Drezura družstva - 1. kolo | (kon.) | | | Drezura jednotlivci - 1. kolo | (kon.) |
Olympijský sprint (družstva ženy) | Vogelová - Welteová (kon.) | | | Olympijský sprint (družstva muži) | Hindes, Hoy, Kenny (kon.) |
Stíhačka družstev - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Do 100 kg (muži) | Tagir Khaibulaev (kon.) | | | Do 78 kg (ženy) | Kayla Harrison (kon.) |
C2 - semifinále (muži) | Vítěz: Florence - Hounslow (kon.) | | | K1 - semifinále (ženy) | Vítěz: Pacierpniková Natalia (kon.) |
C2 - Finále (muži) | Vítěz: Baillie-Stott (kon.) | | | K1 - Finále (ženy) | Vítěz: Ferová Emilie (kon.) |
Dvojskif - Finále B (muži) | Norsko (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy (muži) | Francie (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - semifinále (muži) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - semifinále (ženy) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - semifinále (muži) | (kon.) | | | Skif - semifinále (ženy) | (kon.) |
Dvojskif - Finále (muži) | Nový Zéland (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - Finále (muži) | JAR (kon.) |
Osma - Finále (ženy) | USA (kon.) |
50 m volný způsob - rozplavby (muži) | George Richard Bovell (TRI) (kon.) | | | 800 m volný způsob - rozplavby (ženy) | Rebecca Adlington (kon.) |
100 m motýlek - rozplavby (muži) | Chad le Clos (kon.) | | | 200 m znak - rozplavby (ženy) | Missy Franklinová (kon.) |
50 m volný způsob - semifinále (muži) | Cielo (kon.) | | | 200 m prsa - Finále (ženy) | Soniová (kon.) |
200 m znak - Finále (muži) | Clary (kon.) | | | 200 m znak - semifinále (ženy) | Beiselová (kon.) |
200 m polohový závod - Finále (muži) | Phelps (kon.) | | | 100 m volný způsob - Finále (ženy) | Kromowidjojová (kon.) |
100 m motýlek - semifinále (muži) | (kon.) |
Double trap (muži) | Wilson (kon.) | | | Rychlopalná pistole 25 m (muži) | (kon.) |
Jednotlivci (ženy) | Ki Bo Bae (kon.) |
Čtvrtfinále (čtyřhra muži) | (kon.) | | | Semifinále (smíšená čtyřhra) | (kon.) |
Čtvrtfinále (dvouhra ženy) | (kon.) | | | Čtvrtfinále (dvouhra muži) | (kon.) |
Semifinále (čtyřhra ženy) | (kon.) |
Dvouhra - semifinále (muži) | (kon.) | | | Dvouhra - o 3. místo (muži) | Dimitrij Ovtcharov (kon.) |
Dvouhra - Finále (muži) | Zhang Jike (kon.) |
Nad 91 kg (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg (muži) | (kon.) |
Do 75 kg (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Finále (ženy) | Vítězka: Gabrielle Douglasová (62.232) (kon.) |
Fleret, družstva (žena) | Vítěz: Itálie (kon.) |
Jižní Korea - Japonsko | 1:0 (kon.) | | | Austrálie - USA | 1:0 (kon.) |
Čína - Nizozemsko | 0:1 (kon.) | | | JAR - Německo | 0:2 (kon.) |
Belgie - Velká Británie | 0:3 (kon.) | | | Nový Zéland - Argentina | 1:2 (kon.) |
Španělsko - Austrálie | 13:9 (kon.) | | | Kazachstán - Řecko | 4:11 (kon.) |
Černá Hora - Srbsko | 11:11 (kon.) | | | Rumunsko - Maďarsko | 15:17 (kon.) |
Velká Británie - USA | 7:13 (kon.) | | | Itálie - Chorvatsko | 6:11 (kon.) |
konec
800 m volný způsob - rozplavby (ženy)
Rebecca Adlington
Luboš Vácha
Jak světový, tak olympijský vytvořila v Pekingu roku 2008 - čas 8:14.10.
Podaří se ho některé z ostatních plavkyň pokořit?
3. Simona Marinová (MKD)
4. Samantha Arevalo Salinasová (ECU)
5. Pamela Benitez (ESA)
6. Daniella van den Berková (ARU)
1. Samantha Arevalo Salinasová (ECU)
2. Pamela Benitez (ESA)
3. Daniella van den Berková (ARU)
4. Simona Marinová (MKD)
1. Lynette Limová (SIN)
2. Katya Bachroucheová (LIB)
3. Nina Dittrichová (AUT)
4. Julia Hasslerová (LIE)
5. Tjasa Oderová (SLO)
6. Patricia Castaneda Miyamotová (MEX)
7. Cai Lin Khoo (MAS)
8. Nakyeong Han (KOR)
1. Julia Hasslerová (LIE)
2. Katya Bachroucheová (LIB)
3. Tjasa Oderová (SLO)
4. Patricia Castaneda Miyamotová (MEX)
5. Nina Dittrichová (AUT)
6. Cai Lin Khoo (MAS)
7. Lynette Lim (SIN)
8. Nakyeong Han (KOR)
1. Alexa Komarnyckyová (CAN)
2. Eva Risztová (HUN)
3. Wendy Trottová (RSA)
4. Katie Ledeckyová (USA)
5. Mireia Belmonte Garciová (ESP)
6. Ellie Faulknerová (GBR)
7. Grainne Murphyová (IRL)
8. Elena Sokolova (RUS)
1. Katie Ledeckyová (USA)
2. Mireia Belmonteová Garciová (ESP)
3. Alexa Komarnycká(CAN)
4. Wendy Trottová (RSA)
5. Eva Risztová (HUN)
6. Ellie Faulknerová (GBR)
7. Elena Sokolova (RUS)
8. Grainne Murphyová (IRL)
1. Camelia Potecová (ROM)
2. Coralie Balmyová (FRA)
3. Boglarka Kapasová (HUN)
4. Lotte Friisová (DEN)
5. Xin Xin (CHN)
6. Kylie Palmerová (AUS)
7. Kristel Kobrichová (CHI)
8. Andreina Pintová Perezová (VEN)
Druhá je Coralie Balmyová (FRA), na třetí pozici plave Boglarka Kapasová (HUN)
1. Lotte Friisová (DEN)
2. Andreina Pinto Perezová (VEN)
3. Boglarka Kapasová (HUN)
4. Coralie Balmyová (FRA)
5. Kristel Kobrichová (CHI)
6. Kylie Palmerová (AUS)
7. Camelia Potecová (ROM)
8. Xin Xin (CHN)
1. Savannah Kingová (CAN)
2. Erika Villaecija Garcia (ESP)
3. Yiwen Shao (CHN)
4. Rebecca Adlingtonová (GBR)
5. Kate Zieglerová (USA)
6. Lauren Boyleová (NZL)
7. Jess Ashwoodová (AUS)
8. Cecilia Biagioli (ARG)
1. Rebecca Adlingtonová (GBR)
2. Lauren Boyleová (NZL)
3. Shao Ywen (CHN)
4. Erika Villaecija Garciová (ESP)
5. Savannah Kingová (CAN)
6. Cecilia Biagioli (ARG)
7. Jess Ashwoodová (AUS)
8. Kate Zieglerová (USA)
1. Rebecca Aldlingtonová (GBR) - 8:21.78
2. Lotte Friisová (DEN) - 8:21.89
3 .Katie Ledecká (USA) - 8:23.84
4 .Mireia Belmonteová Garciová (ESP) - 8:25.26
5.Lauren Boylová (NZL) - 8:25.91
=6.Boglarka Kapašová (HUN) - 8:26.43
=6. Andreina Perezová Pintová (VEN) - 8:26.43
8.Coralie Balmyová (FRA) - 8:27.15
(13:28:18)