HFK Olomouc – Olomouc B 1:1 (kon.) | Olomouc – Brno 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Třinec 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Dukla Praha – Čáslav 5:3 (kon.) | Slovácko – Trenčín 3:1 (kon.)
Jablonec – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Senica – Ostrava 1:2 (kon.) | Vaslui – Liberec 0:1 (kon.)
Trnava – Jihlava 2:2 (kon.) | Žilina – Bílsko-Bělá 1:2 (kon.) | St. Pölten – Sparta 0:0 (kon.)
Ružomberok – Podbrezová 0:0 (kon.) | Rapid – Sparta 1:1 (kon.)
SK Rapid Vídeň
1:1 (-:-)
AC Sparta Praha
Sobota 07.07.2012, 20:25 • NV Arena, St. Pölten • Přípravný zápas

42
    Sparta právě vstřelila branku!

Další hezká kombinace Sparty končí už brankou! Skalák vybídl Andreje Keriče k zakončení, chorvatský forvard tak učinil a jeho střelu ještě tečoval do sítě Ladislav KREJČÍ! Sparta tak 3 minuty před koncem zápasu srovnává na 1:1!

37
    Za Markem Čechem teď zazvonila tyč! Dvoubrankové manko už by se Sparťanům asi za 8 minut smazat nepovedlo...

29
    Další skvělý zákrok ze sbírky Marka Čecha, tentokrát se zaskvěl proti hlavičce jednoho z rakouských útočníků!

28
    Rapid měl velkou šanci, Marek Čech se blýskl proti nepříjemné přízemní střele!

24
    Sparta střídá, Pavel Kadeřábek si jde odpočinout, místo něj si zbytek utkání zahraje Jiří Skalák.

18
    Kweuke se po Brabcově vybídnutí řítil do velké šance, mířil ovšem těsně mimo!

13
    Rapid právě vstřelil branku!

A je to 1:0, Steffen HOFMANN se trefil náramně k pravé tyči!

7
    I v takovémto utkání můžeme vidět žlutou kartu, zblízka si jí prohlédl Manuel Pamić.