Excelsior – Eindhoven 1:3 (kon.) | Heerenveen – Feyenoord 2:3 (kon.) | Alkmaar – Groningen 1:0 (kon.)
SC Heerenveen
2:3 (0:0)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 06.05.2012, 14:30 • Abe Lenstra Stadion • Nizozemská Eredivisie

Rozhodčí ani nečekal na konec nastavení a foukl do píšťalky. První poločas nabídl zajímavý fotbal, ale bez gólových efektů. Za to ve druhém poločase se spustily brankové hody. Tři góly dali hosté a domácí jen dva. Feyenoord si tak vybojoval Ligu mistrů. Góly dali 56. Dost, 85. van La Parra - 60. Bakkal, 69. Cissé, 71. Manu. Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek víkendu (16:18:22)

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Druhý poločas máme za sebou. Za chvíli se dozvíme, o kolik bude nastaven.

89
    Až nyní vybojoval domácí tým balon a zkouší to středem hřiště.

88
    Sledujeme stále podobný scénář. Míč mají hosté, domácí jen lehce vyklusávají.

87
    Hosté hrají na své polovině a přihrávají si i s brankářem. Heerenveen nepochopitelně jen stojí a dívá se.

86
    Míč opět drží hosté a domácí se nikam neženou.

85
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Domácí přeci jen snižují a ještě v závěru bude drama. Po dobré souhře se ke střele dostal VAN LA PARRA a dal míč k levé tyči!

84
    Heerenveen vybojoval balon a snaží se ještě korigovat stav.

83
    Hosté v pohodě kontrolují průběh utkání a drží si vedení.

82
    K zajímavé hlavičce se dostal Narsingh. Míč ale bez problémů chytil brankář a nedovolil domácím snížit.