Parma – AC Milán 0:2 (kon.) | Fiorentina – Juventus 0:5 (kon.)
ACF Fiorentina
0:5 (0:2)
Juventus FC
Sobota 17.03.2012, 20:45Italská Serie A

Hosté dokázali v dnešním utkání přerušit sérii čtyř remíz v řadě a na hřišti Fiorentiny vyhráli vysoko 5:0. Díky tomu se přiblížili vedoucímu AC Milán na čtyři body. Naopak domácí zůstávají na patnáctém místě. (22:39:56)

Hlavní rozhodčí správně vyhodnotil, že nemá smysl nastavovat a zápas hned po uplynutí devadesáti minut ukončil.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby, míč kontrolují hosté.

88
    Domácí měli možnost kopat přímý kop z velké dálky. Po přiťuknutí od spoluhráče to zkusil Vargas, mířil ale nad bránu.

87
    A opět si stopeři Juventusu dlouze přihrávají na vlastní polovině.

86
    Až nyní se k balonu dostali domácí. Po dlouhém odkopu Boruce ale o balon rychle přišli.

84
    Oba celky už očividně nechtějí hrát. Hosté dlouze kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou.

82
    Se zakončením Pepeho neměl gólman Boruc problémy.

81
    Centr do pokutového území Juventusu odvrátil Bonucci.

80
    Riccardo Montolivo se dostal ke střele, jeho snaha byla zblokována na rohový kop.

78
    Hosté kopali dva rohové kopy, ani jeden z nich ale zatím k ničemu nevedl.

77
    Zápas se dohrává v relativním poklidu, ani jedno z mužstev se už nikam moc nežene.

75
    Lichtsteiner se snažil centrovat z pravé strany, domácí se tentokrát ale ubránili.

73
    Juventus předvádí jasnou demolici obranu Fiorentiny. Velká část zaplněného stadionu se začíná velmi rychle vyprazdňovat. Domácí fanoušci asi nechtějí sledovat fotbalovou popravu svých miláčků.

72
    Juventus právě vstřelil branku!
    Necelé dvě minuty po svém příchodu na hřiště se prosazuje SIMONE PADOIN, který si parádně naběhl za obranu na pas od Pirla a pohodlně zvyšuje již na 0:5!