Pardubice – Kunice 7:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Mnichov 1860 0:0 (zruš.) | HFK Olomouc – Zlín B 2:2 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A vzápětí i z dalšího centru pravého obránce Bořila skóruje hlavou LUKÁŠ MAGERA.

77
    Stadion roztleskal nádherný gól, který po Bořilově centru střílí parádními nůžkami přes hlavu JAKUB MAREŠ.

42
    Po čistém souboji kapitánů Pimpary a Kuliče rozhodčí Kocourek daroval domácím penaltu. Tu proměnil střelou doprostřed brány MARTIN NEŠPOR.

19
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Centr na zadní tyč dostal do brány skluzem PAVEL TVAROHA.

Karel Jedlička

Branky: 42. Nešpor (pen.), 77. Mareš, 79. Magera - 19. Tvaroha

Karty:   32. Johana (MBL), 36. Zbrožek (MBL) - 9. Zieris (VDF), 42. Pimpara (VDF)

FK Mladá Boleslav: 1. poločas: Miller - Kysela, Johana, Štastný, Tvrdý - Sedláček, Zbrožek - Štohanzl, Kulič, Ondřejka - Nešpor.
    2. poločas: Šeda - Bořil, Smejkal, Rolko, Šírl - Kúdela, Ščuk - Mareš, Magera, Sivrić - Chramosta.

FK Varnsdorf: Porcal - Breite, Zieris, Pimpara (64. Schubert), Cana (64. Stehlík), Mach (46. Martan), Dobrovolný (71. Ježdík), Hikspoors (46. Just), Tvaroha, Volf, Rudnickij (46. Daníček).

Rozhodčí: Kocourek - Filípek, Šecová