Č. Budějovice – Liberec 0:4 (kon.) | Ostrava – Žižkov 3:1 (kon.) | Slovácko – Teplice 0:0 (kon.)
1.FC Slovácko
0:0 (0:0)
FK Teplice
Sobota 28.04.2012, 19:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • Gambrinus liga

V předposledním domácím utkání této sezony Slovácko remizovalo s Teplicemi 0:0. Hráči Slovácka měli v každém poločase dvě stoprocentní šance, které však nedokázali zužitkovat ve vedoucí branku utkání. Teplice hrozili ve druhém poločase především z brejků, které si domácí hráči pohlídali. (20:53:29)

90+1
    Druhé střídání v sestavě Teplic. Jindráčka vystřídal Zoubele.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

88
    Utkání se blíží ke svému konci. Hra je rozkouskována drobnými fauly.

85
    Dnešní utkání sleduje 4457 diváků.

84
    Lukáš fauloval v hlavičkovém souboji Doška a nelibíl se mu odpískáný faul proti jeho týmu a za protesty viděl žlutou kartu.

82
    Žlutou kartu viděl domácí Hlůpik.

82
    Hosté vystřídali. Ze hřiště odešel Dolejš, kterého vyměnil Stožický.

81
    Slovácko si v poledních minutách vytvořilo tlak snaží se o vstřelení vedoucí branky zápasu.

79
    Lukáš centroval do pokutového území Teplic na Doška, před kterým míč odhlavičkoval Lukáš.

74
    Další velkou příležitost spálil Došek, který dostal centr na zadní tyč, zaskvěl se opět brankář Grigar i u následné dorážky.

73
    Pavelka vhodil do hry aut, míč mu vrátil Kordula. Pavelka postupoval směrem do středu pokutového území a chystal si míč na střelu, hostující obrana však odkopla míč k Hlůpikovi a ten tvrdou střelou prověřil brankáře Grigara.

69
    Vůchův centr do pokutového území Slovácka přizvedl na rohový kop Košút. Hosté z něj nic nevytěžili.

68
    Žlutou kartu viděl Košút, za faul na Dolejše.

65
    Teplice zahrávali rohový kop, ale nedokázali této šance využít ke vstřelení vedoucí branky.

64
    Trenér Soukup připravil první střídání v domácí sestavě. Ze hřiště odešel Volešák a nahradil jej Lukáš.

60
    Snad to není nic vážného a Košút se může vrátit na hřiště.

59
    Teď se chvíli nehraje, ošetřován je Košút.

57
    Dolejš přihrá před pokutovým územím míč Sivovi, který hledal na zadní tyči Jindráčka, domácí obránce Košút byl však pozorný a míč odhlavičkoval.

55
    Žlutou kartu viděl domácí Kordula po faulu na Ježdíka.

52
    Hlůpik byl faulován a Slovácko bude zahrávat přímý volný kop. Na centr Volešáka ovšem Trousil nedoskočil. Hosté poté míč odhlavičkovali do bezpečí.

47
    Teplice ve své aktivitě pokračují. Z hranice vápna vystřelil tvrdou ránu Vachoušek, brankář Melichárek míč vyrazil Vůchuvovi, který skluzem v těžké pozici nedokázal usměrnit míč do domácí sítě.

46
    Hosté začali druhý poločas aktivněji a hned vybojovali rohový kop. Domácí obrana standardní situaci s přehledem ubránila.

46

Slovácko bylo v prvním poločase aktivnějším mužstvem a mohlo jít několikrát do vedení. Ve dvou stoprocentních šancích se ocitl domácí Volešák, ovšem v obou případech podržel své mužstvo brankář Grigar. Hosté z Teplic hrozí především ze standardních situací.

41
    Krásnou akci předvedla trojice hráčů Slovácka. Akce začala u Reinberka, který si míč vyměnil nejdříve s Daníčkem, ten jej přiťukl Doškovi. Útočník Slovácka viděl nabíhajícího Reinberka a míč mu vrátil. Reinberk se dokázal uvolnit přes dva hostující hráče a dostat se až před branku brankáře Grigara. Z výhodné pozice akci zakončil střelou, který jen těsně minula levou tyč hostující branky.

39
    Volešák zahrál rohový kop, který nebyl ovšem podle představ hráčů Slovácka a míč skončil v zámezí.

36
    V těchto minutách se hra odehrává především ve středu hřiště. Obě mužstva se snaží vymyslet ideální finální přihrávku pro své spoluhráče, což se jim zatím v této fázi utkání nedaří.

32
    Tepličtí fotbalisté zahrávali standardní situaci. Vůch se Vachouškem špatně domluvili, kdo bude autorem centru a málem se srazili, což vyvolalo smích domácího publika. Druhý pokus byl už o něco lepší a Vachoušek přihrál míč Vondráškovi, jeho pokus byl velice nepřesný.

28
    Pohlednou akci předvedl Pavelka s Daníček. Druhý jmenovaný přihrál míč Pavelkovi, který si obhodil Vondráška a snažil se vystřelit, ovšem u míče dříve byl Lukáš, jenž míč pohotově odebral.

24
    Volešák ideálně uličkou poslal míč na Hlůpika, který svedl souboj s brankářem Grigarem, míč však nedokázal přes hostujícího brankáře dopravit do hostující branky.

21
    Došek se snažil posunout míč za obranu hostí na Hlůpíka, jenž spinterský souboj s Rosou prohrál.

19
    První žlutou kartu zápasu viděl Jindráček po faulu na Pavelku.

16
    Další šance Slovácka. Hlůpik ideálně přízemní přihrávkou našel ve vápně opět Volešáka, který i na druhý pokus v koncovce selhal. Brankář Grigal opět předvedl skvělý zákrok.

14
    Slovácko mohlo jít do vedení chybou brankáře Grigara, který špatnou přihrávkou přihrál míč Volešákovi. Domácí záložník se ocitl sám před brankářem hostí, ten však svoji chybu napravil refexivním zákrokem.

12
    Pavelkův centr z levé strany byl přetažený a nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.

11
    Došek vysunul Pavelku, který po levé straně zatáhl míč až do pokutového území, míč se přes Volešáka dostal až ke střílejícímu Daníčkovi. Jeho přízemní střela však mířila mimo tři tyče Grigarovy branky.

8
    Jindráček si narazil míč za obranu domácího týmu s Vachouškem a postupoval sám na brankáře Melichárka. Akci zastavil prapoprek pomezního rozhodčího.

6
    Dolejš fauloval Košúta na domácí polovině. Rozehrávat bude brankář Melichárek.

4
    Slovácko zahrávalo rohový kop Volešákem, který centrem našel na zadní tyči Kordulu, pro něhož byl problém nastavit hlavu tak, aby míč směřoval do hostující branky.

3
    teplice zahrávali standardní situaci. Vůch našel přihrávkou Vondráška, který nadvakrát vyzkoušel brakáře Melichárka.

2
    Kordula viděl rozběhnutého Pavelku, kterému adresoval míč. Ovšem domácí založník zbytečně vzpomalil a nechal se předběhnout Vondráškem, který zažehnal nebezpečí.

1

-1
    Tepličtí hráči nastoupí v klasické žlutomodré kombinaci, naopak domácí hráči Slovácka v tradičních bilých dresech.

-2
    Rozhodčí Kovářík přivádí obě mužstva z tunelu uherskohradišského stadionu. Zápas za pár okamžiků začne.

-10
    Fanoušci Slovácka se pomalu trousí na svá sedadla. Většina fanoušků se nachází ještě pod tribunou kotle Slovácka, kde poslouchají písně Radka Malenovského a jeho kapelu Katakomby. Radek Malenovský je autor populární písně Touha, která zní při nástupu hráčů na hrací plochu.

-25
    Hráči obou mužstev se rozcvičují na hrací ploše.

1. FC Slovácko: Melichárek - Kubáň, Košút, Trousil, Reinberk - Hlůpik, Kordula,Daníček,Volešák, Pavelka - Došek

FK Teplice: Grigar - Ježdík, Lukáš, Smejkal, Rosa - Dolejš, Vondrášek, Siva, Vachoušek,Vůch - Jindráček

Rozhodčí: Kovařík - Peřina, Pelikán.

Meteorologům se předpověď počasí vydařila a v Uherském Hradišti panuje krásné slunečné počasí.

V posledním vzájemném zápase se radovali Teplice po výhře 2:1, když o osudu utkání rozhodla proměněná penalta v 90.minutě Mahmutovičem.

Hráči Slovácka mají s Teplicemi v domácím prostředí pozitivní bilanci. Ve dvou utkání zvítězili, ve čtyřech případech utkání skončilo dělbou bodů a jen jednou se radovaly Teplice.

Slovácko v posledním zápase v domácím prostředí prohrálo s Hradcem překvapivě vysoko 0:3 a bude chtít výsledkový výpadek odčinit v dnešním zápase.

Teplickým hráčům se nebývale na hřištích soupeřů daří. Z posledních pěti zápasů neodcházeli svěřenci Karla Rady do kabin s poraženou náladou. Čtyřikrát remizovali a jednou vyhráli. V posledním venkovním zápase remizovali na Spartě 2:2, když ještě v 80. minutě vedli 0:2, ale spartané nesložili zbraně a vydřeli bod.

Dobrý podvečer, vítejte u on-line přenosu z 27. kola Gambrinus ligy, ve kterém se střetne 1.FC Slovácko s mužstvem FK Teplice. Slovácko v minulém kole zvítězilo na hřísti Slavie Praha 0:1 brankou Korduly a přerušilo šnůru tři proher. Hosté ze severu Čech také zvítězili, když přehráli Jablonec 3:2.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.