PSG – Remeš 1:0 (kon.) | Nancy – Sochaux 1:1 (kon.) | Évian TG – Toulouse 0:4 (kon.)
Nice – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Rennes – Montpellier 2:1 (kon.) | Valenciennes – Lorient 6:1 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
1:1 (1:0)
FC Sochaux
Sobota 20.10.2012, 20:00 • Marcel Picot, Nancy • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Remíza ani pro jeden tým nic neřeší. Oba se stále nacházejí v pásmu sestupu. Nancy zůstává předposlední a alespoň uťalo sérii šesti porážek v řadě, Sochaux je osmnácté. (21:57:54)

Domácí se dostali do vedení po rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil Puygrenier. Sochaux se vyrovnání dočkalo ve druhém poločase, kdy se parádní ranou prezentoval Roudet. Domácí hráli od 61. minuty bez vyloučeného Bakara, přesto mohli v závěru vybojovat tři body. Brankář Pouplin však již neinkasoval.

90+3
    Útok Sochaux skončil ofsajdem, v němž se nacházel Privat.

90+2
    Ani po druhém rohovém kopu se gólu nedočkali.

90+2
    Hosté si rohový kop zopakují ze stejné strany.

90+2
    Sochaux podniklo rychlý brejk a bude zahrávat rohový kop.

90+1
    Domácí mohli v nastavení rozhodnout. Po dalekonosné ráně vyrazil gólman Pouplin míč se štěstím nad břevno.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví ve druhém poločase tři minuty.

90
    Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Roussillon, vypálil ale vysoko nad.

90
    Rohový kop pro Sochaux.

88
    Hosté se po přímém volném kopu ubránili.

87
    Přímý volný kop pro Nancy.

85
    Sauget si pěkně narazil míč na pravé straně u pomezní čáry, jeho přihrávku do pokutového území ale obránci Nancy odvrátili do bezpečí.

83
    Domácí měli velkou šanci! Ayasseho střelu ale Pouplin výtečně vyrazil.

80
    Camarova dělovka prosvištěla vedle levé tyče N'Dyho brány.

77
    Loties obdržel po zákroku na Camaru žlutou kartu.

78
    Obrovská šance Sochaux. Privat si zpracoval míč v pokutovém území a po jeho střele levačkou, kterou ještě tečoval Luiz, skončil balon na břevně, od nějž se odrazil před brankovou čáru.