Žižkov – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Teplice – Dukla Praha 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 0:1 (kon.)
Olomouc – Jablonec 1:1 (kon.) | Sparta – Bohemians 1905 1:0 (kon.)
FK Teplice
4:0 (3:0)
FK Dukla Praha
Neděle 06.05.2012, 17:00 • Na Stínadlech • Gambrinus liga

Je dobojováno. Teplice zaslouženě vítězí poměrem 4:0 a posunují se právě před Duklu na pátou příčku v Gambrinus lize. Z Teplic pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (18:52:12)

88
    Utkání se dohrává a asi ani nebude moc nastaveno. Dukla na zkorigování už nemá a domácí zas vypadají dostatečně uspokojeni výsledkem.

86
    Vlastimil Stožický se na pár minut podívá na hřiště, nahrazuje Petra Dolejše.

85
    Ofsajd zastavil Zoubeleho po Dolejšově pasu.

83
    Naopak, pověstného "bůra" mohl dokonat Vůch, ale Rada byl svým zákrokem proti.

82
    Čas se posunul o několik minut blíže ke konci a jako by už Dukla neměla na alespoň zkorigování výsledku.

79
    A v domácím dresu také došlo ke střídání: Lukáš Zoubele nahradí na poslední čtvrthodinku Martina Jindráčka.

77
    Poslední střídání Luboše Kozla - Sklenáž nahradil na hrací ploše Pázlera.

76
    Siva snižuje bianci žlutých karet na 1:3 z pohledu Teplic.

74
    A když Dukla nepromění ani ty největší šance, tím spíš je to jasné. Pázler udělal kličku i Grigarovi a místo prázdné branky trefil tyč.

72
    Dvacet minut zbývá do konce a z výsledku i obrazu hry je patrné, že tepličtí si připíší tři body a poskoči na páté místo v tabulce.

70
    Ten mohl přijít, ale na druhé straně. Tomáš Grigar odvrátil šanci Svatonského na rohový kop.

67
    Skupinka domácích fanoušků volá po pátém gólu.

65
    Dukla zas vede v počtu žlutých karet, tu třetí uviděl Ondřej Vrzal.

63
    Teplice právě vstřelily branku!
    Tak a o osudu utkání je rozhodnuto definitivně. Čtvrtou branku teplic vstřelil EGON VŮCH, který chytře přehodil brankáře Radu po Jindráčkově přihrávce.

62
    Autor dvou branek Admir Ljevakovič opouští za potlesku diváků hřiště a přepouští své místo krajanovi Aldinu Čajičovi.

62
    A na druhé straně to vyzkoušel dnes hodně aktivní Vůch z uctivé vzdálenosti, ale střela se nepovedla.