Chelsea – Bolton 3:0 (kon.) | Newcastle – Wolverhampton 2:2 (kon.) | Queens Park – Fulham 0:1 (kon.)
West Brom – Sunderland 4:0 (kon.) | Wigan – Aston Villa 0:0 (kon.) | Manchester City – Blackburn 3:0 (kon.)
Newcastle United
2:2 (2:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 25.02.2012, 16:00 • Sports Direct Arena • Anglická Premier League

66
    Wolves právě vstřelili branku!
    Nevýrazný Newcastle podruhé inkasuje. Jamie O'Hara poslal míč z přímého kopu přímo před Tima Krula, kde si úspěšně počínal KEVIN DOYLE, jenž vyrovnává.

50
    MATT JARVIS se prosazuje z podobné pozice jako Jonás Gutiérrez v prvním poločase. Anglický křídelník poslal z rohu šestnáctky technickou střelu, která se s pomocí Simpsonovy teče dostala za záda Tima Krula.

18
    Newcastle právě vstřelil branku!
    JONÁS GUTIÉRREZ navyšuje vedení domácího výběru. Kevin Doyle odhlavičkoval pas Dannyho Simpsona pouze k Argentinci, který napřáhl z necelých pětadvaceti metrů a rozvlnil síť Wolverhamptonu.

6
    Necelých šest minut trvalo „Strakám“ na pokoření Wolverhamptonu. Berrovu chybu na hranici šestnáctky ještě Wayne Hennessey včasným zákrokem proti patičce Demby Ba zachránil, na následnou dorážku Papisse Cissého už ale nedosáhl.