Šamorín – Podbrezová 0:0 (kon.) | Dunajská Streda – Dolný Kubín 1:2 (kon.) | Bardejov – Senec 2:0 (kon.)
Šaľa – R. Sobota 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Michalovce 4:0 (kon.) | Ružiná – Dubnica 0:2 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
0:0 (0:0)
FK Železiarne Podbrezová
sk Sobota 20.10.2012, 14:00MONACObet liga

Delba bodov je v tomto stretnutí spravodlivá, žiadne mužstvo si nevypracovalo "tutovku" ani len zdaleka vyloženú šancu. Remíza je spravodlivým rozuzlením. Pri ďalších LIVE prenosoch dočítania priatelia. (15:46:50)

Dobojované

90+
    Domáci pred Hanákom no neohrozili ho, stretnutie sa dohráva na polovičke domáceho mužstva.

90+
    Už sa hrá v nadstavenom čase, ktorý je stodvadsať sekúnd.

89
    Noooo oslobodzujúci odkop niektorého obranuc domácich nechal mužstvo trochu vydýchnuť spod tlaku hostí,

88
    Obraz hry sa nemení, hostia sú nasťahovaní pred domácocu bránou, gól nie a nie padnúť na jednej i druhej strane. Dnes hrajú domáci až priliš utiahnuto na svojej polovičke.

85
    V mužstve hostí dohral Vaščák, nahradil ho Kupčík.

84
    Gól sme v Šamoríne nevideli, do konca zostáva niečo viac ako sedem minút riadneho hracieho času, plus niečo nadstaví hlavný rozhodca, dočkáme sa?

83
    Havrilko je stiahnutý z hracej plochy, nahradil ho Morháč

81
    Druhý polčas sa hrá na jednu bránu, tú domácu a hostia sa tlačia stále pred bránu Penteka.

79
    Staško v dnešnom stretnutí končí, nahradil ho VAško

77
    Lopta v priestoroch veľkého vápna hostí, kde si ju vedeli vymeniť medzi sebou obrancovia hostí nemá snahu putovať pred bránu domáceho mužstva.

74
    Podcenená lopta zo strany domácich a hostia sa dostali na dostrel, Tobonemi chcel cez seba poslať loptu do priestoru brány, lopte v ceste stál Pončák, ktorý ju dostal do bezpečia.

72
    Dúležitý duel sa skončil pre KUBA, ktorý je stiahnutý z hry, nahradil ho Dedič René.

70
    Ak dobre rátam, tak v druhom polčase sa domáci nepresunuli na dostrel hosťujúcej brány, možno až teraz, Maruším bol v ofsajde.

68
    Greško nepochodil, aj keď bol dobre rozbehnutý smerom k bráne domácich, loptu poslal do autu, na ťahu sú domáci, ktorí v druhom polčase majú loptu na kopačkách poskromne.

67
    Vaščák sa po ošetrení vrátil na hraciu plochu, kde je nerozhodný stav, nula-nula.

65
    Odychový čas pre obe mužstva, na trávniku prebieha ošetrovanie jedného z hosťujúcich hráčov.

63
    Nepríjemná situácia sa vyvrbila pred domácou bránou, našťastie nebol z toho gól, hostia však majú možnosť zahrávať rohový kop a sú už príliš dlho pred velkým vápnom domácich.