Semifinále (dvouhra ženy) (kon.) | O 3. místo (smíšená čtyřhra) Fischer/Pedersen (kon.)
Semifinále (dvouhra muži) (kon.) | Finále (smíšená čtyřhra) Zhang/Zhao (kon.)
Semifinále (dvouhra muži)

Pátek 03.08.2012, 14:30 • Wembley arena, Court 1 • Olympijské hry - Badminton
Sledujte:

Finále mužského badmintonového singlu bude malajsko-čínský souboj. Vidět jej můžete v neděli večer. To je ode mě pro tuto chvíli z mužského singlu vše. Na shledanou. (16:22:37)

Je tu konec. 2:0 (21-12, 21-10) Takové je skóre. Dan Lin si bez větších problémů poradil s Korejcem Hyunem Lee a postupuje do nedělního finále.

10-20. Číňan má 10 mečbolů.

Druhý set je zatím podstatně vyrovnanější 4-4.

Druhý set započal nyní.

První set je u konce. Dan Lin jej ovládnul v poměru 21-12. První set se hrál pouhých 18 minut.

Číňan dál pohodlně kráčí za ziskem prvního setu. Vede už o 11 bodů 16-5.

Mírný vzestup světové sedmičky. 5-12.

Dál spí a spí a spí zámek šípkový... 1-10 z pohledu Korejce.

Šípková Růženka probuzena. Hyun Lee koriguje na 1-5.

Lépe začal Číňan. Vede už 5-0.

Druhý semifinálový zápas začíná právě teď.

Druhý zápas je kvůli přesčasovému dohrávání toho prvního o čtvrt hodiny posunut.

A máme prvního mužského finalistu. Chong Wei Lee zvládl i druhý set a potvrdil očekávání. Vítězí zaslouženě 2:0 na sety a v neděli vyzve lepšího z dvojice Hyun Lee/Dan Lin k souboji o zlato.

Malajec je 2 míčky od finále.

Lee si stále drží čtyřbodový náskok ve druhém setu a čím dál víc se tak přibližuje olympijskému finále. 17-13.

Long Chen se snaží, seč mu síly stačí, ale dnes je Malajec prostě lepší. Stav je 14-10.

Druhý set je zpočátku podstatně vyrovnanější. Chen se poprvé v zápase ujal vedení. Aktuálně ale vede opět Malajec, a to 8-6.

První set je za námi. Po třiadvaceti minutách vyhrál Chong Wei Lee první set v poměru 21:13.