Semifinále (dvouhra ženy) (kon.) | O 3. místo (smíšená čtyřhra) Fischer/Pedersen (kon.)
Semifinále (dvouhra muži) (kon.) | Finále (smíšená čtyřhra) Zhang/Zhao (kon.)
Semifinále (dvouhra ženy)

Pátek 03.08.2012, 10:00 • Wembley Arena, Court 1 • Olympijské hry - Badminton
Sledujte:

Je nám známa finálová dvojice singlu žen. Proti sobě si o zlato zahrají Wang Y.H. (CHN) s Li X.R. (CHN). Prozatím nashledanou. Pro dnešek to ale není vše. (11:48:38)

Xuerui Li vítězí po 46 minutách v druhém semifinále 2:0 na sety a postupuje do finále.

Druhý set je zatím maximálně vyrovnaný. Skóre je 14:14.

V prvním, velmi vyrovnaném, setu vítězí nakonec Li X. R v poměru 22:20.

Právě začalo druhé semifinále Li X. R. (CHN) - Wang X. (CHN).

První semifinále je u konce. Yihan Wang (CHN) ovládla i druhý set v poměru 21:13 a postupuje do finále.

Indka ve druhém setu dloho držela krok. Vedla 11:10, 12:11. Poté ale přišla spanilá jízda Yihan Wang, která teď má 7 mečbolů za stavu 20:13.

Teď se chopila šance Saina Nehwalová a v nádherné výměně srovnala na 8:8. Předtím Číňanka vedla již 7:4 a 8:5.

Po dvou minutách druhé sady je skóre vyrovnané 3:3.

Začal druhý set utkání Wang Y. (CHN) - S. Nehwalová (IND).

Teď už ano. Po dvaceti minutách vítězí Yihan Wang (CHN) v prvním setu 21:13.

První set ještě není u konce. Saina Nehwalová se vzchopila, uhrála 3 míčky v řadě a snížila tak na 13:18 ze svého pohledu.

Saina Nehwalová jako by myslela pouze na útok. Setkává se ale s dokonalou obranou Wang, která posléze tvrdě udeří. Číňanka vede po dvaceti výměnách již 13:7, ačkoliv teď Nehwalová předvedla výstavní křižný drop, jímž si vysloužila ovace z publika.

Zatím je to přetahovaná. Saina Nehwalová čtyřikrát vedla, zatímco úřadující mistryně světa Wang čtyřikrát dotáhla. Teď se poprvé v zápase ujímá vedení Číňanka, a to už dokonce 8:4.

Utkání mezi Yihan Wang (CHN) a Sainou Nehwalovou (IND) právě začíná. Coin flip přisoudil první podání Saině Nehwalové. První semifinálové klání odstartovalo.

Hráčky jsou již nastoupeny na hrací ploše. Za malou chvíli se začne hrát první semifinále.

Dobré dopoledne. Blížíme se do finále badmintonového turnaje. Dnes je na programu semifinále ženské dvouhry.
    V 10:00 nastoupí nasazená jednička Yihan Wang z Číny proti Indce Saině Nehwal.
    V 10:45 pak rozehraje svůj zápas čínská dvojice Xin Wang - Xuerui Li.

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 10:00.