázal uspět na Hoffmanna.

38:57
    Gewiese netrefil prázdnou bránu po přihrávce Skoumala.

39:10

39:42
    Hoffmannův zákrok proti střele Švrčka.

40:00

40:01

40:06
    Hned po bully vyjel Daniel Horák na Mizeru, ale jeho střela letěla hodně vedle.

40:51
    Nahození Horvátha raději brankář Lukáš Mizera kryje.

41:03
    Hoffmann si vyjel z brány a přerušuje hru až v mezikruží.

41:24
    Opět zásah Hoffmanna.

41:55
    Rožnov se sice dostal do pásma Šumperka, ale nedokázal si vytvořit ani jednu vážnou šanci.

42:19
    Mizera přerušuje hru.

43:09
    Špatná rozehra Rožnova. Čárový rozhodčí pískají zakázané uvolnění.

43:23
    Hoffmann kryje střelu Vyvijala.

44:00
    Kamil Babiš vyslal pas na FILIPA VYVIJALA a od něho se odrazil puk do brány. Dalo by se říci, že to byla šťastná branka. Asistence: Kamil Babiš.

45:05
    Šumperk odpívídá na branku brankou. PETR GEWIESE prostřelil Mizeru a posílá opět Šumperk do vedení. Asistence: Michal Skoumal.

46:09
    Puk ve středním pásmu na holích mladých Draků.

Dnešní utkání sleduje 67 diváků, včetně rolbařů.

48:00
    Puk před Mizerou.

48:23
    Hosté po dlouhé době u puku.

48:59
    Přihrávku před bránu nedokázal zpracovat Lukáš Drtil.

49:27
    Moc dlouho zpracovával puk Sebastian Kitzberger. Než si ho zpracoval puk mu sebral Kastner.

50:02
    Střela Horáka zblokována a končí za brankou Mizery.

50:23
    Kamil Babiš netrefil odkrytou klec. Tak takovéto šance se proměňovat musí! Hoffmann následně ještě chytl puk, který letěl brankovištěm.

52:57
    Hosté v brankovišti domácích.

53:37
    Střelu Kitzbergera kryje brankář mladých Draků.

53:49
    Střela Horvátha končí v lapačce Mizery.

55:49
    Radim Blažej přestřelil při samostatném úniku na Hoffmanna.

56:26
    Lukáš Drtil netrefil prázdnou klec.

57:08
    Dvě minuty za krosček dostane Pavel Prokopec.

58:03
    Navrátil se šťouchal ve středním pásmu s Babišem.