Tottenham – Chelsea 2:4 (kon.) | Fulham – Aston Villa 1:0 (kon.) | Liverpool – Reading 1:0 (kon.)
Manchester Utd. – Stoke 4:2 (kon.) | Swansea – Wigan 2:1 (kon.) | West Brom – Manchester City 1:2 (kon.)
West Ham – Southampton 4:1 (kon.) | Norwich – Arsenal 1:0 (kon.)
West Bromwich Albion
1:2 (0:0)
Manchester City
Sobota 20.10.2012, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

Pro dnešek je to vše. Od komentování zápasu mezi West Bromem a Manchesteru City se s Vámi loučí Tomáš Reiner. Příjemný zbytek víkendu. Na shledanou. (18:01:44)

Edin Džeko přišel na hřiště jako střídající hráč a stal se hrdinou! Manchester City prohrával od 67. minuty 1:0, když se prosadil Shane Long. Jenže na závěrečných 15 minut i s nastavením přišel na hřiště Edin Džeko, který dokázal spasit oslabené spoluhráče. Ve 23. minutě byl totiž vyloučen James Milner. Džeko vstřelil po svém příchodu na hřiště dva góly, z nichž jeden v nastavení a rozhodl o výhře Manchesteru City. Konečný výsledek zní: West Brom - Manchester City 1:2.

90+4
    City přežilo obrovský tlak. Nechybělo málo a mohlo být vyrovnáno!

90+3
    Roberto Mancini má pochopitelně radost.

90+2
    Manchester City právě vstřelil branku!
    EDIN DŽEKO otočil vývoj zápasu! City rozjelo rychlý protiútok, Aguero předložil míč dlouhým pasem Džekovi, který ho následně uklidil přízemní střelou přesně do levého dolního rohu.

90+2
    Lukaku předvedl pohotové nůžky a donutil Joe Harta k fantastickému zákroku!

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90
    Ridwell poslal do šestnáctky City nebezpečný centr, po němž se dostal k hlavičce Lukaku. Naštěstí pro hráče City hlavičkoval pouze doprostřed brány, kde byl připravený Joe Hart.

90
    Yaya Toure uviděl za žlutou kartu za taktický faul na polovině hřiště.

89
    Odemwingie si hodil míč do středu hřiště a tvrdě vypálil. Jeho pokus ale skončil nad.

88
    Džeko tečoval hlavou centr Clichyho. Foster mohl zůstat v klidu, míč skončil pouze v zámezí.

88
    STŘELY: West Brom 12 - Manchester City 18

87
    Odemwingie vybojoval rohový kop, po jehož rozehrání se dostali domácí k zakončení, ale jejich střela skončila mimo.

85
    Aguero se ocitl po narážce Džeka v dobré palebné pozici, jeho pokus ale skončil vysoko nad.

83
    Aleksandar Kolarov přišel na místo Carlose Teveze.

82
    Romelu Lukaku nahradil Shane Longa. West Brom využil všechna střídání.

80
    EDIN DŽEKO 1:1! Roberto Mancini si může mnout ruce. Střídající Edin Džeko si naskočil na centr Aguera a přesnou hlavičkou vyrovnal.

79
    Tevez rozehrál rohový kop, po němž se dostal k hlavičce Yaya Toure. Jeho hlavičkový pokus však byl nepřesný a navíc postrádal razanci.