Česko – Rusko 5:1 (kon.)
Česko
5:1 (1:1, 4:0, 0:0)
Rusko
Pátek 24.08.2012, 17:00 • Víceúčelová sportovní hala, Slaný • Reprezentace žen do 18 let

Ve třetí třetině jsme jíž branku neviděli. Český tým ale v předešlých dvou zvládl nasázet ruským soupeřkám pět branek a to dnes na vítězství bez problémů stačilo. Rusky se trefili jen jednou, ve 13. minutě zásluhou Bulatovové. Já se s vámi ze Slaného loučím a přeji vám příjemný zbytek dne a krásný víkend. (19:07:32)

60:00

59:35
    Walicová dobře střílela od modré, ale Češky se nedokázaly propracovat k dorážce.

59:17
    Ještě jeden zákrok pro Kondakovovou.

59:00
    Rozeběhla se poslední minuta třetí třetiny a teď už můžu tvrdit, že celého zápasu.

58:28
    Vanišová nechtěla s kličkováním zůstat pozadu, její akci ale zastavilo hákování Nikolajevové (RUS).

57:50
    Zakázané uvolnění českého výběru.

57:02
    Zápas už se blíží ke svému konci. Výsledek Češky nepochybně těší.

55:40
    Musím říct, že kličky Mazánkové by se neztratily ani v mužském hokeji. Další nádherná prohazovačka mezi nohama bránící Rusky, klička do forhendu a střela, která však trefila jen břevno. Být to branka, tak by byla jednoznačně nejhezčí v dnešním zápase.

55:12
    Další z řady ruských útoků ve třetí třetině zastavuje ofsajd.

54:23
    Další skvělý zákrok Dvořákové.

53:43
    Nahození Pejzlové s přehledem likviduje Kondakovová.

53:20
    Rachimovové nechybělo mnoho, aby zasáhla puk, který projel skrze české brankoviště.

52:19
    Nikolajevová zůstala po jednom ze soubojů ležet na ledě. Při odjezdu na střídačku se držela za ruku, snad bude vše v pořádku.

51:03
    Nahození Lédlové nenadělalo Kondakovové problémy.

50:28
    Nikolajevová vystřelila od modré. Dvořáková zasahuje.

50:00
    Trejbalová může jít rovnou do šaten. Přesně v čase 50:00 dostává desetiminutový osobní trest.

49:26

49:12
    Nepřesná rozehrávka Láskové, Sborná vyhazuje.

48:54
    Rusky ve čtyřech.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 11. Přibylová (Kolowratová), 22. Lásková (Mazánková, Sadílková), 23. Votravilová, 38. Vanišová, 38. Chmelová (Vanišová) - 13. Bulatovová

Česko: Dvořáková (Peslarová) - Tejralová, Kolowratová, Pelikánová, Brotánková, Walicová, Jančová - Přibylová, Chmelová, Vanišová - Lásková, Mazánková, Sadílková - Votravilová, Lédlová, Pejzlová - Bukolská.
    Rusko: Kondakovová (Morozovová) - Nikolajevová, K. Timofejevová, Chistjakovová, Kovaljová, Novikovová, Spasičová, Šaškovová, A. Timofejevová - Bulatovová, Kokoškinová, Pavlovová - Kovaljovová, Šedelinskajaová, Ščokinová - Dergačevová, Bocharovová, Štarjovová - Isinbajevová, Kitajevová, Rachimovová.

Rozhodčí: Nelibová - Malá, Dvořáková