Skalica – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Poprad – Doněck 1:7 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 3:3 (kon.)
Žilina – Pavlodar 3:4 (po s.n.) | Třinec – Košice 4:2 (kon.) | Trenčín – Nitra 4:3 (kon.)
Sparta – Lev 2:4 (kon.) | Litvínov – Soligorsk 1:4 (kon.) | Kladno – K. Vary 2:4 (kon.)
Plzeň – Chomutov 2:0 (kon.) | Sparta – Lev 2:4 (kon.) | Most – Ústí n/L 2:2 (kon.)
Břeclav – Senica 1:3 (kon.) | Technika Brno – Prostějov 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Litoměřice – Kadaň 6:5 (po s.n.)
Královští lvi Hradec Králové
3:3 (0:0, 0:2, 3:1)
HC Dukla Jihlava
Úterý 07.08.2012, 17:00 • pardubická ČEZ Arena • Přípravné zápasy

58:00
    Filip Matějka dostává dvě minuty za vražení na hrazení a v posledních vteřinách si může Hradec vytvořit tlak.

54:00
    Teď jim k tomu pomůže sama Jihlava. Ta totiž nedisciplinovaně vyhodila ze své obranné třetiny ven ze hřiště. Provinilým hráčem byl Jiří Dobrovolný, který již míří na trestnou lavici.

52:53
    Vojtěch Zadražil oslabí svůj mančaft. Dostává totiž dvě minuty za držení.

41:07
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Za vysokou hůl je potrestán Adam Zeman a půjde si tak odpočinout k trestoměřičům.

40:00
    Hradečtí dostávají dvě minuty za svůj pozdní příchod. Trest za hráčskou lavici odpyká Daniel Filip.

36:00
    Hradec si zahraje poprvé v dnešním zápase početní výhodu. Na trestnou lavici již usedá Jiří Dobrovolný za hákování a vysokou hůl, tedy dvojitý trest. To znamená, že Východočeši budou hrát čtyři minuty s jedním mužem v poli navíc.

30:32
    Vladislav Kubeš dostává dvě minuty za hákování. Hradec se tak bude muset opět bránit ve čtyřech.

04:05
    Hradec se bude muset znovu bránit. Daniel Volráb dostává dvě minuty za sekání. Co vymyslí Jihlava?

00:51
    A máme tu první vyloučení zápasu. Za vysokou hůl si půjde na trestnou lavici posedět Vladislav Kubeš.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 46. Berger (Brož), 50. Tvrdík (Valášek), 57. Švagrovský (Roupec, Volráb) - 30. Vysloužil (Zeman, Čachotský), 36. Vysloužil (M. Filip, Velecký), 43. Pometlo (Podlipnik, Matějka)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Čížek, Pištora, Karlík, Chmelíř, Roupec, Klement, Beneš, Karlíček – Berger, Brož, Kubeš –Szakal, Tvrdík, Valášek – Volráb, D. Filip, Švagrovský – Kubica, Macháň, Luštinec.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Novotný) – Zadražil, Matějka, Stebih, Jícha, Dobrovolný, Podlipnik, Tobola, Kolafa, Kolda, Pěška, Pometlo, Vysloužil, Pekárek, Velecký, Zeman, Čachotský, Jeslínek, Mikeš, M. Filip, Zídek.