Litoměřice – Sparta 4:2 (kon.) | Jihlava – Francie 3:4 (kon.) | Olomouc – Skalica 4:4 (kon.)
Motor ČB – Barys 5:4 (po s.n.) | Litvínov – Slavia 1:2 (kon.)
po s.n.
Banes Motor České Budějovice
5:4 (3:2, 0:1, 1:1)
Barys Nur-Sultan
Pátek 03.08.2012, 17:30Přípravné zápasy

59:06
    A tlak bude umocněn vyloučením Boyda, který obdržel 2+10 minut za úder do hlavy a krku. Domácí si berou oddechový čas.

54:17
    Robin Soudek (CEB) - 2 min - držení.

46:13
    Roman Vráblík (CEB) - 2 min - nedovolené bránění.

45:08
    Makovského, kterého dnes trenéři zkouší, podrazil Ermolaev a už míří na trestnou lavici. Další šance pro českobudějovický tým.

42:00
    Na trestnou lavici sice usedl hráč se jmenovkou "Novotny", ale český útočník v Astaně už nepůsobí. Pod dresem se skrývá Schemelin, který nebezpečně vysokou holí zasáhl Prokopa.

32:32
    Rudolf Červený se provinil sekáním, ze vzájemné potyčky si pak odnesli dvouminutový trest za hrubost odnesli i Polishak a Kolarz. Hrát se bude čtyři na čtyři.

30:10
    Kašpaříka zasáhl holí do obličeje Solarev a českobudějovický hráč to odnesl krvavým zraněním. Je z toho jasný trest 2+2 minuty pro hostujícího hráče.

26:46
    Jakub Marek oslabuje tým, je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

18:25
    Útočným faulem se provinil Upper a Mountfield bude dohrávat třetinu v přesilovce. Pokud ji tedy samozřejmě dříve nepromění v branku.

12:56
    1:24 pět na tři! U mantinelu přitvrdil Starčenko a rozhodčí jeho zákrok na Červeného ocenil trestem 2+10 minut.

12:20
    Ermolaev - 2 min - hrubost.

4:23
    Rudenko (AST) - 2 min - hákování.

Michal Špírek

Branky a nahrávky: 8. Polodna, 12. Mertl (Šimánek), 20. Mikuš (Kašpařík, Mertl), 60. Kašpařík (Mikuš, Květoň), 65. Knotek - 1. Upper (Aleksandrov), 4. Dows, 31. Spiridonov (Polishak, Ermolaev), 59. Rudenko

Banes Motor České Budějovice: Sáblík (Bláha) - Mikuš (C), Plášil, Frühauf, Kolarz (A), Vráblík, Prokop, Dietz, Makovský - Šimánek (A), Kašpařík, Mertl, Soudek, Knotek, Květoň, Suja, Červený, Marek, Ferebauer, Přibyl, Polodna.
    Barys Nur-Sultan: Lassila (Poluaktov) - Hatchinson, Junland, Novopaschin, Grigoriev, Schemelin, Ischmametiev, Bachurin, Grebenshikov - Boyd, Dows, Bochenski, Upper, Rudenko, Aleksandrov, Polishak, Spiridonov, Ermolaev, Solarev, Belgebaev, Starchenko.

Rozhodčí: Hodek, Pešina - Jindra, Kostka.