Milevsko – Bílina 3:5 (kon.) | Kobra – Sokolov 3:4 (po pr.) | Klášterec nO – Klatovy 1:3 (kon.)
Jablonec n/N – Tábor 4:3 (po s.n.) | Řisuty – Děčín 6:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Břeclav 3:1 (kon.)
Žďár n/S – Chotěboř 3:3 (s.n.) | Kolín – Nymburk 5:6 (po s.n.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:5 (kon.)
Mor. Budějovice – Pelhřimov 2:1 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Středa 19.09.2012, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka, Maryška, Ištvánik, Tupý, Chmel, Tržil, Kohút, Mazanec, Mařík, Skokan, Kocar, Kupec, Dvořák, Záhora, Tomšík, Hudler, Jasanský, Horváth, Popelka, Štěpán.

HC Lvi Břeclav: Zelenka, Hübner - Dora, Směřička, Šaur, Dufek, Koukal, Nekoranec, Gabriška, Kurial, Jurča, Popolanský, Beneš, Bartoš, Bolfík, Lechner, Vlašic, Zháňal, Truhlář, Peslar.

Rozhodčí: M. Talpa - D. Štětina, J. Štětina.

Domácí si pro své příznivce připravili překvapeni. Do sestavy se vrací Jaroslav Kocar a forvard Martin Mařík, který u Vajgaru působil v sezóně 2011/2012.

Oba týmy jsou již na ledě, do branky hostů se chystá Daniel Zelenka, v brance Vajgaru pak Tomáš Kubeš.

Hradecký stadion není zrovna zaplněný.

00:01

00:43
    Gabriška zachytil vyhození na modré, jeho ránu golfem zkrotil Kubeš do své náruče.

01:04
    Lechner obral o puk domácí obranu a než se dostal do šance, tak byl hákován Tomášem Tupým.

01:51
    Vajgar kontroluje puk a vyhazuje až k Zelenkovi.

02:20
    Břeclav v ofsajdu.

02:52
    Jurča v dobré šanci, když dostal puk mezi obránce Vajgaru. Ani dorážka v brance neskončila.

03:03
    Vteřinu před návratem Tupého na led dvě minuty pro Popolanského, vysoká hůl.

03:37
    Procházkova pumelice pleskla o zadní mantinel, kotouč se odrazil zpět ke Kupcovi a jeho rána z první končí v lapačce Daniela Zelenky.

03:46
    Domácí dvě minuty za zdržování hry, když Kubešovi sjel puk na holi a vyhodil ho až na domácí střídačku.

04:22
    Martin Mařík to zkoušel z mezikruží švihem.

05:05
    Záhora v brejku podražen, sudí vylučovat nebudou.

05:56
    Oba týmy v plném počtu. V závěru přesilovky Břeclav hodně tlačila. Maryška uklidil puk až za branku hostujícího brankáře.

06:05
    Břeclav právě vstřelila branku!
    PETR JURČA byl zcela sám před Kubešem a po Kurialově pasu zametl puk do branky. Asistence Jan Kurial.

07:47
    Koukal protáhl ranou od modré Kubešův pravý beton.

08:56
    Břeclav v šesti, Vajgar si zahraje přesilovou hru.

09:23
    Kupec zpoza branky nenašel Marka Dvořáka, puk lapil Zelenka.

09:45
    Skokan z ostrého úhlu jen do Zelenky, ale akce to byla pohledná.

10:14
    Prostrčení na Maříka nevyšlo.

10:32
    Hosté vyhazují.

10:57

11:18
    Chmel dal puk před branku Kocarovi, který zblízka zvedl puk až moc vysoko.

13:02
    Puk v ochranné síti za Kubešem, hra vykázána do středního pásma.

13:29
    Hra přerušena, vhazuje se před Zelenkou.

14:04
    Truhlářovu ránu od modré Kubeš viděl a schoval do své rukavice.

14:25
    Trochu vzruchu před Zelenkou, na kterého nechtěně upadl Záhora a Koukal se do něj pustil, vyfasoval dvě minuty za hrubost.

14:44
    Tupého dělovka o fous minula branku.

14:59
    Zelenka přerušil hru před dotírajícím Maříkem.

15:49
    Vajgaru nevyšla rozehrávka, icing.

16:25

16:49
    Kupec v šanci, chtěl ještě přihrát a tenhle pas si hosté pohlídali a vyhazují.

17:57
    Josef Mazanec se sám probil prakticky přes celé kluziště a vykoledoval si faul Popolanského, dvě minuty hákování.

18:36
    Vajgar tlačí, Dvořák mohl zakončovat asi ze dvou metrů, hosté mu na poslední chvíli uzmuli puk.

19:39
    Tupého dělovka v náručí Zelenky.

19:57

20:00

Vajgar měl v první třetině optickou převahu, ale jediná branka padla do hradecké branky, když se prosadil Jurča. Druhá třetina začne cca v 18:48.

20:01

20:36
    Hradecký icing.

20:58
    Beneš se po špatné rozehrávce Vajgaru dostal do šance, na druhé straně to zkoušel Kupec.

21:29
    Aktivní Josef Mazanec si došel pro faul, dvě minuty za podražení pro Martina Dufka.

21:43
    Tomáš Tupý pálil od modré, hosté poté vyhazují.

22:18
    Puk za Kubešovou brankou.

22:40
    Vajgar zachytil vyhození, Kocar to zkoušel, nevyšla ani tutová dorážka Davida Kupce.

23:24
    Příklep Marka Dvořáka z mezikruží viděl Daniel Zelenka a hosté jsou kompletní.

24:22
    Aktivní třetí hradecká formace dostala hosty pod tlak. Pavel Hudler zakončoval z otočky, jeho ránu po ledě si Zelenka pohlídal.

24:47
    Aleš Skokan na trestné lavici, vysoká hůl, když svou čepelí popleskal nechtěně Zelenku po masce.

25:19
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Jaroslav Kocar nevyhodil bezhlavě, předal puk do jízdy MARKU DVOŘÁKOVI, kterému golfák parádně sednul a z kruhu mířil přesně nad lapačku Daniela Zelenky. Asistence Jaroslav Kocar.

26:20
    Josef Mazanec v ofsajdu.

26:50

27:55
    Chmel z druhé vlny trefil Zelenku do hrudníku. Nikdo na teč v modrožuletém nebyl nablízku.

28:44
    Popolanský málem skóroval zpoza branky, na druhé straně prověřil Zelenku Daniel Záhora.

29:34
    Ostrý zákrok na Maříka zůstal bez potrestání.

29:56
    Závar před Zelenkou v podání Kupec Dvořák.

30:01
    Chmelovu nabídku na teč schoval Zelenka do své lapačky.

30:31
    Vajgar je teď nastěhován před hostující bránou. Břeclav se osvobodila jen za cenu zakázaného uvolnění.

33:22
    Pasáž plnou nepřesností ukončil hradecký icing.

33:48
    Ještě jednou hradecký icing.

35:22
    Bolfík a spol. byli hodně důrazní před brankovištěm Vajgaru.

37:40
    Kocar vyslal do brejku Záhoru, ten ale těžký pas nezpracoval a bekendem nezakončil.

38:10
    Záhora vyslal na Zelenku neposedný puk, který brankář hostů zpracoval až na druhý pokus.

38:19
    Mazanec dorážel puk po Tupého ráně od modré, Zelenka připraven.

38:54
    Po vzájemné potyčce na trestných lavicích domácí Martin Mařík a hostující Ondřej Bartoš.

39:39

40:00

Vajgar srovnal v prostřední třetině skóre, když se v oslabení prosadil kapitán domácích Marek Dvořák. Zda přinese rozuzlení třetí třetina? Počkejme si do 19:34, kdy třetí dějství vypukne.

40:01

40:21
    Kocar najížděl z křídla, minul branku asi o dvacet čísel.

40:45
    Směřička střílel od modré hned po vyhrané buly.

40:58
    Oba týmy jsou kompletní.

41:07
    Martin Mařík měl na holi gól. Z metru trefil jen Zelenkovu lapačku.

42:01
    Mařík s Mazancem zatápěli hostující obraně. Zelenka odolal.

43:06
    Jakub Šaur měl obrovskou šanci, když z kruhu Kubeše neprostřelil.

43:34
    Břeclavský icing, vše se vrací před Zelenku.

44:46
    Milimetrový ofsajd Davida Kupce.

45:38
    Petr Jurča nebyl spokojen s výkonem sudích a vyfasoval deset minut osobního trestu za nesportovní chování.

46:27
    Sekání v podání Petera Beneše.

46:50
    Mařík do tyče!

47:25
    Hosté vyhazují. Vajgar začíná od začátku.

47:57
    Vajgar se tlačil před branku a sudí vylučuje na obou stranách, za hosty Martin Dufek, na straně Vajgaru pak Jaroslav Kocar.

48:16
    Popolanský při vlastním oslabení se dral do brejku. Tupý ve spolupráci s Kubešem jeho plány zhatili.

48:35

49:38
    Hradecká obrana si vybrala slabší chvilku, ale Truhlář toho využít nedokázal.

50:20
    Procházka vyslal do protiútoku Kupce s Kocarem, David Kupec chtěl tečovat puk mezi Zelenkovy betony, což se mu nepovedlo.

52:24
    Hosté si zahrají přesilovku, Daniel Záhora dvě minuty za sekání. Trochu přísné vyloučení.