HFK Olomouc – Olomouc B 1:1 (kon.) | Olomouc – Brno 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Třinec 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Dukla Praha – Čáslav 5:3 (kon.) | Slovácko – Trenčín 3:1 (kon.)
Jablonec – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Senica – Ostrava 1:2 (kon.) | Vaslui – Liberec 0:1 (kon.)
Trnava – Jihlava 2:2 (kon.) | Žilina – Bílsko-Bělá 1:2 (kon.) | St. Pölten – Sparta 0:0 (kon.)
Ružomberok – Podbrezová 0:0 (kon.) | Rapid – Sparta 1:1 (kon.)
SK Rapid Vídeň
1:1 (-:-)
AC Sparta Praha
Sobota 07.07.2012, 20:25 • NV Arena, St. Pölten • Přípravný zápas

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný letní večer a u dalších onlajn přenosů na počtenou. (21:09:57)

Utkání skončilo remízou 1:1, Sparta tak v obou utkáních na turnaji v St. Pöltenu rozešla nerozhodně, když proti domácímu celku hrála bez branek a proti Rapidu Vídeň se sice prosadil Ladislav Krejčí, na druhé straně ale přesně mířil také Steffen Hofmann.

45
    Sparťanský roh v poslední minutě utkání zahraje Krejčí.

44
    Sparťané jsou v laufu, na standartní situaci se do vápna řítí všichni hlavičkáři v čele s Jarošíkem a Brabcem.

42
    Sparta právě vstřelila branku!

Další hezká kombinace Sparty končí už brankou! Skalák vybídl Andreje Keriče k zakončení, chorvatský forvard tak učinil a jeho střelu ještě tečoval do sítě Ladislav KREJČÍ! Sparta tak 3 minuty před koncem zápasu srovnává na 1:1!

41
    Sparta se dostává v závěru utkání do tlaku.

40
    Grajciar nedosáhl na přihrávku.

37
    Za Markem Čechem teď zazvonila tyč! Dvoubrankové manko už by se Sparťanům asi za 8 minut smazat nepovedlo...

35
    Jakub Brabec ošetřován přímo na hrací ploše.

34
    Kweuke nezpracoval dobrý Pamičův centr.

31
    Skalákova střela z dálky mířila nad.

29
    Další skvělý zákrok ze sbírky Marka Čecha, tentokrát se zaskvěl proti hlavičce jednoho z rakouských útočníků!

29
    Kweuke vstřelil gól! Po Brabcově přihrávce ale stál v ofsajdovém postavení, o kterém by se dalo možná trochu polemizovat, stav zůstává nezměněn.

28
    Rapid měl velkou šanci, Marek Čech se blýskl proti nepříjemné přízemní střele!

24
    Sparta střídá, Pavel Kadeřábek si jde odpočinout, místo něj si zbytek utkání zahraje Jiří Skalák.

24
    Střela ze střední vzdálenosti, na kterou byl Marek Čech připraven.

23
    Do vápna rakouského týmu létá jeden centr za druhým, Sparťané ale ne a ne se prosadit.

20
    Krejčího zblokovaná střela znamená další rohový kop pro Spartu.

19
    Nebezpečná kombinace Rapidu na hranici pokutového území, včas se vrátil Kadeřábek.