Rusko – Ázerbájdžán 1:0 (kon.) | Izrael – Lucembursko 3:0 (kon.) | Bělorusko – Gruzie 2:0 (kon.)
Andorra – Estonsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Faerské ostrovy – Irsko 1:4 (kon.)
Chorvatsko – Wales 2:0 (kon.) | Česko – Bulharsko 0:0 (kon.) | Kypr – Norsko 1:3 (kon.)
Bosna – Litva 3:0 (kon.) | Rumunsko – Nizozemsko 1:4 (kon.) | Ukrajina – Černá Hora 0:1 (kon.)
Island – Švýcarsko 0:2 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 1:0 (kon.) | Maďarsko – Turecko 3:1 (kon.)
Slovensko – Řecko 0:1 (kon.) | San Marino – Moldavsko 0:2 (kon.) | Rakousko – Kazachstán 4:0 (kon.)
Belgie – Skotsko 2:0 (kon.) | Itálie – Dánsko 3:1 (kon.) | Německo – Švédsko 4:4 (kon.)
Albánie – Slovinsko 1:0 (kon.) | Španělsko – Francie 1:1 (kon.) | Portugalsko – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Itálie
3:1 (2:1)
Dánsko
Úterý 16.10.2012, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán. • Kvalifikace MS (Evropa)

90
    Za zdržování vidí žlutou kartu De Sanctis.

89
    Celé San Siro na nohou, střelec třetí branky Italů Balotelli odchází a na posledních chviličku se na trávník podívá Destro.

85
    Druhé střídání domácích. Giaccherini střídá Montoliva.

83
    Poslední změna na straně Dánů. Odchází Krohn-Dehli a na posledení minuty se na hřiště podívá Poulsen J.

80
    Bendtner si teď v pokutovém území pomohl faulem a ač se mu to vůbec nelíbí, musí se vystěhovat na svou polovinu. Za protesty navíc vidí žlutou kartu.

76
    Žlutou kartu za nedovolený zákrok vidí Stokholm.

72
    Hosté podruhé střídají. Odchází nevýrazný Silberbauer a zahraje si Lorentzen.

74
    Poprvé v zápase střídá i Itálie Candreva nahrazuje Marchisia.

60
    První střídání v zápase a postarali se o to hosté. Střelce jediné branky Dánů Kvista střídá Kahlenberg.

54
    Itálie právě vstřelila branku!
    Tak teď hostující obrana pořádně zaspala, když nechala po centru Pirla, spolehajíce se na postavení mimo hru, před brankou zcela volného MARIA BALOTELLIHO a jelikož čárový rozhodčí nechal praporek dole, mohl italksý hráč zakončit. Je pravda, že měl docela štěstí, míč jen tečoval špičkou kopačky, ale přesto dokázal gólmana překonat.

52
    Kvist teď nedovoleně obral o míč Balotelliho a vidí žlutou kartu.

46
    Tak tohle je hodně nepříjemné pro Italy, a hned na začátku druhé půle. Ostrý skluz Osvalda na Stokholma je potrestán červenou kartou.

45+1
    Dánsko právě vstřelilo branku!
    Pro Dány to nejlepší co se mohlo stát, pro Italy to nejhorší - gól do kabiny. Jacobsen v poslední akci první půle odcentroval před pokutové území, kde se trestuhodně ocitl zcela osamocený WILLIAM KVIST a trefil se parádně, přesně k pravé tyčce, kam se De Sanctis natahoval zbytečně. Míč byl možná ještě tečován jedním z domácích fotbalistů, ale to nevím jistě. Každopádně, Dánové snižují a rozhodčí Skomina vzápětí končí první poločas.

39
    Střelec druhé branky De Rossi vidí první žlutou kartu v utkání.

37
    Domácí rozehráli rohový kop nakrátko. Pirlo si trošku povodil protihráče a pak odcentroval před branku, kde přesně našel hlavičku DANIELA DE ROSSIHO, který zvyšuje na 2:0. Andersen trochu zaváhal, na tento centr si měl vyběhnout, takto byl bez šance.

33
    RICHARDO MONTOLIVO dostal krásné přiťuknutí od Balotelliho, mohl sice přihrát ještě na pravou stranu nabíhajícímu spoluhráči, ale rozhodl se pro střelu a udělal dobře. Trefil se parádně k pravé tyčce. Andersen zůstal stát na místě a ani se nenamáhal jakkoliv zakročit.

32
    Po jeho rozehrání hlavičkoval zblízka Stokholm, ale míč skončil těsně nad brankou.

22
    Po centru z pravé strany Andersen špatně vyběhl a míč odrazil pouze k Osvaldovi, ten sice měl před sebou odkrytou branku a poměrně dost času k zakončení, ale sám byl nejspíš překvapen náhlou volností, že poslal hlavou míč vedle pravé tyče. Další velká šance domácích.

19
    K Balotellimu se dostal v pokutovém území odražený míč, nebyl sobec a ještě přihrál nabíhajícímu volnému Marchisiovi, ten pálil z voleje a dokázal překonat hostujícího gómana, avšak na brankové čáře zasáhl hlavou jeden z obránců Dánska. Obrovská šance Italů.