PSG – Remeš 1:0 (kon.) | Nancy – Sochaux 1:1 (kon.) | Évian TG – Toulouse 0:4 (kon.)
Nice – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Rennes – Montpellier 2:1 (kon.) | Valenciennes – Lorient 6:1 (kon.)
Valenciennes FC
6:1 (2:1)
FC Lorient
Sobota 20.10.2012, 20:00 • Stade du Hainaut, Valenciennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

S konstatováním, že Valenciennes deklasovalo Lorient 6:1, se s Vámi loučím a někdy se zase těším u onlajnů na počtenou! (21:54:51)

Rozhodčí Castro už trápení Lorientu déle neprotahoval a ukončil utkání, aniž by něco nastavil. Valenciennes rozstřílelo soupeře z Lorientu 6:1. Hosté to domácím sami usnadnili svou nedisciplinovaností, již v první půli byl vyloučen kapitán Le Lan a v 76. minutě ho následoval i Emeghara, který byl přitom v té chvíli na trávníku jen čtyři minuty. V devíti už Lorient domácím stačit nemohl a v závěrečné desetiminutovce inkasoval hned třikrát. Hráči Valenciennes tak v průběžné tabulce přeskočili svého dnešního soupeře a posunuli se až na čtvrtou příčku.

89
    Valenciennes právě vstřelilo branku!
    V devíti hrající hosté se zcela sesypali. VINCENT ABOUBAKAR z blízka doklepl míč do odkryté brány a zvyšuje na 6:1. Za necelých deset minut na hřišti se tak trefil hned dvakrát.

87
    Le Tallec okamžitě opouští trávník a místo něj si zahraje Nguette.

87
    Je tu pátý gól v síti hostí. Míč se dostal k ANTHONYMU LE TALLECOVI, který zůstal na penaltě zcela volný a poslal míč do pravého horního rohu brány Lorientu. Domácí útočník tak přidává svou druhou trefu v dnešním zápase.

86
    Po centru Dosseviho se míč odrazil k Le Tallecovi, jehož střelu zpoza pokutového území musel likvidovat Audard.

85
    Těžko říci, zda Traoré centroval nebo pálil. Míč prošel pokutovým územím, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

83
    Za velkého potlesku diváků opouští hřiště Sánchez a na trávník se podívá Saez.

81
    Povedené střídání domácích. Le Tallec poslal do šance VINCENTA ABOUBAKARA a ten z pravé strany podstřelil padajícího Audarda. Na trávníku byl přitom sotva minutu.

80
    První střídání domácích. Odešel Kadir, nastoupil Aboubakar.

78
    Domácí dohrávají proti devíti a mohou být v ještě větší pohodě.

76
    Druhá červená karta pro hosty v dnešním zápase! Emeghara se na hřišti dlouho neohřál a sestřelil zezadu skluzem Sáncheze. Rozhodnutí sudího Castra je nekompromisní.

75
    Z přímého kopu pěkně vypálil Traoré, Penneteau dokázal míč mířící pod břevno vytlačit do bezpečí.

74
    Domácí Sánchez inkasoval žlutou kartu.

72
    Poslední střídání hostů. Aliadière dohrál a nastoupil Emeghara.

72
    Audard nedokázal odvrátit Danicův roh a jeden z domácích hráčů se málem dočkal gólu. Míč šel nakonec vedle brány.

70
    Ofsajd hostí. Ocitl se v něm Aliadière.

69
    Na Danicův přetažený centr nedosáhl Le Tallec. Hosté rozehrávají od své brány.

Martin Augustin

Branky: 11. Sánchez Moreno, 14. Le Tallec, 52. Danic (pen.), 81. Aboubakar, 87. Le Tallec, 89. Aboubakar - 7. Corgnet

Karty:   44. Le Tallec (VLN), 74. Sánchez Moreno (VLN) - 17. Le Lan (LOR)   18. Le Lan (LOR), 76. Emeghara (LOR)

Valenciennes FC: Penneteau - Ducourtioux (C), Gil, Angoua, Isimat-Mirin - Bong, Sánchez Moreno (83. Saez) - Kadir (80. Aboubakar), Danic, Dossevi - Le Tallec (87. Nguette).
    FC Lorient: Audard - Koné, Le Lan (C), Baca, Lautoa - Romao, Corgnet, Jouffre (64. Barthelme) - Aliadière (72. Emeghara), Traoré, Monnet-Paquet (67. Sunu).

Rozhodčí: Castro - Grosbost, Viala