Drezura družstva - 1. kolo | (kon.) | | | Drezura jednotlivci - 1. kolo | (kon.) |
Olympijský sprint (družstva ženy) | Vogelová - Welteová (kon.) | | | Olympijský sprint (družstva muži) | Hindes, Hoy, Kenny (kon.) |
Stíhačka družstev - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Do 100 kg (muži) | Tagir Khaibulaev (kon.) | | | Do 78 kg (ženy) | Kayla Harrison (kon.) |
C2 - semifinále (muži) | Vítěz: Florence - Hounslow (kon.) | | | K1 - semifinále (ženy) | Vítěz: Pacierpniková Natalia (kon.) |
C2 - Finále (muži) | Vítěz: Baillie-Stott (kon.) | | | K1 - Finále (ženy) | Vítěz: Ferová Emilie (kon.) |
Dvojskif - Finále B (muži) | Norsko (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy (muži) | Francie (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - semifinále (muži) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - semifinále (ženy) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - semifinále (muži) | (kon.) | | | Skif - semifinále (ženy) | (kon.) |
Dvojskif - Finále (muži) | Nový Zéland (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - Finále (muži) | JAR (kon.) |
Osma - Finále (ženy) | USA (kon.) |
50 m volný způsob - rozplavby (muži) | George Richard Bovell (TRI) (kon.) | | | 800 m volný způsob - rozplavby (ženy) | Rebecca Adlington (kon.) |
100 m motýlek - rozplavby (muži) | Chad le Clos (kon.) | | | 200 m znak - rozplavby (ženy) | Missy Franklinová (kon.) |
50 m volný způsob - semifinále (muži) | Cielo (kon.) | | | 200 m prsa - Finále (ženy) | Soniová (kon.) |
200 m znak - Finále (muži) | Clary (kon.) | | | 200 m znak - semifinále (ženy) | Beiselová (kon.) |
200 m polohový závod - Finále (muži) | Phelps (kon.) | | | 100 m volný způsob - Finále (ženy) | Kromowidjojová (kon.) |
100 m motýlek - semifinále (muži) | (kon.) |
Double trap (muži) | Wilson (kon.) | | | Rychlopalná pistole 25 m (muži) | (kon.) |
Jednotlivci (ženy) | Ki Bo Bae (kon.) |
Čtvrtfinále (čtyřhra muži) | (kon.) | | | Semifinále (smíšená čtyřhra) | (kon.) |
Čtvrtfinále (dvouhra ženy) | (kon.) | | | Čtvrtfinále (dvouhra muži) | (kon.) |
Semifinále (čtyřhra ženy) | (kon.) |
Dvouhra - semifinále (muži) | (kon.) | | | Dvouhra - o 3. místo (muži) | Dimitrij Ovtcharov (kon.) |
Dvouhra - Finále (muži) | Zhang Jike (kon.) |
Nad 91 kg (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg (muži) | (kon.) |
Do 75 kg (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Finále (ženy) | Vítězka: Gabrielle Douglasová (62.232) (kon.) |
Fleret, družstva (žena) | Vítěz: Itálie (kon.) |
Jižní Korea - Japonsko | 1:0 (kon.) | | | Austrálie - USA | 1:0 (kon.) |
Čína - Nizozemsko | 0:1 (kon.) | | | JAR - Německo | 0:2 (kon.) |
Belgie - Velká Británie | 0:3 (kon.) | | | Nový Zéland - Argentina | 1:2 (kon.) |
Španělsko - Austrálie | 13:9 (kon.) | | | Kazachstán - Řecko | 4:11 (kon.) |
Černá Hora - Srbsko | 11:11 (kon.) | | | Rumunsko - Maďarsko | 15:17 (kon.) |
Velká Británie - USA | 7:13 (kon.) | | | Itálie - Chorvatsko | 6:11 (kon.) |
Pavel Kuba
Josef Čapek
1. WILSON Peter Robert Russell (GBR) 188 zasahů
2. DAHLBY Hakan (SWE) 186 zásahů
3. MOSIN Vasily (RUS) 185 zásahů
3. ALDEEHANI Fehaid (Kuvajt) 185 zásahů
5. Vitaly Fokeev (RUS) 184 zásahů
6. BOGNAR Richard (HUN) 182 zásahů
1. WILSON Peter Robert Russell (GBR) 143 zasahů
2. MOSIN Vasily (RUS) 140 zásahů
3. ALDEEHANI Fehaid (Kuvajt) 140 zásahů
4. Vitaly Fokeev (RUS) 139 zásahů
5. DAHLBY Hakan (SWE) 137 zásahů
6. BOGNAR Richard (HUN) 137 zásahů
1. Wilson (GBR) 96 zásahů
2. Fehaid Aldeehani (Kuvajt) 94 zásahů
3. BOGNAR Richard (HUN) 93 zásahů
4. MOSIN Vasily (RUS) 93 zasahů
1. - 4. D'Anniello (ITA) - 48 zásahů
1. - 4. Mosin (RUS) - 48 zásahů
1. - 4. Wilson (GBR) - 48 zásahů
1. - 4. Sodhi (IND) - 48 zásahů
1. ODDÍL:
Fehaid Aldeehani (Kuvajt)
Ahmed Al Hatmi (Oman)
Walton Eller (USA)
Russel Mark (AUS)
Jun Li (CHN)
Vitaly Fokeev (RUS)
2. ODDÍL:
Filipe Fuzaro (BRA)
Binyuan Hu (CHN)
Rashid Al – Athba (Katar)
Juma Almaktoum (UAE)
Hakan Dahlby (SWE)
Jose Torres Laboy (Puerto Rico)
3. ODDÍL:
Alistair Davis (RSA)
Sergio Pinero (DOM)
Richard Faulds (GBR)
Ronjan Sodhi (IND)
Daniele di Spingo (ITA)
Joshua Richmond
4. ODDÍL:
Francesco D’Aniello (ITA)
Peter Robert Russell Wilson (GBR)
Richard Bognar (HUN)
Vasily Mosin (RUS)
William Chetcuti (MLT)
Anton Glasnovic (CRO)