Ajaccio – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Brest – Lille 3:1 (kon.) | Dijon – Nancy 0:2 (kon.)
Évian TG – Rennes 1:3 (kon.) | Montpellier – Sochaux 2:1 (kon.) | Valenciennes – Toulouse 2:0 (kon.)

Ajaccio právě vstřelilo branku!
    Ajaccio si v posledních pěti minutách vytvořilo obrovský tlak, ze kterého pramenila vyrovnávací branka. Po rohovém kopu si na míč povyskočil CARL MEDJANI a nechytatelnou střelou pod horní tyč nedal Ruffierovi prakticky žádnou šanci.

72
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Tak jakobych to zakřikl. Hosté jdou po nenápadné akci do vedení. Sako našel šikovnou přihrávkou na hranici šestnáctky FLORENTA SINAMU-PONGOLLEHO, který přesnou střelou mezi nohami obránce na druhou tyč překonává bezmocného Ochou.

Adam Bagar

Branky: 80. Medjani - 72. Pongolle

Karty:   30. Andre (AJC), 51. Diawara (AJC), 88. Lasne (AJC) - 13. Zouma (SET), 27. Guilavogui (SET), 60. Marchal (SET)

AC Ajaccio: Ochoa – Diawara, Poulard, Medjani, Bouhours (32. Lasne) – Tiber, Mostefa, Andre – Eduardo, Cavalli (75. Kinkela), Ilan (46. Sammaritano).
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Ebondo, Zouma, Marchal, Ghoulam – Clement, Guilavogui, Batlles (69. Pongolle) – Gradel, Aubameyang, Kitambala (44. Sako).

Rozhodčí: Stephane Lannoy