Slovácko B – Rosice 5:2 (kon.) | Ostrava B – Zlín B 1:0 (kon.) | Zábřeh – Hulín 1:0 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
1:0 (0:0)
SK Spartak Hulín
Neděle 21.10.2012, 15:00 • Městský stadion Zábřeh • Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Dobré nedělní odpoledne. Dnes se utkají v dohrávce 11.kola týmy SK Sulko Zábřeh - SK Spartak Hulín.

Zábřeh je na 7.místě ze 17.body a skórem 23:20.
    Hulín okupuje 15.místo ze 7.body a skórem 11:22.
    Favoritem je Zábřeh ale stát se může vše.

FK Sulko Zábřeh: Procházka - Šalamoun(C), Komárek, Rajnoha, Šichor, Heidenreich, Pospíšil, Furik, Kostorek, Linek, Tögel
    Trenér: Jiří Balcárek

SK Spartak Hulín: Dubec - Barcuch, Paciorek, Číhal, Řihák, Lehkoživ, Dvořáček, Otruba, Pacl, Kadlec(C), Václavíček
    Trenér: Jindřich Lehkoživ

Rozhodčí: Klíma - Sedláček, Páral.

Náhradnáci SK Sulko Zábřeh : Horák, Michalčák, Pobucký, Hajčík, Bačík, brankář : Toman.

Náhradníci SK Spartak Hulín: Subič, Němec, Mrhálek, brankář : Vogl.

Oba týmy se odcházejí připravit na začátek utkání.

-6
    Dnes Jiří Balcárek připravil zajimavou sestavu na střídačce třeba bude sedět Martin Bačík který Zábřehu hodně pomáhá k brankám a navíc je nejlepším střelcem týmu.

-2
    Hlavní rozhodčí Tomáš Klíma přivedl obě mužstva dnešního zápasu. Domácí tým bude hrát v modrých dresech, a hostující v červených.

1

2
    Zábřeh začal aktivněji než Hulín. Zábřežský útok založil Kostorek který proběhl s míčem až k velkému vápnu hostí přihrál k tyči Pospíšilovi ale ten střílí mimo.

6
    Přímý volný kop domácích zahrál Heidenreich který poslal míč do vápna kde si nabýhalo 5 domácích hráču ale nejblíže byl k míči Komárek ale hlavou netrefil míč.

9
    Zábřežské přihrávky jsou moc pomalé a hosté se tak mohou vrhnout do útoku.

13
    Faul na hostujícího Lehkoživa.

19
    Faul na Šichora.

21
    Hulín zaútočil a osamocený Otruba vystřelil těšně vedle tyče domácí branky!!

25
    Heidenreich nacentroval před bránu hostí a Šalamoun hlavičkou těsně míjí!! To byla gólová šance a vzápětí další šance domácích Šichor vypálil dělovku a brankář Dubec musel míč zastavit tělem.

28
    Roh domácích neohrozil hosty.

31
    Šichor je dneska ve formě. Pálí jednu střelu za druhou ale zatím mimo jdou skoro všechny.

40
    Čtyři rohy po sobě měl Zábřeh a ani jeden gól.

Skončil nám první poločas mezi SK Sulko Zábřeh - SK Spartak Hulín. Zábřeh měl v celém poločasu převahu ale nedokázal ji z užitkovat.

Za malý okamžik začne druhý poločas.

46
    První střídání na obou stranách na straně hostí odešel Lehkoživ a nahradil jej Němec a na straně domácích odešel Furik a nahradil jej Bačík.

46

54
    Heidenreich vypálil ze 35.metrů tvrdou střelu kterou brankář hostí vyrazil před sebe a hostují obránce odkopl míč do bezpečí.

57
    První žlutá karta zápasu, kterou dostal Oldřich Kostorek.

61
    Druhé střídání domácího celku odešel Kostorek a přišel Michalčák.

71
    Zábřeh teď předvedl Barcelonský ťukec.

71
    Dnešní utkání sleduje 310 diváků.

73
    Druhé střídání hostí odešel Paciorek a přišel Subič.

76
    Zábřežští jsou celý zápas lepší mají hodně šancí ale chybí jim koncovka.

79
    Zábřeh právě vstřelil branku!

Konečně gól. Postupný útok Zábřeha.Do koncovky se dostal na hranici velkého vápna Bačík který se napřáhl a poslal míč těsně nad zemí k levé tyči Dubcovi branky. Stav utkání 1:0 pro Zábřeh!!

84
    Poslední střídání domácího celku odešel Pospíšil nahradil jej Hajčík.

83
    Šichor přihrál Tögelovi který vypálil těsně vedle pravé tyči hostí.

87
    Poslední střídání odešel Pacl a přišel Mrhálek.

90
    Žlutou kartu za zdržování vyfasoval domácí Linek.

90
    Hlavní rozhodčí Tomáš Klíma nastavuje druhý poločas o 2.minuty.

90
    Utkání mohl pojistit druhou brankou Zábřeha Marek Šichor technickou střelou kterému však bravurně vykril střelu Dubec.

Je tu konec zápas končí vítězstvím Zábřeha 1:0. Jedinnou branku zápasu vstřelil v 79. minutě Martin Bačík. (16:46:54)