Dortmund – W. Brémy 1:0 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 1:2 (kon.) | Hamburg – Freiburg 1:3 (kon.)
Norimberk – Wolfsburg 1:3 (kon.) | Augsburg – Mohuč 2:1 (kon.) | Hertha – Bayern 0:6 (kon.)
FC Augsburg
2:1 (1:1)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 17.03.2012, 15:30 • SGL arena, Ausburg (Německo) • Německá Bundesliga

Domácí Augsburg dokázal otočit nepříznivý výsledek z 0:1 na 2:1 a zcela po zásluze získává 3 body do tabulky Bundesligy. Hlavně druhý poločas vyšel domácím skvěle, i diváci se museli bavit. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (17:25:01)

90+3
    Další daleký odkop Augsburgu, tohle již bude domácím zřejmě stačit.

90+2
    Domácí se brání zuby nechty... zatím však odolávají.

90+1
    Christian Wetklo vyfasoval žlutou kartu.

90
    Rozhodčí Michael Weiner nastaví druhý poločas o 3 min.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby, uvidíme, kolik rozhodčí nastaví.

89
    Na dnešní utkání se přišlo podívat 30.025 diváků.

88
    Do šance se dostal Marcel Ndjeng, vystřelil, ale skóre se nemění. Poslední 2 minuty základní hrací doby.

87
    Eric Maxim Choupo Moting se dostal ke střele, té však scházela přesnost. Další šance hostí ztracena.

86
    Ani nyní se hosté nedokázali prosadit přes zhuštěný střed hřiště.

85
    Axel Bellinghausen dostal žlutou kartu zřejmě za zdržování.

84
    Střídání (Augsburg). Ze hřiště odešel Ja Cheol Koo a nahradil ho Jonas De Roeck.

83
    Ani střelecký pokus Ivanschitze se neujal. Domácí gólman předvedl jistý zákrok.

82
    Ten ale domácí se štěstím odvrátili a mohou si na chvíli oddechnout.

81
    Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. Mainz bude kopat rohový kop.

79
    Hostům zbývá k vyrovnání něco málo přes deset minut, jistě s nějakým bodem ze hřiště Augsburgu počítali...

78
    Střídající Noveski se pokousil ohrozit branku soupeře. Jeho střela byla ale nepřesná.

76
    Další ofsajd a opět v něm byl nachytán hostující Zidan. Hosté se tlačí dopředu, ovšem augsburská obrana pracuje zatím velmi dobře.