Ml. Boleslav B – Letohrad 2:2 (kon.) | Písek – Kunice 3:1 (kon.) | Chomutov – Pardubice 0:1 (kon.)
Vltavín – Ovčáry 1:0 (kon.) | Chrudim – Plzeň B 3:1 (kon.) | Kladno – Karlovy Vary 3:0 (kon.)
Domažlice – Králův Dvůr 0:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav B
2:2 (1:0)
FK Letohrad
Sobota 17.03.2012, 10:15Česká fotbalová liga

Připojme ještě statistiky utkání: střely na bránu 4:4, střely mimo 9:3, rohy 10:5. (12:12:35)

Sledovali jsme po 45 minutách nudy hodně zajímavý druhý poločas, nejdříve plejádu zahozených šancí domácích na zvýšení náskoku, pak šokující dva údery Letohradu a v samém závěru druhou trefu Australana tureckého původu Kerema Buluta, kterou zajistil favoritovi aspoň bod a prodloužil čekání Letohradu na vítězstí už na 15 zápasů.
    Děkujeme za pozornost a z Mladé Boleslavi přeji hezký zbytek víkendu!

Konec zápasu. Domácí se hodně rozčilují, že sudí nenastavil ani vteřinku.

88
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tak přece je vyrovnáno! Rohový kop prodloužil hlavou Bořil a KEREM BULUT se přesnou hlavičkou stejně jako v minulém kole prosazuje podruhé v zápase.

88
    Schubertův centr zblokoval Kail na jubilejní desátý roh domácích.

87
    Pomezního rozhodčího už musí bolet z neustálého zvedání praporku ruka. V dalším ofsajdu přistižen Bulut.

86
    Na Rozsívalův centr naskakovalo hned několik domácích fotbalistů, Finke však míč vyboxoval do bezpečí. Čas se favoritovi nemilosrdně krátí...

84
    Nervózní domácí úplně zbytečně Šťastným darovali Letohradu další roh.

83
    A zase se domácí vystavili do ofsajdu.

79
    Wojnarův trestný kop končí neškodně ve Finkeho rukavicích.

78
    Po trestném kopu zakončoval po zemi Bíro, střela byla zblokovaná a další dorážející hráč byl v postavení mimo hru.

77
    Letohradští jsou po nečekaném obratu jako polití živou vodou, kombinují na útočné polovině a nutí domácí k taktickým faulům.

74
    A vzápětí na druhé straně potrestán Rozsíval.

74
    Žlutou kartou napomenut letohradský Rudolf.

72
    Poslední změna u domácích, záložníka Dudku střídá útočník Schubert.

72
    Hostům vycházejí ofsajdové pasti, domácí se do nich chytili v krátkém sledu třikrát.

70
    Ihned po rozehrání se vyburcovaní domácí vrhli dopředu, Synek téměř běžel sám na brankáře, bývalý hráč FK Mladá Boleslav a dnešní kapitán Letohradu Vaniš se s ním ale včas vrátil a zablokoval jej.

69
    Letohrad právě vstřelil branku!
    To jsou věci, kdo by to před 10 minutami řekl. JAN BRENDL hlavou tečuje centrovaný míč z pravého křídla a překonává Kanavala podruhé!

66
    Domácí se otřepali, Dudka centrem nachází Buluta, jenže tomu v dobré pozici odskakuje míč.