Třebíč – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Benátky n/J 4:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Most 4:2 (kon.) | Olomouc – Kadaň 3:2 (kon.) | Písek – Šumperk 7:4 (kon.)
Beroun – Litoměřice 3:4 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
Královští lvi Hradec Králové
Středa 19.09.2012, 17:301. liga (ČR)

55:58
    Čuřík se řítil sám na bránkáře, pod nohy mu padl kapitán Vágner a dostává 2 minuty za podražení.

51:46
    David Roupec (HKR) si jde odsedět trest za nedovolené bránění.

47:11
    Hradec právě vstřelil branku!
    Petr Haluza se snažil vytočit před Čiliaka, dokonce i zakončil, kotouč zůstal domácímu brankáři pod betonem, kde jej svým důrazem vydoloval třebíčský odchovanec MICHAL MIKESKA a doklepl jej za Čiliakova záda. Asistence: Petr Haluza.

44:44
    Hosté se také dočkali branky. Za obranou Třebíče se ocitl ZDENĚK KUBICA. Jel sám na Čiliaka, kterého prostřelil podél vyrážečky. Asistence. Michal Mikeska.

37:28
    Vyloučení na straně Třebíče. Dvouminutový trest za napadení si vysloužil Roman Kadela.

30:14
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    ROSTISLAV MAROSZ si najel na dlouhou přihrávku, kterou mu adresoval Lukáš Sláma. Ocitl se úplně sám za obránci hostů, šítil se sám na Jakuba Čecha, udělal mu blafák a pod padajícím brankářem trefil přesně. Asistence: Lukáš Sláma, Vilém Burian.

25:37
    Hradec teď hrál ve více mužích než je povoleno. Byl mu udělen trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest nastoupil Šimon Macháň.

25:03
    Kralovští lvi se opět provinili proti pravidlům, za vysokou hůl si odchází odpočinout na 2 minuty David Roupec.

19:57
    Domácí Dočekal obrdžel 2 minuty za vražení na hrazení.

19:30
    David Dolníček nejprve neuspěl, kotouč se dostal k ROSTISLAVU MAROSZOVI, který objel brankoviště a Jakubu Čechovi nedal šanci. Bez asistence.

19:00
    Další vyloučení lvů. Hendrich dostává 2 minuty za držení protihráče.

18:26
    Třebíč si to sama komplikuje. David Rangl dostává 5 minut + dokonce utkání za úder do oblasti hlavy a krku.

Krásná kombinace, Rangl - Malena - Čech - Dolníček a zazvonila tyč.

17:15
    Další vyloučení na straně Hradce, za faul kolenem si odchází odpočinout kapitán Martin Vágner.

07:53
    Další vyloučení na straně Hradce, Švagrovský 2 minuty za držení protihráče.

06:30
    Domácí využívají hned svoji první početní výhodu. Rostislav Malena přihrál do rohu Davidu Dolníkovi, který mezi kruhy našel zcela volného JAKUBA ČUŘÍKA, pro kterého nebyl problém skórovat. Asistence: David Dolníček, Rostislav Malena.

05:00
    Síly na hřišti se srovnají. Vyloučen je Čížek (HKR) za hákování.

03:16
    První vyloučení utkání, David Rangl nepekně trefil u hrazení Bergera a dostává 2 minuty za krosček.

David Sochor

Branky a nahrávky: 7. Čuřík (Dolníček, Malena), 20. Marosz, 31. Marosz (Sláma, Burian) - 45. Kubica (Mikeska), 48. Mikeska (Haluza)

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak - Malena, Rangl, Dietz, Zdráhal, Dlapa, Sláma, Kadela R. - Čeh M. , Dolníček, Čuřík - Burian, Ostřížek, Marosz - Kadela E., Dočekal, Vondráček - Křivohlávek, Káňa J. II, Přibyl. Trenér: Pokorný.
    Královští lvi Hradec Králové: Čech J. - Čížek, Vágner, Roupec, Chmelíř, Karlíček, Hendrich, Čáp, Klement - Švagrovský, Tvrdík, Berger - Kubica, Mikeska, Haluza - Budínský, Brož, Moskal - Valášek, Macháň, Říha. Trenér: Hosták.

Rozhodčí: Volf - Musil, Toman