Pardubice – Brynäs 6:2 (kon.) | Plzeň – Kärpät 3:2 (po pr.) | Motor ČB – Hamburg 4:3 (kon.)
Kometa Brno – Luleå 2:6 (kon.) | Chomutov – Linköping 3:4 (po s.n.) | HC Slovan – JYP 5:0 (kon.)
Liberec – Djurgården 6:2 (kon.) | Bern – TPS 1:4 (kon.) | Sparta – HV71 2:7 (kon.)
Salzburg – Eisbären 1:4 (kon.) | Vienna Capitals – Kuopio 5:3 (kon.) | Ingolstadt – Frölunda 8:5 (kon.)
Zug – Jokerit 4:1 (kon.) | Fribourg – Tappara 2:3 (po s.n.) | Zürich – IFK Helsinky 3:1 (kon.)
SC Bern
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
TPS Turku
Pátek 24.08.2012, 18:30European Trophy

Děkuji Vám za pozornost. (20:48:22)

Turku se díky výhře posouvá na druhé místo v divizi. Bern zůstává předposlední.

Domácí si dnešní utkání prohráli jednoznačně sami. Po povedené první třetině ubrali na nasazení a hosté je za jejich menší aktivitu potrestali dvěma brankami.

60:00

59:58
    TPS právě vstřelilo branku!
    Je definitivně rozhodnuto. Dvě vteřiny před koncem trefuje prázdnou bránu ANTILLA. Asistence: Laakso, Salo.

59:30
    Domácí hrají v šesti.

58:36
    Domácí v plném počtu. Posledních 104 vteřin mají domácí na to, aby se zápasem ještě něco udělali.

57:24
    Před bránou domácích vznikla menší šarvátka, kterou sudí řeší vyloučením Ristolainena a Ritchieho.

56:36
    Naděje domácích na korigování výsledku teď komplikuje Scherwey, který si odchází posedět za hákování.

52:17
    Obrovská šance hostů. Randegger za sebou zapomněl kotouč a pozorný Salo tak mohl jít sám na brankáře, ale jeho střela minula bránu.

50:35
    Naopak hned po přesilovce si dobrou šanci vypracoval domácí Ritchie, ale Engren si s jeho blafákem poradil.

50:30
    Domácí v plném počtu. Tak ani hosté se neprosadili. Na rozdíl od domácích si ani nevypracovali gólovou příležitost.

48:30
    Uvidíme jak s přesilovou hrou naloží hosté. Na trestné sedí domácí Danielsson.

46:24
    Hosté v plném počtu. Tak domácí nedokázali využít tříminutovou přesilovku, z toho dvě minuty znásobenou. Tohle je ještě může mrzet.

44:24
    A jejich šance se ještě znásobuje, když Vittasmäki seká Höhenera a dostává dvě minuty.

43:37
    Domácí dostávají šanci snížit stav utkání. Na trestnou lavici odchází Ehrhardt za nedovolené bránění.

40:01

Další třetina začne přibližně v 20:10.

Zlepšený výkon hostí ve druhé třetině přinesl hostům dvě branky a vedení v tomto zápase.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 3. Bertschy (Hänni, Ritchie) - 5. Vahalahti (Willsie, Locke), 29. Willsie (Vahalahti), 35. Ristolainen (Vahalahti, Locke), 60. Anttila (Laakso, Salo)

SC Bern: Gigon - Danielsson, Ritchie, Bertschy, Höhener, Collenberg - Rubin, Gardner, Déruns, Hänni, Gerber - Scherwey, Vermin, Berger, Rüthemann, Kinrade - Schmutz, Randegger, Neuenschwander, Kreis, Muller
    TPS Turku: Engren - Vittasmäki, Ristolainen, Seppänen, Paven, Lehtonen, Ehrhardt, Friman - Vahalahti, Locke, Willsie - Hattunen, Koskiranta, Antilla - Salo, Laakso, Tuomainen - Huhtala, Tuominen, Kulmala