Drezura družstva - 1. kolo | (kon.) | | | Drezura jednotlivci - 1. kolo | (kon.) |
Olympijský sprint (družstva ženy) | Vogelová - Welteová (kon.) | | | Olympijský sprint (družstva muži) | Hindes, Hoy, Kenny (kon.) |
Stíhačka družstev - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Do 100 kg (muži) | Tagir Khaibulaev (kon.) | | | Do 78 kg (ženy) | Kayla Harrison (kon.) |
C2 - semifinále (muži) | Vítěz: Florence - Hounslow (kon.) | | | K1 - semifinále (ženy) | Vítěz: Pacierpniková Natalia (kon.) |
C2 - Finále (muži) | Vítěz: Baillie-Stott (kon.) | | | K1 - Finále (ženy) | Vítěz: Ferová Emilie (kon.) |
Dvojskif - Finále B (muži) | Norsko (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy (muži) | Francie (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - semifinále (muži) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - semifinále (ženy) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - semifinále (muži) | (kon.) | | | Skif - semifinále (ženy) | (kon.) |
Dvojskif - Finále (muži) | Nový Zéland (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - Finále (muži) | JAR (kon.) |
Osma - Finále (ženy) | USA (kon.) |
50 m volný způsob - rozplavby (muži) | George Richard Bovell (TRI) (kon.) | | | 800 m volný způsob - rozplavby (ženy) | Rebecca Adlington (kon.) |
100 m motýlek - rozplavby (muži) | Chad le Clos (kon.) | | | 200 m znak - rozplavby (ženy) | Missy Franklinová (kon.) |
50 m volný způsob - semifinále (muži) | Cielo (kon.) | | | 200 m prsa - Finále (ženy) | Soniová (kon.) |
200 m znak - Finále (muži) | Clary (kon.) | | | 200 m znak - semifinále (ženy) | Beiselová (kon.) |
200 m polohový závod - Finále (muži) | Phelps (kon.) | | | 100 m volný způsob - Finále (ženy) | Kromowidjojová (kon.) |
100 m motýlek - semifinále (muži) | (kon.) |
Double trap (muži) | Wilson (kon.) | | | Rychlopalná pistole 25 m (muži) | (kon.) |
Jednotlivci (ženy) | Ki Bo Bae (kon.) |
Čtvrtfinále (čtyřhra muži) | (kon.) | | | Semifinále (smíšená čtyřhra) | (kon.) |
Čtvrtfinále (dvouhra ženy) | (kon.) | | | Čtvrtfinále (dvouhra muži) | (kon.) |
Semifinále (čtyřhra ženy) | (kon.) |
Dvouhra - semifinále (muži) | (kon.) | | | Dvouhra - o 3. místo (muži) | Dimitrij Ovtcharov (kon.) |
Dvouhra - Finále (muži) | Zhang Jike (kon.) |
Nad 91 kg (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg (muži) | (kon.) |
Do 75 kg (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Finále (ženy) | Vítězka: Gabrielle Douglasová (62.232) (kon.) |
Fleret, družstva (žena) | Vítěz: Itálie (kon.) |
Jižní Korea - Japonsko | 1:0 (kon.) | | | Austrálie - USA | 1:0 (kon.) |
Čína - Nizozemsko | 0:1 (kon.) | | | JAR - Německo | 0:2 (kon.) |
Belgie - Velká Británie | 0:3 (kon.) | | | Nový Zéland - Argentina | 1:2 (kon.) |
Španělsko - Austrálie | 13:9 (kon.) | | | Kazachstán - Řecko | 4:11 (kon.) |
Černá Hora - Srbsko | 11:11 (kon.) | | | Rumunsko - Maďarsko | 15:17 (kon.) |
Velká Británie - USA | 7:13 (kon.) | | | Itálie - Chorvatsko | 6:11 (kon.) |
konec
100 m motýlek - rozplavby (muži)
Chad le Clos
Luboš Vácha
Mimo jiné se nám při šesté rozplavbě představí veliký favorit Michael Phelps (USA), který je držitelem olympijského i světového rekordu.
Světový: 49.82, 1. 8. 2009 - Řím (ITA)
Olympijský: 16. 8. 2008 - Peking (CHN)
3. Khalid Alibaba (BRN)
4. El-Gadi Sofyan (LBA)
5. Mohanad Ahmed Dheyaa Al-Azzawi (IRQ)
1. El-Gadi Sofyan (LBA)
2. Mohanad Ahmed Dheyaa Al-Azzawi (IRQ)
3. Khalid Alibaba (BRN)
1. Dominik Meichtry (SUI)
2. Pavel Sankovich (BLR)
3. Joseph Schooling (SIN)
4. Benjamin Hockin Brusquetti (PAR)
5. Daniel Bell (NZL)
6. Yevgeniy Lazuka (AZE)
7. Vytautas Janusaitis (LTU)
8. Stefanos Dimitriadis (GRE)
1. Joe Bartoch (CAN)
2. Ryan Pini (PNG)
3. Clement Lefert (FRA)
4. Gyucheol Chang (KOR)
5. Peter Mankoc (SLO)
6. Bence Pulai (HUN)
7. Dinko Jukic (AUT)
8. Simao Morgado (POR)
1. Bence Pulai (HUN)
2. Dinko Jukic (AUT)
3. Peter Mankoc (SLO)
4. Ryan Pini (PNG)
5. Gyucheol Chang (KOR)
6. Joe Bartoch (CAN)
7. Clement Lefert (FRA)
8. Simao Morgado (POR)
1. Evgeny Korotshkin (RUS)
2. Tyler McGill (USA)
3. Jiawei Zhou (CHN)
4. Benjamin Starke (GER)
5. Lars Frolander (SWE)
6. Matteo Rivolta (ITA)
7. Michael Rock (GBR)
8. Kaio Almeida (BRA)
1. Chad le Clos (RSA)
2. Konrad Czerniak (POL)
3. S teffen Deibler (GER)
4. Jason Dunford (KEN)
5. Ivan lender (SRB)
6. Takuro Fuji (JPN)
7. Jayden Hadler (AUS)
8. Albert Subirats Altes (VEN)
1. Chad le Clos (RSA) - 51.54
2. Michael Phelps (USA) - 51.72
3. Evgeny Korotyshkin (RUS) - 51.84
4. Konrad Czerniak (POL) - 51.85
5. Milorad Cavič (CRO) - 51.90
6. Steffen Deibler (GER) - 51.92
7. Tyler McGill (USA) - 51.95
8. Jiawei Zhou CHN) - 52.06
9. Joeri Verlinden (NED) - 52.07
10. Chris Wright (AUS) - 52.11
11.Nikolay Skvorstov (RUS) - 52.12
12. Bence Pulai (HUN) - 52.19
=13. Dinko Jukič (AUT) - 52.22
=13. Francois Heersbrandt (BEL) - 52.22
15. Jason Dunford (KEN) - 52.23
=16. Benjamin Starke (GER) - 52.36
=16. Takeshi Matsuda (JPN) - 52.36
(13:38:04)