Dvouhra - semifinále (muži) (kon.) | Dvouhra - o 3. místo (muži) Dimitrij Ovtcharov (kon.)
Dvouhra - Finále (muži) Zhang Jike (kon.)
Dvouhra - semifinále (muži)

Čtvrtek 02.08.2012, 11:00Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

Zde je odpolední program zápasů o medaile, kterými vás zde na onlajnech provede kolega Tomáš Honajzer:

od 15:30 (zápas o 3. místo): OVTCHAROV Dimitrij (GER) - CHUANG Chih-Yuan (TPE),

od 16:30 (finále): ZHANG Jike (CHN) - WANG Hao (CHN).

Vítězný forhend WANGA do růžku soupeřova stolu! Utkání končí. WANG Hao (CHN) vítězí v pátém setu 11-9 a celkově 4-1 na zápasy!

CHUANG Chih-Yuan (TPE) si vzal oddechový čas, aby se pokusil ještě něco s tímto semifinále udělat.

Vítězný bekhend od WANGA, který vyhrál čtvrtou sadu 11-6 a vede už 3-1!

WANG Hao (CHN) si vyžádal oddechový čas.

WANG Hao (CHN) vyhrává třetí set 12-10 a jde do vedení 2-1. Nic lehkého to pro něj ale nebylo.

A využívá hned ten první! WANG Hao (CHN) vyhrává druhý set jasně 11-2 a srovnává krok se svým soupeřem na 1-1.

Skvělé podání a CHUANG Chih-Yuan (TPE) vyhrává první sadu 13-11 a ujímá se vedení 1-0!

Druhé semifinále právě začalo!

Nejvýše nasazeného hráče tak uvidíme v odpoledním finále olympijského turnaje!

OVTCHAROV znovu chybuje a první semifinále končí! Pátou sadu vyhrál ZHANG 11-8 a celkově se tak raduje z vítězství 4-1 na sety!

Náskok ZHANGA roste (3-0), německá strana si vyžádala oddechový čas.

Nakonec se to hráči číslo jedna povedlo! ZHANG získává čtvrtou sadu 11-9 a jde do vedení 3-1. V tuto chvíli ho tak dělí jediná sada od finále!

ZHANG Jike (CHN) si vyžádal oddechový čas!

Třetí sada končí! OVTCHAROV Dimitrij (GER) v ní vyhrává 11-5 a snižuje na 1-2! Pro průběh utkání jedině dobře.

A hned ten první využívá! ZHANG Jike (CHN) vyhrává druhý set 11-3 a vede už 2-0 na sety!

První set končí! ZHANG Jike (CHN) ho vyhrál 11-8 a ujímá se vedení 1-0 na sety.