HC Kladno – K. Vary 5:1 (kon.) | Havířov – Třinec 1:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 1:4 (kon.)
Vsetín – Zlín 3:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Chomutov – Letňany 3:2 (kon.) | Olomouc – Přerov 4:0 (kon.) | Slavia – Sparta 4:1 (kon.)
Motor ČB – Pardubice 5:0 (kon.) | Jihlava – Liberec 2:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Berani Zlín
Pátek 19.10.2012, 16:30Extraliga staršího dorostu

38:07
    Teď ale hosté hodně zmateně střlídali a nakonec je čároví rozhodčí přistihl, že hrají v šesti. Vsetínu si tak v konci prostřední periody nabízí možnost přesilové hry.

33:02
    Šest sekund bude hrát Vsetín ve třech. Při napadání v útočném pásmu se totiž faulu dopustil Kuchařík - dvě minuty, hákování.

31:08
    Vsetín jde znovu do čtyř. Zdálo se, že Hořanský běžným zákrokem dohrál u mantinelu jednoho z hostů, rozhodčí ale v jeho zákroku viděl napadení a posílá Hořanského na dvě minuty za katr.

26:32
    A naopak to teď bude Zlín, který si poprvé v utkání zahraje přesilovku. Hostující útočník si obhodil Ščotku a tomu nezbylo, než jej podrazit - dvě minuty, faul kolenem.

24:04
    Hosté vyhodili puk mimo hrací plochu a budou za to pykat. Za zdržování hry je vyloučen Kužílek.

12:30
    První přesilovka zápasu je tu. Grygera zastavil přečíslení Vsetína jen za cenu faulu - prohřeškem je držení.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 13. Grygar, 24. Mikula (Tydlačka), 44. Pancza (Rod) - 16. Helešic (Zaremba), 29. Hlaváč (Pavlůsek)

VHK ROBE Vsetín: Vlach (Gottwald) - Hajda, Žabčík, Běhula, Svozílek, Vašíček, Hryciow, Ščotka - Pancza, Christov, Forch, Světlík, Mikula, Tydlačka, Kuchařík, Grygar, Willert, Hořanský, Rod.
    Berani Zlín: Haloda (Příhorský) - Kobylík, Talán, Stuchlík, Tomek, Grygera, Procházka, Kužílek - Hlaváč, Pelánek, Zaremba, Helešic, Pavlůsek, Dalajka, Vyoral, Stránský, Hladiš.

Rozhodčí: Mrkva - Adamec, Poruba