Parma – Neapol 1:2 (kon.) | Udinese – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Siena – Cagliari 3:0 (kon.)
Fiorentina – Cesena 2:0 (kon.) | Lecce – Janov 2:2 (kon.) | AS Řím – Lazio 1:2 (kon.)
Bologna – Novara 1:0 (kon.) | Inter – Catania 2:2 (kon.)
Parma Calcio 1913
1:2 (0:1)
SSC Neapol
Neděle 04.03.2012, 12:30 • Stadio Ennio Tardini • Italská Serie A

Zápas končí. Neapol nebyla rozhodně lepším týmem, ale díky schopnosti zakončení vítězí a připisuje si tři body do tabulky. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (14:22:49)

90+3
    Míč je daleko od obou branek, už se asi nic nestane.

90+3
    Cavani jen kousek vedle! Poslední šance pro domácí.

90+2
    Domácím se nedaří kombinace.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Hosté šli do přečíslení 3 na 2, vykombinovali si obranu, ale Lavezzi nedokázal míč dorazit do prázdné branky a trefil tyčku! Ohromná šance!

87
    Ačkoliv Parma poslední minuta svého soupeře přehrávala, jsou to hostě, kteří skórovali.

86
    Neapol právě vstřelila branku!

Cavani našel ideální přihrávkou EZEQUIELA LAVEZZIHO, který prokázal svůj zabijácký instinkt a posílá svůj tým do vedení!

85
    Modesto to zkusil, trefil Marqueze.

83
    Parma stále u míče. Neapol se dostává pod tlak.

82
    Rozehrán na krátko, ale následně akci ukončil offside.

81
    Rohový kop pro domácí.

80
    Domácí jsou nyní daleko lepší, touží po výhře.

77
    Parma právě vstřelila branku!

Je vyrovnáno! Po rohu se dostal míč k jednomu z hráčů Parmy, ten vypálil, De Sanctis neudržel míč a pro CRISTIANA ZACCARDA nebyl problém míč usměrnit do sítě!

76
    Okaka Chuka střídá a jeho místo zaujal Fernando Marques.

75
    Hlavička po rohu vysoko nad.

74
    Domácí kombinují před brankou Neapole. Vybojovali rohový kop.

72
    Centr se nepovedl. Obrana Neapole si tuto akci bezpečně pohlídala.

71
    Volný kop pro domácí. Fernandez fauloval.

70
    Opět Cavani v offsidu. Za posledních 15 minut již potřetí.

68
    Maggio odkopl míč do bezpečí z pohledu hostů.

67
    Valdes vypálil z dálky a De Sanctis musel na zem!

66
    Cavani svoji střelou vyzkoušel Miranteho. Ten si prostor u tyče pohlídal.

65
    Obrovský závar před brankou Neapole. Nakonec to pro hosty dopadlo dobře.

64
    Cannavaro dostává žlutou a je tu velmi nadějná standardní situace pro domácí.

62
    Cavani předvedl krásné nůžky. Mirante střelu chytl, ale jednalo se stejně o offside.

61
    Standardní situace pro Neapol po faulu na Dzemailiho.

60
    30 minut před koncem využívají hosté poslední možnosti střídání, docela riskantní jednání od trenéra. Walter Gargano odešel a nahradil ho Gokhan Inler.

59
    Cavani chycen v offsidu.

57
    Lavezzi zastavil soupeře nedovoleně a dostává žlutou kartu.

56
    Domácí mají opravdu problémy se zakončením. Mariga vystřelil ideálně z velkého vápna vysoko nad.

55
    Hra se hodně uklidnila, hraje se hlavně na středu hřiště.

54
    Okaka Chuka v offsidu.

53
    Mariga vyslal pozdrav z velké dálky. De Sanctis v pohodě chytá.

52
    Aktivní Giovinco se opět snažil zakončit. Obrana jeho střelu zablokovala.

50
    Zápasy v Italské lize bývají někdy trochu atypické. Domácí jsou u míče a snaží se vyrovnat.

48
    To jsou ale věci. Jeden z hráčů Neapole, konkrétně Dossena evidentně zahrál rukou ve vápně! K rozhodčímu se seběhlo klubko hráčů Parmy, ale ten nepíská! Teď upřel domácím jasný pokutový kop!

48
    Rohový kop po akci Gallopa. Ten předvedl skvělou techniku.

47
    Dzemaili dostává žlutou kartu.

46
    Týmy vstoupily do druhého poločasu stejně opatrně, jako do toho prvního.

46

První poločas je za námi. Hosté se dostali díky Cavanimu do vedení, ovšem i domácí dokázali několikrát nebezpečně zahrozit. Co přinese druhý poločas, uvidíme po přestávce.

Druhý poločas začne přibližně v 13:33.

45
    Nastavují se dvě minuty.

45
    Do poločasu se už asi nic důležitého nestane.

44
    Hosté drží míč na svých kopačkách.

43
    Giovinco se prokličkoval až do vápna, kde měl obrovskou šanci na vyrovnání! Mířil jen pár centimetrů vedle levé tyče!

40
    Gianluca Musacci dostal za penaltový faul žlutou kartu.

40

EDINSON CAVANI měl obrovské štěstí! Jeho první střelu Mirante vyrazil, ovšem na dorážku už neměl nárok. Hosté jsou tedy ve vedení.

40
    Cavani bude exekutorem.

39
    Nařízen pokutový kop pro hosty!

37
    Giovinco zkoušel projít sám. Obrana Neapole byla však úspěšnější.

36
    Už druhé střídání hostů v prvním poločase. Gianluca Grava odchází a místo něj přišel Federico Fernandez.

35
    De Sanctis byl při snaze chytit balón faulován. Celou situaci bere s úsměvem a bude vykopávat.

35
    Trefena zeď, je tu roh.

34
    Cannavaro fauluje. Volný přímý kop pro domácí. Je to nějakých 30 metrů.

33
    Cavani chtěl vysunout chytře Lavezziho. Ten mu za nápad tleská.

31
    Neapol se snažila kombinovat na hranici šesnáctky domácích. Obrana ji však nedovolila projít.

29
    Gallopa dostal balón nádherně k penaltovému puntíku, zpracoval si ho tělem a pravačkou vypálil z voleje. Střela šla jen kousek mimo. Velká šance domácích!

28
    Campagnaro vyhlavičkoval mimo. U míče však stále byli domácí. Celá akce končí až střelou Okaky nad branku.

28

26
    Akce po ose Hamšík - Lavezzi končí střelou těsně vedle toho druhého jmenovaného! Dobrá akce hostů!

25
    Maggio nedosáhl na příliš vysokou přihrávku. U míče domácí.

24
    Pískán útočný faul. De Sanctis vykopává.

24
    Roh pro domácí.

23
    Dzemaili to zkusil přes zeď. Jeho střela šla ale příliš vysoko.

22
    Faul kousek před velkým vápnem. Nadějná standardní situace pro hosty!

21
    Mariga skluzem sestřelil nového muže na trávníku Campagnara a dostává žlutou kartu.

20
    Domácí zahrávali rohový kop, ze kterého nebylo nic.

20
    První střídání zápasu. Miguel Angel Britos odchází a nahradí ho Hugo Campagnaro.

19
    Cannavaro zajel velmi tvrdě do Okaky. Domácí budou zahrávat přímý volný kop.

18
    Cavani vstřelil branku, ale jeho radost netrvala dlouho. Je to offside.

17
    Centr se snášel velmi nebezpečně do vápna. Nikdo ho však nedokázal dostat do sítě.

17
    Rohový kop pro hosty.

15
    Nepřesná přihrávka domácích. Kdo by přišel na zápas až teď. O nic by zatím nepřišel.

13
    Centr se nezdařil. Mirante vykopává.

12
    Zaccardo dostává žlutou kartu za velmi tvrdý zákrok, kdy soupeře kopl při souboji do hlavy. Hosté zahrávají standardní situaci.

11
    Hra je velmi opatrná. Biabiani zkoušel projít přes obránce, ale neúspěšně. To trochu symbolizovalo i dosavadní obraz hry.

9
    Dossena dostal dlouhý balón a chtěl centrovat. Střelu mu tečoval obránce a Mirante si tak mohl v pohodě dojít pro míč.

8
    Hostům se nepovedl centr do vápna. Domácí následně přicházejí o míč.

7
    Gravo byl s míčem zatlačen až do autu. Hraje se daleko od obou branek.

6
    Několik nepřesných přihrávek na obou stranách.

5
    Po aktivním začátku domácích se hraje o něco opatrněji, ani jedno z mužstev nikam nespěchá.

2
    Gianluca Grava dostal žlutou kartu za faul, kterým přibrzdil protihráče.

Parma FC: Mirante - Santacroce, Paletta, Zaccardo, Modesto, Galloppa, Musacci, Mariga, Biabiani, Giovinco, Okaka Chuka

SSC Neapol: De Sanctis - Grava, Cannavaro, Britos, Maggio, Gargano, Dzemaili, Dossena, Hamsik, Lavezzi, Cavani

Rozhodčí: Paolo Valeri

1
    První střela na branku hostů. Domácí začali aktivně.

1

Co se týče postavení v tabulce. Parma je na 14. místě s aktuálně velmi špatnou formou, z posledních tří zápasů získala pouze jeden bod. Hosté z Neapole drží 5. místo tabulky. Jejich forma je naprosto rozdílná než u soupeře. Z posledních tří zápasů získali 9 bodů! V posledním zápase si připsali velmi cenný skalp, kdy porazili doma Inter Milán.

Ještě jednou Vás vítám u online textového přenosu. Dnes máme na programu utkání 26. kola Série A mezi Parma FC a hostujícím celkem SSC Neapol.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.