Ajaccio – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Brest – Lille 3:1 (kon.) | Dijon – Nancy 0:2 (kon.)
Évian TG – Rennes 1:3 (kon.) | Montpellier – Sochaux 2:1 (kon.) | Valenciennes – Toulouse 2:0 (kon.)
Lyon – Auxerre 2:1 (kon.)
AC Ajaccio
1:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 07.04.2012, 19:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

88
    Paul Bastien Lasne zbytečně fauloval při zrodu hostující akce a vysloužil si za to žlutou kartu.

87
    Pongolle napřáhl zhruba ze třiceti metrů, nechybělo mnoho, aby jeho střela zapadla pod horní tyč.

80
    Ajaccio právě vstřelilo branku!
    Ajaccio si v posledních pěti minutách vytvořilo obrovský tlak, ze kterého pramenila vyrovnávací branka. Po rohovém kopu si na míč povyskočil CARL MEDJANI a nechytatelnou střelou pod horní tyč nedal Ruffierovi prakticky žádnou šanci.

75
    Johan Cavalli odchází ze hřiště, místo něj přichází Christian Kinkela.

72
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Tak jakobych to zakřikl. Hosté jdou po nenápadné akci do vedení. Sako našel šikovnou přihrávkou na hranici šestnáctky FLORENTA SINAMU-PONGOLLEHO, který přesnou střelou mezi nohami obránce na druhou tyč překonává bezmocného Ochou.

69
    Ještě předtím je tady střídání. Hřiště opouští Laurent Battles, nahradí jej Pongolle.

63
    Další velká šance Ajaccia, které šlo do přečíslení. Andre na hranici šestnáctky našel přesnou přihrávkou naběhnutého Mostefu a ten z první, navíc v pádu, míří opět jen těsně vedle tyče.

61
    Na zadní si tyč si šikovně seběhl Diawara, ale v obrovské šanci nedokázal zkrotit letící míč a branku těsně minul.

60
    Žlutou kartu inkasuje Sylvain Marchal po faulu na Andreho. Domácí navíc zahrávají zajímavou standartku.

51
    Diawara zezadu fauloval Gradela a právem vidí od vytáhlého sudího Lannoye žlutou kartu.

48
    Domácí střídají. Hřiště opouští Ilan, nahrazuje jej Frederic Sammaritano.

Nad stadionem v Ajacciu se momentálně přehání pořádná oblačnost, hřiště dokonce pokrývají kroupy. Oba celky se vrátily směrem do šaten a druhá půle nám tak začne se zpožděním.

45+2
    Na druhé straně obrovská šance ke skórování. Sako prošel šikovně až do šestnáctky, kde se snažil ještě vylepšit pozici pro Aubameyanga, který v pádu jen o pár centimetrů minul levou tyč.

44
    A je to tady, zraněného Lynela Kitambalu střídá Bakary Sako.

32
    Na straně domácích dochází k nucenému střídání. Zraněného Bouhourse nahrazuje Paul Bastien Lasne.

30
    Andre dostává od sudího pouze žlutou kartu.

30
    Na druhé straně rychlý protiútok a v něm Laurent Battles. Ten byl zezadu při sprintu na branku sestřelen Andrem.

27
    Žlutou kartou byl potrestán za ostrý zákrok na Bouhourse Josuha Guilavogui.

20
    Málem jsem to přivolal. Obrovskou hrubku domácích zadáků nedokázal potrestat Kitambala, po jehož dobře mířené střele měl Ochoa co dělat, aby míč vyrazil mimo prostor tří tyčí.

13
    Cavalli byl nepříjemně zezadu doslova zkosen Kurtem Zoumou, který poprávu inkasuje první žlutou kartu zápasu.

11
    Ajaccio předvedlo vskutku nádhernou rychlou kombinaci na jeden dotek. Obrana Saint-Étienne byla naprosto bez šance, když si Bouhours několikrát narazil míč s Cavallim a dostal se až do dobré střelecké pozice, ale trefil pouze vyběhnutého Ruffiera.

Adam Bagar

Branky: 80. Medjani - 72. Pongolle

Karty:   30. Andre (AJC), 51. Diawara (AJC), 88. Lasne (AJC) - 13. Zouma (SET), 27. Guilavogui (SET), 60. Marchal (SET)

AC Ajaccio: Ochoa – Diawara, Poulard, Medjani, Bouhours (32. Lasne) – Tiber, Mostefa, Andre – Eduardo, Cavalli (75. Kinkela), Ilan (46. Sammaritano).
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Ebondo, Zouma, Marchal, Ghoulam – Clement, Guilavogui, Batlles (69. Pongolle) – Gradel, Aubameyang, Kitambala (44. Sako).

Rozhodčí: Stephane Lannoy