Granada – Gijón 2:1 (kon.) | Zaragoza – Osasuna 1:1 (kon.) | Getafe – Real Sociedad 1:0 (kon.)
Sevilla – Barcelona 0:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Betis 3:0 (kon.)
Real Zaragoza
1:1 (0:0)
CA Osasuna
Sobota 17.03.2012, 18:00Španělská LaLiga

Diváci se dočkali branek až v samotném závěru zápasu. Domácí nejprve poslal do vedení Postiga, za dvě minuty však zařídil vyrovnání Roversio. Výsledkem 1:1 utkání také skončilo. Nashledanou. (19:49:13)

90+3
    Rozběhla se poslední minuta nastavení, vše nasvědčuje tomu, že si dnes týmy doby rozdělí.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Poslední sgtřídání. Ze hřiště odejde Nekounam a nahradí ho Timor.

88
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné. Hráči Osasuny zahrávali rohový kop, konkrétně Raul Garcia. ROVERSIO se dobře uvolnil od obránců domácích a hlavou srovnal na 1:1.

86
    Helder Postiga svléknul při oslavě gólu dres a vidí žlutou kartu.

86
    Zaragoza právě vstřelila branku!
    Domácí jdou zaslouženě do vedení. HELDER POSTIGA napřáhnul ze třiceti metrů a míč skočil těsně před Férnandezem. Hostující brankář se po míči natahoval marně - 1:0.