Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Poprad – Martin 0:4 (kon.) | Zvolen – Žilina 2:0 (kon.)
Bardejov – Prešov 4:2 (kon.) | Trenčín – Orange 20 6:3 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 3:3 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:6 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 8:5 (kon.)
K. Vary – Ufa 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 5:4 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:2 (kon.)
Milevsko – Příbram 4:4 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 10:4 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 3:0 (kon.)
Liberec – Fribourg 5:3 (kon.) | Čerepovec – Lev 1:3 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:3 (2:2, 0:1, 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Úterý 14.08.2012, 17:30 • Kotlina Havlíčkův Brod • Přípravné zápasy

56:35
    Rebelové zavezli puk do rohu, kde byla hrací guma zašlápnutá a sudí přerušuje. Strhla se malá mela. Lukáš Endál (HBR) se začal strkat s Martinem Novotným (ŠUM) a oba si posedí na trestné. Hraje se 5 na 5.

50:28
    Třetina (HBR) i Mečiar (ŠUM) dostávají 2 minuty. Mečiar za krosček a Třetina za hrubost.

48:21
    Rebelové měli výhodu a před Štůralou dorážel Novotný, ale nedokázal jej přehodit. Následně odjíždí na trestnou lavici Holík (ŠUM) za hákování.

43:55
    Hrát power play, když je gólman v bráně? Proč ne! Drakům to evidentně nevadí. Vadí to však rozhodčím, kteří vykazují Draky na dvě minuty. Trest odpyká za hráčskou lavici Prokopec (ŠUM).

38:28
    Výhodu ukončila střela od mantnielu, kterou skryl ve výstroji Dolejš. Na trestnou následně odchází Knotek (HBR) za podražení.

32:50
    Rebelové však pustili soupeře do úniku, který však skončil ve střední třetině, kde jednoho z Draků podrazil Vondráček (HBR). Hraje se čtyři na čtyři.

31:43
    Domácí hráči se snažili o rychlý přechod, který však ve středním pásmu zhatil podražením Cink (ŠUM).

28:43
    Polodna se proháčkoval až ke střele, kterou však obránce zblokoval holí. Následně v souboji o puk porušili pravidla Meidl (HBR) a Brunec (ŠUM). Domácí hráč jde za držení a hostující za hákování.

26:08
    Další vyloučení Šumperka. Mečiar (ŠUM) dostal dvě minuty za držení.

16:59
    Unikajícího Meidla zastavil jen za cenu vyloučení Vrtík (ŠUM), který si posedí na trestné. Trest mu byl udělen za podražení.

15:27
    Rebelové mají další přesilovku. Na trestnou lavici míří Vrána (ŠUM) - 2 minuty držení.

08:58
    Šumperk si zahraje oslabení. Holík (ŠUM) dostal trest za držení. Rebelové můžou snížit.

02:35
    Šumperk je na začátku zápasu aktivnější a dočkává se i přesilovky. Na trestnou lavici míří Roman Vondráček (HBR), který dostává 2 minuty za sekání.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 10. Polodna (Meidl), 18. Polodna (Meidl, Třetina), 50. Vondráček (Endál), 60. Třetina (pen.) - 2. Vrdlovec (Skoumal), 8. Vrdlovec (Cink), 40. Prokopec (Podešva)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Suchan) - Knesl, Morava "C", Novotný, Protivný, Jelínek, Blažek, Ostrčil, Pavlík - Třetina, Polodna, Kontek, Vondráček, Endál, Ondráček, Blažek, Meidl, Wasserbauer, Štěpánek, Stehlík, Musil, Kostourek
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Holík "C", Novotný, Vrána, Suchý, Mečiar, Bail, Tesařík, Vrtík, Gewiese, Rašner, Blinka, Škumát, Holinka, Haas, Hulva "A", Stoklasa, Cink, Vrdlovec, Skoumal, Brunec, Podešva, Prokopec

Rozhodčí: Jaromír Vampola - Jan Kubát, Tomáš Kukeně