Mladá Boleslav – Šumperk 4:1 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:5 (kon.)
Hr. Králové – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | Beroun – Most 3:4 (po s.n.) | Písek – Litoměřice 3:4 (po s.n.)
Olomouc – Benátky n/J 9:0 (kon.)
po s.n.
Medvědi Beroun 1933
3:4 (1:2, 1:1, 1:0 - 0:0)
HC Most
Středa 24.10.2012, 18:001. liga (ČR)

To je z Berouna pro dnešek všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. (23:40:45)

65:00
    Rozhodující samostatný nájezd proměnil LADISLAV GENGEL a rozhoduje o bodu navíc pro Most!

Gengel proměňuje!

Klhůfek za Beroun nedal!

Po třech sériích se nerozhodlo. Nyní náhlá smrt a otáčí se pořadí.

Vostřák to zkusil střelou a neuspěl.

Čurilla za Most a jeho kličkovaná nebyla úspěšná.

Klhůfek za domácí srovnal! 1:1

Tomáš Rohan za Most dává! 0:1

Za domácí neuspěl Padělek, kterému puk uskočil z hole.

Gengel v první sérii nedal.

Jako první jedou hosté.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:52
    Kotouč ve středním pásmu, tady už se asi nic nestane.

64:31
    Vyloučení na obou stranách, Vyloučen domácí Doležal a hostující Jindřich Kotrla.

64:00
    Závar před Volkem, který drží kotouč v lapačce.

63:47
    Beroun stále v útočném pásmu. Střela od modré zablokována.

63:24
    Domácí ostřelují branku, puky zatím létají všude kolem, jen ne na branku.

63:37
    Hosté vyhazují puk mimo hřiště, buly ve středním pásmu.

63:06
    Klhůfek z těžkého úhlu zkoušel zaskočit brankáře a málem se mu to podařilo!

62:56

62:18
    Za držení vyloučen další mostecký hráč Martin Parýzek.

61:30
    Zatím se hraje převážně ve středním pásmu.

60:56
    Domácí hráč vyloučen za hrubost.

60:56
    Zdeněk Tauš (MST) vyloučen za bodnutí špičkou hole na 5+ do konce utkání.

60:56
    Potyčka za brankou po které se bude vylučovat na obou stranách.

60:50
    Přečíslení hostů končí střelou do Bendových betonů.

60:39
    Klhůfek mohl dokonat hattrick, neměl k tomu daleko, ale také jeho pokus nebyl až tolik přesný.

60:10

60:01

Třetí část je minulostí a jelikož Beroun dokázal srovnat, tak bude muset rozhodnout prodloužení, případně nájezdy. Hosté na začátek budou dohrávat přesilovou hru trvající deset vteřin.

60:00

59:54
    Ještě jeden střelecký pokus hostů, který vyráží Benda.

59:00
    Poslední minuta třetí části začíná, oba týmy nyní kupí hodně nepřesností.

58:10
    Vostřák zastavil nedovoleným způsobem Gengela, který se vrátil na led z trestné lavice a dostává dvě minuty.

57:14
    Padělkovi v dobré pozici utekl puk z hole!

57:02
    Beroun nyní zavezl do útočné třetině a dokázal udržet puk.

56:01
    Za hrubost je vyloučen Ladislav Gengel (MST).

55:04
    Medvědi nyní dokázali držet útočnou třetinu a vytvořit si i obrovskou šanci. Pavel natřikrát nedokázal zakončit přesně.

54:31
    Velmi zajímavá akce Medvědů a ještě lepší zakončení Kalába.

53:02
    Hra je nyní dost opatrná, každý z týmů nyní tuší, že chyba by byla asi osudová.

51:03
    Další velká šance pro Padělka, který nedokázal zakončit v pádu!

50:45
    Obrovská šance pro domácího kapitána Aleše Padělka, který nedokázal překonat Volkeho!

50:10
    Ve středním pásmu vybojoval kotouč Michal Pavlů a zkusil ihned pozornost Bendy.

49:12
    Most je v posledních vteřinách aktivnějším týmem.

48:25
    Berounští se nyní "provinili" zakázaným uvolněním.

47:27

47:19
    Velmi dobrý pokus z úhlu, který vytěsnil špičkou betonu Benda.

47:11
    Most se až ke konci své početní výhody dostává k šancím.

45:27
    Za nedovolené bránění vyloučen domácí Tomáš Doležal.

43:43
    Beroun právě vstřelil branku!
    Je opět vyrovnáno! Doležal našel zpoza branky PAVLA KLHŮFKA, který prostřelil všechno včetně clony před Volkem. Asistence: Tomáš Doležal.

43:24
    Velká šance pro Karpova, kterému však zakončení nevyšlo!

41:02
    Puk nyní poskakoval po brankové čáře, ale do mostecké branky nedošel!

40:47
    Medvědi se tlačí do útočného pásma a zatím ohrožují Volkeho.

40:01

Ve druhé části jsme viděli vyrovnaný hokej, který nabídl domácím veledlouhou přesilovku, která přes tři minuty byla i v podobě pět na tři. Medvědi dokázali ve druhé části vyrovnat po využité přesilovce v první části třetiny, ale opět inkasovali z trestného střílení, které ukázkově proměnil Ladislav Gengel, který byl hákován v úniku při oslabení ve třech.

Další třetina začne přibližně v 19:50.

40:00

39:19
    Berounu se v přesilovce nevedlo a to trvala v podobě pět na tři téměř tři a půl minuty.

39:00
    Hosté ustáli další z oslabení a jsou po delší v plném počtu.

37:43

37:54
    Beroun neustále v útočném pásmu, ale zatím stále střely míří hlavně mimo branku.

37:00
    Oddechový čas pro domácí.

37:00
    To už neplatí. Za sekání vyloučen Roman Prošek. Most opět ve třech.

36:48
    Hosté momentálně ve čtyřech.

36:45
    Je signalizováno další vyloučení pro hosty, domácí zatím ostřelují Volkeho od modré!

35:43
    Za hru vysokou holí vyloučen hostující Vítězslav Nedrda.

35:14

35:13
    Most právě vstřelil branku!
    LADISLAV GENGEL jel velmi rychle a pak parádním bekhendovým blafákem zavěsil přímo pod víko! Tento gól padl ještě v oslabení tři proti pěti.

35:13
    Bylo nařízeno trestné střílení za faul na unikajícího Gengela.

34:48
    Hosté jdou na 26 vteřin do třech, Za nedovolené bránění vyloučen Jan Bojer.

33:57
    Nahození Klhůfka skončilo za brankou, kam si pro něj dojel Volke a vyhodil kotouč.

33:14
    Medvědi se dostali do útočného pásma a vybojovali si přesilovku. Za podražení vyloučen Martin Rohan.

31:24
    Benda si nyní připsal hned tři důležité zákroky v řadě.

29:24
    Domácí hlásí vyrovnání a navíc využitou přesilovku. Přesnou přihrávku přetavil v gól tvrdou ranou na vzdálenější tyčku JIŘÍ JEBAVÝ! Asistence: Tomáš Doležal.

29:06
    Od modré se pokusil pálit Přindiš, neúspěšně.

28:15
    Za nedovolené bránění putuje na trestnou i jeden z hostů, Martin Rohan.

27:16

26:59
    Střelecký pokus hned po buly. Benda připravený.

26:41
    Mostu se sice na úvod nepovedlo zavést do pásma, nyní už ho však Severočeši okupují.

25:16
    Za nedovolené bránění vyloučen domácí Jiří Jebavý.

24:28
    Ze středního pásma nahazoval puk Přindiš, kotouč končí mimo.

23:10
    Benda zachytil kotouč, ale poté nedokázal přesně rozehrát.

22:38
    Do pozice pro zakončení se dostal Nedrda, kotouč mu nesedl na hůl.

21:37
    Další buly před Volkem.

21:05
    Medvědi se zatím drží v útočném pásmu.

20:37
    Tomáš Rohan si najel mezi kruhy a pálil jen do Bendy.

20:01

První část dnešního zápasu je minulostí. Domácí Medvědi se v ní velmi rychle dostali do vedení zásluhou přesné trefy Pavla Klhůfka, na kterou však nikdo nenavázal. Naopak hosté dokázali využít poskytnutou výhodu pěti proti třem k srovnání a následně je poslal po rychlé akci do vedení Čurilla.

Další třetina začne přibližně v 18:52.

20:00

19:53
    Ještě jeden pokus Mostu v závěru, který však nebyl podařený.

19:24
    Rychlá souhra Berouna, po které puk končí v ochranné síti.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:20
    Mostu se málem povedlo využít odskoku puku při rozehrávce jednoho z obránců, který vše dokázal ještě napravit.

17:18
    Beroun inkasovaný gól hodně zaskočil...

16:16
    Hosté sice přišli o pásmo, ale do něj se brzy vrátili a po přesné nahrávce posílá Most do vedení MAREK ČURILLA! Asistence:Vítězslav Nedrda.

15:54
    Po přihrávce od mantinelu se pokusil zakončit Čurilla, puk mu uskočil od hole.

15:31
    Hosté dosáhli branky, ale sudí Pražák ji po poradě s čárovými neuznává pro hru vysokou holí!

13:28
    V posledních vteřinách se začalo hrát hodně nahoru dolu, ani jeden tým se ale nedostává do šancí.

12:05
    Most se po skončení přesilovky ještě dokázal dostat do pásma, ale svého bývalého brankáře Bendu nepřekonal.

11:36

10:51
    Hosté využívají dvojnásobnou početní výhodu ke srovnání stavu! Kombinaci na modré čáře zakončil střelou příklepem KAMIL CHAROUSEK! Asistence: Michal Pavlů, Bohumil Slavíček.

09:36
    Velká nepříjemnost pro Beroun. Za podražení vyloučen Jíří Bárta a Beroun jde do tří.

09:06
    Za podražení vyloučen domácí obránce Tomáš Kaláb.

08:01
    Berounu se zatím nedaří dostat svého soka pod tlak, ale zatím to Medvědům může být jedno.

06:38
    Další pokus o ohrožení mostecké branky, který nyní skončil nepodařenou nahrávkou.

06:10
    Oba týmy se snažily dostat k zajímavé šanci, ale ani jednomu celku se to zatím nedaří.

05:09
    Další zajímavá šance pro Beroun a opět dobrým zákrokem celou příležitost zlikvidoval Volke.

04:14
    Od modré vyslal nepříjemnou střelu Michal Pavel. Volke chytá.

03:40
    Medvědi po rychlém přechodu získávají útočné pásmo.

03:04
    I hosté se dostali k ohrožení branky, sražená střela končí v rohu.

02:21
    Medvědi po vstřeleném gólu jsou stále u kotouče, i když nyní ve svém pásmu.

01:34
    Tomáš Karpov si najel z branku Volkeho a mezi kruhy přesně našel hůl PAVLA KLHŮFKA, který přesnou střelou nad beton otevírá skóre. Asistence: Tomáš Karpov, Tomáš Doležal.

01:23
    Medvědi jsou s pukem za svojí brankou.

00:08
    Hned úvodní příležitost utkání, kterou vyrazil Benda.

00:01

Medvědi Beroun 1933: Benda (Vokál) - Přindiš, Jebavý, Ruprecht, Pour, Kaláb, Knesl, Krejčí - Karpov, Belay, Plichta, Vostřák, Bárta, Doležal, Hošťálek, Čurda, Havel, Pavel, Klhůfek, Padělek, Meidl.

HC Most: Volke (Melichar) - Parýzek, Hranáč, Pavlů, Charousek, Prošek, Čechura, Havelka, Rohan - Gengel, Skvortsov, Čurilla, Kuběna, Bojer, Slavíček, Adámek, Tauš, Nedrda, Vaněk, Rohan, Kotrla.

Rozhodčí: .

Berounští mají na letošní vzájemné střetnutí s Mostem dobré vzpomínky. V rámci druhého kola si odvezli z ledu soupeře tři body za výhru 7:2. Na úspěchu se podíleli zejména čtyři využité početní výhody ze strany berounských Medvědů a hattrick mladého forvarda Tomáše Doležala.

Dnešní zápas bude pikantní pro hráče obou stran. Na domácí straně pro gólmana Marka Bendu, který do Berouna přišel před několika dny z Mostu. Na opačné straně se velmi daří Ladislavu Gengelovi, který ještě v přípravě válel za tým od řeky Berounky.

Ani Most nehraje v bůh ví jaké pohodě a jak už bylo zmíněno, tak má jen o tři body více než Medvědi, ale do Berouna jedou Severočeši s daleko vyšším sebevědomím, jelikož v minulém zápase převálcovali Písek 5:0, když tento stav drželi už po skončení druhé části.

Domácí Medvědi po výhře minulé pondělí na ledě Písku dvakrát prohráli, když doma nestačili na Hradec a v sobotu srdnatě bojovali o bodový zisk v havlíčkobrodské Kotlině. „Myslím si, že dneska jsme hodně ztratili v přesilovkách, z nichž jsme měli dát nějaký gól. Na začátku druhé třetiny se nám podařilo vyrovnat a získali jsme energii. Měli jsme velkou šanci Michala Plichty na 2:1. Myslím si, že by se to zlomilo, protože domácí byli v určitém útlumu, když předtím prohráli několik zápasů,“ litoval po utkání trenér Medvědů Aleš Totter.

Hezký středeční podvečer z berounského zimního stadionu, kde se dnes domácí Medvědi střetnou v důležitém utkání sousedů ze dna tabulky s hokejisty z Mostu. Dvanáctý Most a třináctý Beroun v současné chvíli od sebe odděluje rozdíl jen tří bodů!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 2. Klhůfek (Karpov, Doležal), 30. Jebavý (Doležal), 44. Klhůfek (Doležal) - 11. Charousek (Pavlů, Slavíček), 17. Čurilla (Nedrda), 36. Gengel (pen.), 65. Gengel

Rozhodčí: Pražák - Svoboda, Frodl