Pardubice – Brynäs 6:2 (kon.) | Plzeň – Kärpät 3:2 (po pr.) | Motor ČB – Hamburg 4:3 (kon.)
Kometa Brno – Luleå 2:6 (kon.) | Chomutov – Linköping 3:4 (po s.n.) | HC Slovan – JYP 5:0 (kon.)
Liberec – Djurgården 6:2 (kon.) | Bern – TPS 1:4 (kon.) | Sparta – HV71 2:7 (kon.)
Salzburg – Eisbären 1:4 (kon.) | Vienna Capitals – Kuopio 5:3 (kon.) | Ingolstadt – Frölunda 8:5 (kon.)
Zug – Jokerit 4:1 (kon.) | Fribourg – Tappara 2:3 (po s.n.) | Zürich – IFK Helsinky 3:1 (kon.)

3. Per-Johan Axelsson

To je pro dnešek vše, budeme se těšit zase příště.

Dobrou noc. (22:01:44)

Domácí Ingolstadt dnes nakonec potvrdil výsledkem to, že byl v průběhu celého zápasu vždy o krok dál před svým soupeřem a za to získává zasloužené 3 body po výhře 8:5.

60:00

59:53
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    7 vteřin před koncem ještě upravuje JARED ROSS na konečných 8:5.

58:05
    Oddechový čas pro hosty.

56:62
    THOMAS GREILINGER dává domácím větší klid vstřelenou brankou a zvýšením náskoku na úctyhodných 7:5.

55:05
    A domácí se znovu ujímají vedení! Zařídil jej DEREK HAHN.

53:43
    Na ledě se znovu přiostřuje, za sekání teď odchází na dvě minuty Fredrik Sjöstrom.

51:40
    Frolunda právě vstřelila branku!
    A stav je znovu vyrovnaný. Postaral se o to MATS ROSSELI OLSEN.

46:30
    Alexander Oblinger se teď ocitl ve vynikající šanci, před gólmanem, ten ale předvedl bravůrní zákrok.

43:25
    Domácí mají zatím více ze hry, ale hosté dobře brání.

40:01

Druhá třetina byla podstatně chudší na branky, oba týmy se začaly očividně více soustředit na obranu a podle toho taky vypadá výsledek druhé třetiny 1:1, ve které si domácí udrželi těsné vedení. Třetí dějství začne přibližně ve 21:22.

40:00

39:37

37:37
    Hostující Christoffer Person dostává 2 minuty za hrubost.

35:40
    Několik neproměněných obrovských šancí domácích, ale nakonec puk přeci jen skončil v síti. Střelcem branky je PATRICK HAGER a Ingolstadt znovu vede.

33:48
    Je vyrovnáno! Postaral se o to MAGNUS KAHNBERG.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 3. Periard, 4. Gawlik, 12. Gawlik, 15. Hager, 36. Hager, 56. Hahn, 58. Greilinger, 60. Ross - 6. Lasu, 18. Brunnström, 19. Axelsson D., 34. Kahnberg, 52. Olsen

ERC Ingolstadt: Janka (Gordon) - Hambly, Conboy, Periard, Ficenec, Dinger, Likens, Heid, Weller - Bouck, Gawlik, Motzko - Hager, Hahn, Greilinger - Laliberte, Ross, Oblinger - Boucher, Sparre, Barta
    Frölunda HC: Hudacek (Galbraith) - Bäckman, Svedberg, Tömmernes, Lynch, Eriksson, Persson, Bohm, Tolsa - Brunnström, Lundqvist, Kahnberg - A. Axelsson, Olimb, D. Axelsson - Lasu, Johansson, Sjöström - Olsen, Axelsson, Collberg