Austrálie - Argentina 2:2 (kon.) | Nizozemsko - Nový Zéland 5:1 (kon.)
Německo - Indie 5:2 (kon.) | Velká Británie - Pákistán 4:1 (kon.)
JAR - Španělsko 2:3 (kon.) | Belgie - Jižní Korea 2:1 (kon.)

5:1

(3:1)

Pátek 03.08.2012, 11:45Olympijské hry - Pozemní hokej (muži)
Sledujte:

Skončilo utkání, ve kterém zaslouženě vyhrálo Nizozemsko. To o svém vítězství rozhodlo již v prvním poločase. Přeji příjemný zbytek dnešního dne a zase někdy u online přenosu nashledanou. (13:18:14)

70:00

68:27
    O zkorigování stavu se pokoušel Burrows, ale tomu dnes není přáno.

66:57
    5:1 - Je rozhodnuto! Definitivní pečeť na vítězství přilepil ROBBERT KEMPERMAN.

66:20
    Rychlý útok Holanďanů a střela Weusthofa do pozorného Pontifexe.

65:42
    Jennessův kolega Wilson zkusil o poznání nebezpečnější střelu ani tak však Stockmanna nepřekvapila.

63:58
    Jennessova střela měla pramalou šanci na úspěch. Stockmann si na míček v pohodě počkal.

60:19
    Haywardova střela po trestném rohu nebyla vůbec přesná. Stav tak zůstává nezměněn.

59:16
    Dle mého názoru asi poslední šance Nového Zélandu ještě s výsledkem něco udělat - trestný roh.

55:30
    4:1 - Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto. Nyní už se bude Novému Zélandu těžko otáčet skóre. Velice pěkným pokusem se prosadil BILLY BAKKER a vstřelil tak svoji dnešní druhou branku.

53:24
    Nejčastější novozélandský střelec Simon Child se opět prosadil ke střele, té však chyběla razance.

49:45
    Zvýšit stav mohl z nadějné pozice Bakker, ale nechal vyniknout spolehlivého gólmana Pontifexe.

48:21
    Střela Novozélanďana Wilsona byla zblokována jedním z bránících hráčů.

46:39
    Ani z tohoto trestného rohu však neudeřilo. Vystřelil dnešní nejčastější střelec Weusthof, ale Pontifex byl pozorný.

44:56
    Nizozemsko má výhodu trestného rohu.

41:45
    Nyní se hra trochu uklidnila. Holanďané se soustředí zejména na precizní obranu.

37:48
    Nový Zéland přidal o poznání ve druhé polovině aktivitu. Zajímavou střelu vyslal na Stockmanna Jenness, avšak nizozemský gólman bez problémů pokryl míček.

37:24
    Nepřesná byla také na druhé straně střela de Nooijera.

37:07
    První střelu ve druhém poločase si připisuje Novozélanďan Archibald, avšak jeho pokus postrádal přesnost.