Zlín – Zvolen 5:2 (kon.) | Beroun – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.) | Trenčín – Martin 8:1 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Kladno – Nižněkamsk 5:4 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Kolín – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Litvínov – Füchse 4:1 (kon.)
Šumperk – Havířov 3:2 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 5:3 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 2:3 (po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Čtvrtek 30.08.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • Přípravné zápasy

47:57
    Hráči Benátek nad Jizerou jsou dnes příliš často vylučovaní. Sudí Martin Novák postřehl nedovolený zákrok Miroslava Kopice (BEN) a neváhal ani vteřinu se zdvižením pravice. Útočníkovi hostů náleží menší trest za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 2:6.

44:00
    Ústečtí si zahrají v početní výhodě. Potrestán menším trestem za podražení je Josef Skořepa (BEN).

Vyloučení celkem v zápase: 2:5.

36:44
    Středočeši budou mít šanci na vyrovnání. Na trestnou lavici podruhé v zápase usedá Zbyněk Sklenička (UNL), a to na dvě minuty za hákování.

Počet trestných minut v letošní přípravě: 12.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:4.

33:15
    Za svou nedisciplinovanost bude nyní pykat Michael Bulíř (BEN), kterému hlavní rozhodčí Martin Novák vyměřil dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 1:4.

26:29
    Celek Ústí nad Labem si zahraje v dnešním střetnutí třetí přesilovou hru. Do boxu časoměřičů je za podražení na dvě minuty odeslán Lukáš Král (BEN).

Vyloučení celkem v zápase: 1:3.

12:46
    Hokejisté Slovanu budou mít druhou šanci v přesilovce, ta první se nepovedla. Za katr usedá na dvě minuty Dalibor Bortňák (BEN), jenž obdržel menší trest za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

08:48
    Přesilovou hru si nyní zahrají i hosté. Zbyněk Sklenička (UNL) inkasoval menší trest za podražení.

Počet trestných minut v letošní přípravě: 10.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

06:39
    Slovan si zahraje početní výhodu. Na trestnou lavici se míří na dvě minuty zchladit Petr Kolmann (BEN) za krosček.

Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 15. Sýkora (Čermák, Brož), 35. Tůma (Motejlek, Čermák), 55. Čermák (Sýkora) - 2. Liška (Jonák, Plodek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Petrásek) - P. Hořava, Špelda, Grin, Sklenička, Vl. Brož, Motejlek, Smetana, Holomek - R. Kovář, Roubík, Ludvík - Matai, Rod, Handlovský - D. Tůma, T. Sýkora, M. Čermák - Hess, Daniel Boháč, Laš. Trenéři: Jaromír Šindel, Jiří Mička, Tomáš Mareš.
    HC Benátky nad Jizerou: Blažíček (33. Stejskal) - Vitásek, Šimek, Vála, Mrkvička, Jaroměřský, Štich, Kolmann, P. Ulrych - Chlapík, J. Skořepa, Klimt - L. Krejčík, Bulíř, Galamboš - Bortňák, L. Král, Kopic - Liška, J. Plodek, Jonák. Trenéři: Milan Černý, Luděk Škaloud, Antonín Nečas.

Rozhodčí: Martin Novák - Vitík, Ševic