Olomouc – Liberec 4:1 (kon.) | Vítkovice – Motor ČB 3:1 (kon.) | Zlín – Pardubice 9:1 (kon.)
Sparta – Plzeň 4:1 (kon.) | Jihlava – K. Vary 0:2 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 5:1 (kon.)
Kometa Brno – Chomutov 2:3 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Třinec – HC Kladno 2:3 (po s.n.)
Královští lvi Hradec Králové
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 08.03.2012, 18:00Play-off Chance ligy

51:05
    A teď se vrhněme na tresty. Jiří Hendrich dostává 2 minuty za hrubost. Na druhé straně jsou ty tresty poněkud vyšší. Kriss Grundmanis inkasuje 2+2 za hrubost a navrch ještě 10 minut za nesportovní chování.

48:39
    Hradec se bude muset znovu bránit. Na trestnou lavici již usedá Milan Karlíček, jenž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

44:44
    Poměr sil na ledě se vyrovná, poté začne zkrácená početní výhoda Dukly. Hradec špatně střídal a dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě

42:56
    Hradec bude moci zvýšit své vedení. Adam Zeman si totiž půjde popřemýšlet k tresotoměřičům za podražení.

39:35
    Ještě jedno vyloučení. Martin Vágner si půjde zchladit hlavu za katr, jelikož se provinil držením.

33:34
    Nyní dostanou i domácí výhodu přesilové hry. Lukáš Trubka dostává dvě minuty za hákování.

29:08
    Ovšem teď dostane Dukla početní výhodu. David Roupec inkasuje dvě minuty za držení. Udeří Jihlavští?

24:58
    Domácí tým se ale bude muset bránit. Jakub Čech totiž podrazil projíždějícího protihráče a dostane dvě minuty. Trest odpyká Tomáš Karpov.

07:24
    Teď již avizovaný trest. Milan Karlíček dostává dvě minuty za napadení. Co na to Dukla, udeří?

05:13
    Východočeši si zahrají další početní výhodu. Michal Jeslínek totiž vystřelil kotouč ze svého pásma mimo mantinely a dostává dvě minuty za zdržování hry.

02:23
    První přerušení je díky faulu. Na trestnou lavici je poslán Tomáš Petráček za nedovolené bránění. Domácí tým si tak zahraje přesilovku.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 17. Poživil (Karpov, Rufer), 25. Havel (Čížek), 47. Koudelka (Moskal)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Čížek, Chmelíř, Roupec, Vágner, Karlíček, Hendrich, Lesák, Bendík – Záhorovský, Tvrdík, Kubica – Budínský, Koudelka "C", Moskal – Havel, Marosz, Kadlec – Poživil, Rufer, Karpov.
    HC Dukla Jihlava: Halmoši (Novotný) – Petráček, Ficenc "C", Jaroš, Dobrovolný, Kolafa, Malena, Grundmanis, Kaláb – Hodek, Maliník, Čachotský – Jeslínek, Filip, Krupka – Zeman, Hubáček, Indra – Vysloužil, Domin, Bezděk.

Rozhodčí: Horák, Zubzanda – Brejcha, Suchánek