Auxerre – Évian TG 0:2 (kon.) | Bordeaux – Ajaccio 1:1 (kon.) | Caen – PSG 2:2 (kon.)
Lorient – Brest 2:1 (kon.) | Marseille – Dijon 1:2 (kon.) | Nancy – Montpellier 1:0 (kon.)

55

Už to vypadalo na výhru Bordeaux, ale kdepak. Ajaccio v poslední minutě dostalo míč do branky a týmy si tedy body rozdělí. Vzhledem k tomu, že domácí krátce před konce ještě vedli, mohou být hosté dnes spokojenějším celkem.

90+2
    Ajaccio právě vstřelilo branku!
    Ano! Závěrečný tlak přinesl výsledek v podobě vyrovnávací branky. POULARD zužitkoval centr výbornou hlavičkou za brankářova záda.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

88
    Zápas se schyluje k výhře domácího celku, ale ještě nepředbíhejme. Zbývá poslední minuta čistého času a hosté se snaží s výsledkem ještě něco udělat.

86
    Poslední změna domácího celku. Na hřiště přichází Traore, který nahradí Gouffrana.

78
    Hosté střídají. Na lavičku jde Lippini a na trávník na posledních 12 minut vstupuje Kinkela.

70
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Střídání se Bordeaux vyplatilo! DIABETE mířil přesně a poslal domácí tým do vedení!

61
    Odchází Belay, přichází Diabete.

60
    Přichází první střídání. Andreho nahradí Diawara.

56
    Hra je vcelku vyrovnaná, hraje se převážně ve středu hřiště.

53
    Ochoa měl co dělat po skvělé hlavičce z pokutového území. Nakonec ji ale jen tak tak dokázal vytěsnit nad branku.