Sokolov – HFK Olomouc 1:2 (kon.) | Pardubice – Bohem. Pr. 3:0 (kon.) | Zlín – Ústí n. L. 5:0 (kon.)
Opava – Táborsko 2:0 (kon.)
FK Baník Sokolov
1:2 (1:1)
1. HFK Olomouc
Sobota 20.10.2012, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Ve druhém poločase padla už jen jedna branka, a to z kopačky Korčiána, který tři minuty před koncem rozhodl o nezaslouženém vítězství HFK 2:1. Hosté si nevytvořili žádnou šanci, přesto jim domácí v podstatě darovali dvě branky. Domácí měli pár šancí, ale dobře fungují obrana HFK další gól neinkasovala. Zápasu by slušela remíza, ale i takový je fotbal. Hosté získali před Baníkem náskok čtyř bodů, na Sokolov se dotáhly Pardubice, které vyhrály 3:0 a budou dalším domácím soupeřem Baníku. To je ze západu Čech vše, hezký zbytek víkendu. (12:11:17)

90+1
    Hosté takticky střídají. Kobylík pomalu odchází, zahraje si Hromek.

90+1
    Hlavní sudí nastaví dvě minuty.

90
    Baník je v závěrečném tlaku, ale hosté zdatně odolávají.

89
    Chmelo sestřelil Blažka a vidí další žlutou.

87
    HFK právě vstřelil branku!
    Hosté se přiblížili zisku tří bodů. Baníkovci vyrobili v obraně velkou chybu, které DAVIDA KORČIÁNA poslala do sóla na Bertelmana. Náhradník Holice dokázal se štěstím propasírovat míč pod gólmanem do brány - 1:2!

86
    Mlika ve výskoku trefil loktem Kopeckého a dostává za to žlutou.

84
    Špatný odkop hostů znamená rohový kop pro Sokolov.

83
    Střídá také Holice, za Šimka nastupuje Onofrej.

82
    Odchází Vaněček II., v útoku ho nahradí Mlika.

80
    Vaněčkův centr k Dřížďalovi nedoletěl, Čada poté nedostal dostatek času, aby vystřelil.

79
    Domácím to v posledních minutách příliš nejde, hosté se naopak nikam neženou, výsledek jim asi stačí.

77
    Ani ve druhém poločase není k vidění příliš šancí. Oba týmy dobře brání, a tak zápas spěje k remízovému konci.