Havlíčkův Brod – Hr. Králové 4:5 (po s.n.) | Litoměřice – Písek 4:1 (kon.) | Šumperk – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Benátky n/J – Olomouc 6:4 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Most – Beroun 2:7 (kon.)
Jihlava – Třebíč 1:2 (kon.)
po s.n.
HC Rebel Havlíčkův Brod
4:5 (0:1, 2:2, 2:1)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 15.09.2012, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký den u dalšího on-line přenosu. První hokejová liga již běží na plné obrátky a druhé kolo nabídne mimo jiné souboj havlíčkobrodských Rebelů s východočeským celkem Královských lvů.

Havlíčkovu Brodu se v předchozím kole střelecky velmi dařilo, neboť dokázal Berounu nastřílet rovných sedm branek a radovat se tak z vítězství 7:3. Hattrickem se blýskl Martin Ondráček.
    Hradečtí hokejisté zavítali na Vysočinu, kde se utkali na ledě jihlavské Dukly. Jihlavští však ukázali svojí sílu, Královské lvy dokázali zkrotit a přejeli je poměrem 7:1, přičemž se jednou brankou hostí vyznamenal Jan Berger.

Lvi se potýkají s problémy kolem své domácí haly. Podle původních plánů měli Rebelové druhé kolo odehrát venku, a to v sousední hale Hradce Králové. Oba kluby si nakonec prohodily pořadatelství, a tak se dějiště přesouvá na zimní stadion v Kotlině. V dresu Lvů by se měl představit také zkušený forvard Michal Mikeska, jenž přes celé léto hledal angažmá. Nakonec zakotvil v Hradci Králové.

Vzájemná bilance mezi Havlíčkovým Brodem a Hradcem Králové od sezony 2006/07 hovoří mnohem lépe pro tým zpod Bílé věže. V normální hrací době totiž dokázal vyhrát 12 zápasů, zatímco Rebelové pouze 5. Zejména na královéhradeckém ledě se týmu z Vysočiny příliš nedaří. Reputaci si napravuje pouze v zápasech, které dospěly do prodloužení či samostatných nájezdů. V minulé sezoně dvě utkání těsně vyhrál, ve zbylých dvou pak podlehl shodně čtyřbrankovým rozdílem.

Počet odehraných zápasů: 22
    Bilance: 5-4-1-12
    Výsledky: 4:5sn, 3:6, 3:5, 2:3, 1:2, 3:2sn, 3:2, 2:4, 1:4, 1:3, 5:4sn, 2:5, 1:6, 2:1p, 3:5, 6:4, 5:4p, 4:2, 4:8, 3:2, 1:5, 3:2
    Skóre: 62:84

HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Dolejš) - Morava "A", Protivný, Jelínek, Soldán, Stehlík, Pavlík "A", Novotný - Polodna "C", Endál, Vondráček, Knotek, Fiedler, Ondráček, Meidl, Rytnauer, Štěpánek, Třetina, Musil, Kostourek

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) - Hendrich, Roupec, Vágner "C", Chmelíř, Čížek, Karlíček, Čáp, Klement - Brož, Říha, Švagrovský, Tvrdík "A", Berger, Mikeska, Macháň, Haluza, Kubica, Budínský, Moskal "A", Valášek

Rozhodčí: Hejduk - Lučan, Svoboda.

Fanouškovské tábory si vyměňují první pokřiky, hokejisté vyjíždějí na led. Vše je připraveno ke startu utkání!

Královéhradečtí fanoušci, kterým klub umožnil výjezd zdarma jako omluvu za přesunutí zápasu na Vysočinu, dorazili v hojném počtu.

00:01

00:10
    Úvodní vhazování pro domácí tým, jehož první útok ovšem končí ofsajdem.

00:19
    První tvrdou střelu od modré vyslal Berger. Suchan s obtížemi vyrazil.

00:40
    Teč Švagrovského těsně před brankou málem naděla pořádnou paseku. K úlevě domácích příznivců netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

01:25
    Na chvíli se do pásma dostali Rebelové, ale hosté zatím skvěle brání.

02:14
    Hradec právě vstřelil branku!
    Máme tu první branku dnešního utkání. Rychlý protiútok Hradce založil David Roupec, který na modré uvolnil MICHALA MIKESKU, jenž se s ničím nepáral a přesně mířenou střelu poslal pod horní tyčku. Asistence: David Roupec.

02:56
    Hosté drží Rebely v jejich pásmu. V dosavadním průběhu utkání jsou jasně lepší. Jejich fanoušci jsou pochopitelně ve varu.

03:25
    Na druhé straně se sympaticky před branku probil Knotek. Na druhé vlně hledal Vondráčka, ten byl ale včas odstaven od možnosti bleskurychlého zakončení.

03:56
    Zmatky za brankou Rebelů. Protivný se srazil se Suchanem. Domácí měli štěstí, že v tu chvíli u klece nebyl nikdo z týmu Královských lvů.

04:37
    Před sprintujícím Tvrdíkem musel Suchan hodně vyjet z branky, aby stačil včas zalehnout kotouč.

04:51
    Nepřesná rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění.

05:08
    Čížek (HKR) ve snaze zabránit Třetinovi dojet puk vyhodil na hráčskou lavici. Dostává tak dvě minuty za zdržování hry.

05:16
    Haluza byl v samostatném úniku faulován! Pojede trestné střílení!

05:16
    Bučící stadion dopomohl Suchanovi k zákroku betonem, který v důležité chvíli podržel svůj tým! Haluza zkoušel přízemní střelu k tyči, ale byl neúspěšný.

05:56
    Endálova střela z mezikruží byla těsně před Čechem sražena do rohu. Hosté následně vyhazují.

06:28
    Rebelové opět začínají od vlastní branky.

06:47
    Protivného střelu od modré tečoval Polodna, ale těsně mimo.

07:08
    Hosté v plném počtu právě ve chvíli, kdy Meidl v nebezpečné pozici před brankou dorážel skákavý puk. Čech drží touš v rukavici.

07:33
    Obrovská hrubka Novotného na útočného modré vedla k úprku dvou hráčů soupeře. Budínský vzal úlohu na sebe, rychlou střelou trefil tyčku!

07:59
    Vondráček z úhlu prověřil Čecha, ten vyráží do rohu. Rebelové i nadále drží pásmo.

08:48
    Domácí začali dobře napadat, a dělají tak hostům velké potíže v rozehrávce. Ti jsou tak uzavřeni na své polovině kluziště.

09:38
    Hvizd rozhodčího na modré čáře zastavuje postup Havlíčkova Brodu.

09:56
    Rytnauer v oblasti levého kruhu střílel na Čecha. Střela byla sražená, a tak brankář hostí neměl nakonec tolik práce.

10:03
    Příležitost pro domácí. Hendrich (HKR) se totiž provinil podražením a posílá svůj tým do čtyř hráčů.

10:25
    Rebelové kombinují, zatím beze střel...

11:04
    Až po minutě svírání lvů v pásmu se Ostřčil odhodlal ke střele od modré čáry. Výborný zákrok lapačkou předvedl Čech!

11:31
    Chyba v rozehrávce vyhání Rebely do středního pásma.

11:56
    Hosté vyhazují. Toto oslabení už zvládnou bez úhony.

12:03

12:16
    Rytnauer (HBR) po vhazování ve středním pásmu zahrál nedovoleně vysokou holí.

12:24
    Vágnerova skrytá střela od modré chvíli poskakovala v brankovišti pod nohami domácího brankáře. Suchan nakonec včas puk zalehl.

12:29
    Znovu Vágner. Tenkrát ztroskotal na Suchanově betonu.

12:45
    Knotek vybojoval puk a vyváží jej z pásma.

13:23
    Síly na ledě se srovnání. Endál napadal v útočném pásmu rozehrávku lvů, načež ho Moskal (HKR) fauloval. Na trestnou putuje za nedovolené bránění.

14:03
    A znovu faulovaný Endál! Tentokrát byl při úniku podél mantinelu přidržen Hendrichem (HKR).

14:14
    Endál z oblasti pravého kruhu přestřelil. Rebelům za dvě vteřiny začne přesilovka pěti hráčů proti třem!

14:50
    Domácí kombinují, seč jim síly stačí, ale zatím bez minimálního ohrožení branky.

15:24
    Lvi přečkali nejhorší. Už jsou ve čtyřech.

15:35
    Tvrdý pokus Ostrčila od modré těsně minul vzdálenější tyč.

16:09
    Hosté už jsou kompletní, ale málem šli zase do čtyř. Probíjející se Rytnauer byl totiž zastaven na hranici pravidel.

16:26
    Chmelíř od modré hledal střílenou přihrávkou u druhé tyče číhajícího Hendricha. Ten před brankou promáchl ve výborné příležitosti poslat lvy do dvoubrankového vedení.

16:52
    Rozhodčí pískají domácím zakázané uvolnění. Kotlina se hodně zlobí, protože to bylo s očividnou tečí hostujícího zadáka.

17:03
    Moskal se obtočil kolem branky a nadvakrát dorážel před Suchanem. Napoprvé úspěšný nebyl, při druhém pokusu jej pak odstavil domácí obránce.

17:32
    Icing lvů.

18:13
    Pásmo sice domácí drželi dobrých dvacet vteřin, ale opět nedokázali přímo ohrozit branku.

18:52
    Endál byl v mezikruží odstaven od puku, následně ještě střílel Knotek, ale ani on neměl štěstí. Tečovaná střela končí mimo.

19:00
    Z ledu se hodně těžko po jednom ze soubojů zvedá Kubica. Drží se za ruku, ale vypadá to, že by měl být snad v pořádku.

19:15
    Nahození Rytnauera tečoval ve vzduchu u bližší tyče Ondráček. Dokázal však jen přizvednou puk nad branku.

19:59
    Za tvrdý zákrok na jednoho z hráčů hostí vyfasuje Kostourek (HBR) trest. Hostující hráč se těžko zvedá z ledu.

Zraněným hráčem je Valášek. Kostourek dostává za úder do oblasti hlavy a krku pětiminutový trest plus trest do konce utkání. Rebely čeká na začátku druhé části hodně krušné chvíle.

Královští lvi se poučili z debaklu v Jihlavě a v Kotlině předvádí prozatím sympatickou hru. Zároveň mají ale i smůlu, protože neproměnili trestné střílení a samostatný únik Budínského skončil na brankové konstrukci. Rebelové by potřebovali častější ohrožení branky a větší gólové šance. Zatím totiž Čech příliš práce neměl, a to ani při dvojnásobném oslabení. Druhá třetina začne přibližně v 17.55 hod.

20:00

20:01

20:07
    Pětiminutovou přesilovku začínají hosté od vlastní branky.

20:28
    Rebelové prvnímu útku odolali a vyhazují přes všechny čáry.

21:04
    Pavlík dokonce dojel na útočnou modrou a nahozením do Čechovy lapačky dává domácím výhodu vhazování v útočném pásmu.

21:44
    Lvi už klasicky kombinují. Suchan je prozatím ale bez práce.

22:21
    Čápovu střelu zblokoval Protivný. Následně od modré pálil Brož. Suchanovi puk vypadl z lapačky, chybu ale domácí brankář rychle napravil tygřím skokem po nikým nehlídaným kotouči.

22:46
    Krásná souhra končí druhým gólem Královských lvů! Roupec střílenou přihrávkou našel v mezikruží najíždějícího ZDEŇKA KUBICU, který ze vzduchu umístil puk za Suchanova záda. Asistence: David Roupec.

23:07
    Neuvěřitelné!! Švagrovský se v pokračující přesilové hře ocitl před brankovištěm, dostal puk na hůl a mohl dorazit do úplně odkryté klece. Kotouč mu ale sjel na čepeli a z tutové šance nakonec nic není. V sektoru hostí to jenom zahučelo.

23:50
    Knotek si ve vlastním oslabení obhodil obránce a v pádu z oblasti vrcholu levého kruhu zacílil na branku. Střela mu však příliš nesedla a skončila pouze na zadním mantinelu.

25:00
    Domácí v plném počtu. Před Suchanem to pořádně vře. Rozhodčí musejí klidně hrozbu potyčky.

25:14
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají na dostřel. Rytnauer zavezl puk do pásma, křížnou přihrávku mu Čech sece vypíchl holí, ale jen na hůl dojíždějícího PETRA ŠTĚPÁNKA, který dokázal v pádu trefit odkrytý růžek hostující branky. Asistence: Ladislav Rytnauer.

26:14
    Icing Královských lvů.

26:19
    Polodna se po buly probíjel před branku. Čech musel opět zasahovat holí, tentokrát ale zabránil jasné přihrávce na najíždějícího Meidla.

26:50
    Rychlý přechod hostí do pásma vyústil v střelu Vágnera. Suchan holí puk přizvedl do ochranné sítě.

27:35
    Přihrávka zpoza branky skončila na holi Ladislava Rytnauera. Jeho tvrdá střela z oblasti pravého kruhu skončila pod betony Čecha, odkud puk vypadl, projel brankovištěm a skončil za brankou.

28:21
    Na rychlý protiútok odpověděli domácí raději vyhozením na zakázané uvolnění.

28:47
    Po dalším icingu a buly před Suchanem pálil od modré Vágner. Ale jen do výstroje domácího gólmana.

28:51
    Endál (HBR) po buly získal puk nedovoleným způsobem. Na trestnou míří za sekání.

29:04
    Zmatky v brankovišti Havlíčkova Brodu. Suchan v pozici ležmo odstraňoval volný puk z nebezpečné pozice.

29:57
    Puk v Suchanově lapačce, který sklízí potlesk domácího publika.

30:10
    Lvi se vlastní chybou dostávají z pásma.

30:45
    Vysoká střela Petra Haluzy končí vysoko nad.

30:51

31:06
    Neuvěřitelná akce v podání domácího mužstva, která znamená vyrovnání! Endál na modré převzal puk, přihrál Polodnovi, který zajel do rohu kluziště a zpětnou přihrávkou ještě našel na druhé vlně najíždějícího MIROSLAVA TŘETINU, jenž se natáhl po přihrávce a doklepl puk do odkryté klece. To vše se odehrálo během signalizovaného trestu. Asistence: Petr Polodna, Lukáš Endál.

32:06
    Vhazování před Čechem. Domácí jsou hladoví po dalších gólech.

32:10
    Musil po buly trefuje tyčku!

32:35
    A znovu Musil. Tentokrát z levého kruhu přes obránce do náručí Čecha. Nechyběla ani následná drobná potyčka.

32:50
    Endál před brankou naslepo hledal Polodnu - neúspěšně.

33:15
    Na druhé straně v mezikruží zahrozil Tvrdík. V pádu dokázal bekhendem vystřelit, ale jenom do obránce.

33:47
    Hraje se stylem nahoru - dolů. Tato fáze hry se divákům musí velmi líbit.

34:28
    Meidl si za brankou všiml v mezikruží aktivního Třetina. Jeho přihrávku zachytil Čech do lapačky.

35:07
    Ondráček v ofsajdu, což se ale vůbec nelíbí domácím fanouškům, kteří jsou přesvědčeni o opaku.

35:30
    Královéhradečtí získávají zpět vedení. Valášek spěchal za vyhozeným kotoučem, byl sice odstaven domácím obráncem, jenže vzápětí dvojici hráčů dojel VLADIMÍR ŘÍHA a padáčkem přehodil hodně vyjetého Suchana, který se snažil puk vypíchnout nataženou holí. Asistence: Milan Valášek, Šimon Macháň.

36:26
    Rebelové mají možnost srovnat. Za podražení na trestnou putuje Berger (HKR).

37:12
    Před brankou číhajícího Protivný se po přihrávce od Polodny z rohu kluziště ke střele nedostal. Čech holí puk vytáhl mimo hrací plochu.

37:47
    Endálova střela se odrazila k Vondráčkovi a na chvíli se před ním objevila odkrytá klec. Jenže odražený kotouč byl na včasné zpracování příliš prudký.

38:11
    Hosté vyhazují.

38:26

38:39
    Útočné snažení Královských lvů zastavuje postavení mimo hru.

39:20
    Rebelové ještě v poslední minutě svírají soupeře v jeho obranném pásmu.

39:58
    Ale už se nic nestane.

40:00

Divoká druhá třetina přinesla celkem čtyři branky. Již dvoubrankový náskok lvů dokázali Rebelové smazat během šesti minut. Následně ale Hradec Králové opět odskočil na rozdíl jedné branky. Diváci v Kotlině se rozhodně nenudili a užívali si atraktivní hry. Ve třetí části se tak máme jistě na co těšit. Pokračujeme cca v 18.51 hod.

40:01

40:13
    Endál rychle zavezl puk do třetiny. Zkoušel puk propasírovat k bližší tyči, Čech si ale prostor pohlídal.

40:59
    Královéhradečtí vystihl v útočném pásmu rozehrávku, následně jsou ale vyhnáni až za svojí branku.

41:43
    Hosté postavili na modré obranný val, a Rebelové mají rázem problém s přechodem do útočné třetiny.

42:48
    V přečíslení dostal Macháň příliš dlouhou přihrávku. Hosté tak opět začínají až od vlastní branky. Prozatím jsme toho ve třetí části moc neviděli.

43:38
    Vágner (HKR) při snaze vyhodil kotouč z pásma volil vysoký oblouček, který zavadil o stropní konstrukci. Je tak vyloučen za zdržování hry.

43:52
    Lvi vyhazují přes všechny čáry.

44:11
    Hosté prozatím výborně brání. Nyní zkusili i protiútok, který ovšem končí ofsajdem.

44:39
    Za minutu přesilové hry se domácí ještě nedostali do pásma a divákům se to vůbec nelíbí.

45:02
    Další vyhození...

45:30
    Ondráček se dostal z úhlu až před Čecha, kterého chtěl překvapit bleskovým pokusem k tyči. Hostující brankář pokus vykryl bruslí, ale v brankovišti zavrávoral a byly z toho rázem pořádné zmatky. Ve skrumáži těl ale nikdo nebyl s to dorazil puk do klece.

Dnešní utkání v Kotlině sleduje 939 diváků.

45:38

47:11
    Další možnost pro Rebely. Švagrovský (HKR) nedovoleně bránil Vondráčka a posílá Hradec Králové do dalšího oslabení.

47:26
    Meidl z mezikruží pálí těsně mimo!

47:43
    Hosté odpovídají vyhozením až za Suchanovu branku.

48:30
    Souhra Vondráčka s Knotkem vyústila ve střelecký pokus druhého jmenovaného. Střela ovšem byla přizvednuta do ochranné sítě.

49:11
    Hosté v plném počtu. Rebelové opět málo ohrožovali královéhradeckou svatyni.

49:21
    Hosté ale ještě nemůžou vystřídat. Vyhodili totiž na zakázané uvolnění.

49:44
    Meidl prověřil z mezikruží Čechovy reflexy. Skákavý pokus následně ještě dorážek Polodna, ale ani on nebyl úspěšný. Hosté opět vyhazují jen na zakázané uvolnění.

50:18
    Tentokrát se dlouhá přihrávka nepodařila na domácí straně. Hra se tak stěhuje před Suchana.

50:34
    Haluza nadvakrát nebezpečně před Suchanem. Druhý pokus kryl domácí gólman dokonce ramenem. Haluza ovšem nakonec narazil, protože byl razantně poslán k zemi. Vylučovat se nebude.

50:52
    Další zakázané uvolnění lvů. Jak se musela líbit druhá třetina, tak v té třetí už tolik zajímavých akcí diváci nevidí.

51:24
    Švagrovskému se nabídla situace dva na jednoho. Včas ho ale od puku odstavil Ostrčil, byť touš zasáhl vysokou holí. Vhazuje se tak před Suchanem.

51:28
    Nenápadná střela MARTINA VÁGNERA od modré čáry končí v síti. Po buly měl Suchan zakrytý výhled a puk uviděl až na poslední chvíli. Střela končí nad jeho vyrážečkou. Asistence: Michal Tvrdík.

51:55
    A ihned po buly mohl skóre navýšit Budínský. V situaci dva na jednoho dostal přihrávku, střílel na poloodkrytou klec, jenže minul!

52:58
    Hosté jsou při chuti. Jako další to zkoušel dva metry za modrou Chmelíř.

53:16
    Knotek s Endálem mohli snížit. Čech ale včas dokázal v brankovišti zalehnout puk, a zamezit tak jakékoliv dorážce.

53:45
    Rebelové ještě nerezignovali a opět se dostávají na rozdíl jediné branky. Přihrávka Ladislava Rytnauera zpoza branky našla na brankovišti PETRA ŠTĚPÁNKA, který pohotovou dorážkou překonal poněkud překvapeného Čecha skrze betony. Asistence: Ladislav Rytnauer, Martin Ondráček.

54:05
    Na druhé straně další přečíslení dvou hráčů proti jednomu. Tvrdíkovi střela vůbec nesedla a skončila pouze na zadním mantinelu.

55:02
    Budínský využil zaváhání v obraně Brodu. Jeho pokus z úhlu byl ale přizvednutý a končí daleko mimo hrací plochu.

55:18
    A máme tu vyrovnaný stav! Vzhledem k průběhu třetí třetiny bychom tento výsledek už možná ani nečekali. Ondráček zavezl puk do pásma, objel branku, u tyče našel Štěpánka, kterému sice střela vůbec nesedla, ale puku se následně chopil LADISLAV RYTNAUER a ten už úspěšný byl. Zachoval klidnou hlavu a ležícího Čecha překonal střelou k tyči. Pro hráče Rebelů to je již třetí branka v dnešním zápase! Asistence: Ladislav Rytnauer, Martin Ondráček.

55:18
    Ve stejném čase dostává Kubica osobní trest.

57:13
    Hraje se opět nahoru - dolů. Šanci dostávají Rebelové, protože si zahrají přesilovou hru. Berger (HKR) zahrál vysokou holí.

57:22
    Hradec okamžitě vyhazuje.

57:40
    Další vyhození bylo tečované a končí na hráčské lavici Hradce Králové. Vhazuje se před Čechem.

57:47

58:15
    Endál propasíroval puk na Protivného, před kterým se objevila odkrytá klec. Neposedný kotouč se mu ovšem zapletl mezi bruslemi a obránce Rebelů se tak ani nedostal ke střele.

59:09
    Ondráček dostal přihrávku zpoza branky. Střelu z mezikruží skvěle vytáhl Čech pravým betonem!

59:19
    Puk opět ve výstroji hostujícího brankáře. Hradec už je v tuto chvíli kompletní.

59:30
    Zakázané uvolnění z hokejek družstva Královských lvů.

59:39
    A další zakázané uvolnění.

59:43
    Endál si to ve středním pásmu ručně vyříkával s Bergerem. Rozhodčí potyčku včas uklidnili, oba protagonisty ale posílá na trestnou lavici.

Problémy s časomírou. Nějakou dobu na tabuli svítil čas 21 vteřin a odpočítávat se začalo až po přerušení. Sudí nyní tuto situaci řeší u časoměřičů.

59:44
    Nakonec se čas posouvá na hodnotu 16 vteřin.

59:44
    Rozhodčí ještě vše vysvětlují trenérům.

60:00

Sedm minut před koncem za stavu 2:4 to už vypadalo na výhru Královských lvů. Jenže to by v domácích řadách nesměl působit Petr Štěpánek, který dvěma góly (dnes celkově hattrick) posílá utkání do prodloužení. Po krátké pauze bude následovat maximálně pětiminutová nadstavba. Pokud se nerozhodně ani během ní, přijdou na řadu nájezdy.

Pokračovat se bude v počtu třech hráčů proti třem.

60:01

60:24
    Ostrčil jenom nahodil na branku. Nikdo zákonitě nechce v malém počtu hráčů na ledě udělat chybu.

60:55
    Hradec rozehrává od vlastní branky.

61:27
    Pavlík v přečíslení našel Polodnu, který z úhlu střílel na odkrytou klec. Trestuhodně minul!

61:46
    Pokračuje se ve hře 4 na 4.

62:32
    Nikdo se příliš nikam nežene. Hosté opět rozehrávají od vlastní branky.

62:52
    Vágnerova střela od modré minula zařízení.

63:15
    Morava zpoza branky namazal Vondráčkovi, jehož přizvednutá střela se otřela o břevno.

63:30
    Na druhé straně se do úniku dostal Chmelíř a byl faulován...

63:30
    ... Jan Soldán (HBR) inkasuje dvouminutový trest za sekání.

63:34
    Rebelové vyhazují.

64:00
    Lvi velmi nebezpečně kombinují, zatímco Morava se hodně tvrdě postrkuje na brankovišti s Mikeskou.

64:10
    Pavlík (HBR) a Mikeska (HKR) současně putují na trestnou. Oba se provinili hrubostí.