4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
HC Dynamo Pardubice
Středa 24.10.2012, 17:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

V dnešním jediném zápase 15. kola NOEN extraligy juniorů na sebe narazí domácí Zlín a hostující Pardubice.

Mladí ševci jsou na tom tabulkově lépe. Figurují na 6. místě extraligové tabulky se ziskem 23 bodů ve třinácti zápasech. Na domácím ledě odehrály pouhé čtyři zápasy a z výhry se radovali hned třikrát. Svůj poslední zápas na ledě Olomouce prohráli těsně 1:2.

Pardubickým hráčům patří 12. pozice se ziskem 17 bodů ve 14 zápasech. Na venkovních kluzištích se jim poměrně daří. Na soupeřův stadion cestovali letos šestkrát a třikrát si odváželi plný počet bodů a jednou odešli poraženi po prodloužení. Jejich poslední zápas dopadl prohrou 3:4 pro prodloužení od Olomouce.

PSG Zlín:
    Svoboda (Haloda) - Urbanec, Řezáč, Kundera, Zbořil, M.Kratochvíl, Kobylík, Kovařík, Strojil, Haloda, Talán, Matula, Macharáček, Popelka, Janeba, Š.Kratochvil, Sedláček, Mika, Doležálek, Al

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice:

Rozhodčí: .
    Husička - Novák, Bryška

00:01

01:07
    U puku jsou zlínští a připisují si první střelu.

02:40
    První střelu zaznamenali také hosté.

03:59
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale žádné pořádné šance k vidění nejsou.

04:49
    Zlín právě vstřelil branku!

Zlín se z ničeho nic ujímá vedení. Nenápadnou akci zakončil golem LUBOMÍR KOVAŘÍK.
    Asistence:Tadeáš Kundera.

05:58
    Domácí se řítili dva na jednoho, ale vše skončilo špatnou přihrávkou.

07:13
    Vhazovaní v obraném pásmu Zlína.

07:30
    Nebezpečný pas vyslal před bránu Zelinger. Nikdo z pardubickým ale nebyl na místě.

08:23
    Strojil zahrál na zakázané uvolnění.

09:01
    Hráči zašlápli puk u mantinelu. Vhazovat se bude v útočném pásmu Zlína

09:50
    Nebezpečně před Svobodou tečoval Chmelař. Puk zůstal ve výstroji zlínského golmana.

11:03
    Domácí se drží v utočném pásmu a vynutili si faul. Dvě minuty dostává Březina.

12:05
    Hosté se osvobozují.

13:03

14:16
    Střelou z kruhu to na Svobodu zkusil Řezníček

14:37
    Teď zahrozili také domácí. Vhazuje se po levici Jeschkeho.

15:17
    Hráči zašlápli kotouč u mantinelu. Vhazuje se na útočné modré Zlína.

15:58
    Těsně mimo pálil Vachutka.

17:50
    Povedená kombinace Pardubic končí střelou Řezníčka. Svoboda byl však svým betonem na místě.

18:18
    Patrik Urbanec (ZLN) ,dvě minuty za vysokou hůl.

18:53
    Zlínští vyhazují mimo led. Střela byla však tečována.

19:08
    Střelu obránce tečoval těsně před Svobodou Zelinger.

20:00

Máme za sebou úvodní třetinu, která proběhla ve svižném tempu. Oba týmy hrají útočně a na obou stranách byly k vidění šance. Gólem skončila jen ta, kterou proměnil zlínský Kovařík.

20:01

20:18

20:36
    David Březina (PCE), dvě minuty za podražení.

21:40
    Domácím se nedaří. Náznak šance teď měli Pardubice.

22:36

24:02
    Na obou stranách zatím vidíme hodně nepřesností.

24:37
    Střelou zápěstím se od levého mantinelu prezentoval hostující útočník.

27:30
    Nebezpečnou ránu vyslal na Jeschkeho domácí obránce. Jeho dělovka skončila těsně nad.

28:12

29:04
    Zakázané uvolnění Pardubic.

29:50
    Domácí jeli 2 na 1, neúspěšně zakončil Haloda.

30:52
    Hra se odehrává především na straně Pardubic. Buly po pravici Jeschkeho.

31:56
    Dvě minuty za sekání si odsedí Doležálek (ZLN).

32:56
    Po kombinaci to z boku na Svobodu zkusil jeden z hostujících útočníků.

33:27

Domácí se prosazují v oslabeni! Popelka s Kunderou jeli na Jeschkeho a akci gólově zakončil TADEÁŠ KUNDERA.
    Asistence:Michal Popelka

33:56

34:58
    Pardubice se snaží o odpověď.

36:22
    Pardubice právě vstřelily branku!

Pardubice zaslouženě odpovídají. Po přihrávce Chmelaře skóruje DANIEL ROBERTSON.
    Asistence: Adam Chmelař.

37:45
    Mela před Jeschkem. Rozhodčí přerušil hru.

38:18
    Před bránu přihrával Kratochvil. Nikdo z domácích, ale nebyl na místě.

39:20
    Ani jednomu z týmu se nedaří udržet útočné pásmo.

39:45
    Tečovaná střela pardubických končí vysoko nad bránou.

40:00

Druhá třetina zápasu nenabídla tak pohledný a rychlý hokej jako ta první. Nicméně byly k vidění dva góly. Po každém na jedné straně. Stav je tedy stále o gól příznivější pro Zlín. Třetí třetina slibuje zajímavou podívanou.

40:01

40:25
    Pardubice u puku. Hned ale zahrály na zakázané uvolnění.

41:04
    Zlín si zahraje přesilovku. Dvě minuty dostává Starý za podražení.

41:16

Je vyrovnáno! V oslabení ujel PATRIK POULÍČEK a nechytatelnou střelou nad rameno Svobody srovnal na 2:2.
    Bez asistence.

42:32
    S domácími vyrovnávací gól zamával. Nyní zahráli na zakázané uvolnění.

46:37
    Hra přerušena. Vhazuje se ve středním pásmu.

47:01
    Až před Jeschkeho se prodral Popelka. Jeho přihrávka ,ale nenašla adresáta.

48:54
    Hra probíhá velmi rychle. Útok střídá útok, ale většinou se vždy najde nějaká nepřesnost.

49:40
    Zlín nyní zahrál na zakázané uvolnění.

50:41
    Zlínští drží kotouč na holi, ale gólové šance si nevytvoří.

52:03
    Více ke gólu se tlačí domácí, ale buď je pozorná pardubická obrana, nebo vše skončí špatnou střelou, či přihrávkou.

52:32
    Vhazuje se v obraném pásmu Zlína.

53:31
    Přihrávku před bránu zkusil rozjetý Mika. Nikoho ze spoluhráčů, ale nenašel.

54:57
    Starý nahodil na Svobodu a zajistil hostům útočné pásmo.

55:11
    Zakázané uvolnění na straně Zlína.

55:40
    Domácí mohli jít 3 na 2, ale vše zkazila špatná přihrávka.

56:24
    Zlín se snaží hrát útočně. Pardubicím zřejmě remíza vyhovuje a tak hlavně brání.

56:49
    Březina prověřil z boku Svobodu. Ten puk podržel v náruči.

58:25

Krutá rána pro Zlín. Pardubice dávají důležitý gól. Po straně se řítil DAVID BŘEZINA, jeho střelu Svoboda vyrazil, ale na následnou dorážku už nestačil.
    Asistence: Ondřej Starý

58:50
    Zlín bez golmana.

59:06

Domácím se podařilo vyrovnat! Zlín se usadil v útočném pásmu. Puk od modré nahodil Urbanec a pohotový MICHAL POPELKA ho dorazil do brány.
    Asistence: Patrik Urbanec

59:50

Neuvěřitelný závěr zápasu. Vše vypadalo dobře pro Pardubice a nakonec se bude radovat Zlín. Domácí se usadili v útočném pásmu, motali hostům hlavy, k puku se dostal Popelka, ten ho předložil zcela volnému TADEÁŠI KUNDEROVI a ten vstřelil vítězný gól.
    Asisstence: Michal Popelka, Lubomír Kovařík.

60:00

Máme za sebou parádní zápas s neuvěřitelným závěrem. Zlín si nakonec odnáší tři body. Přeje vám příjemný zbytek dne. (18:55:34)

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 5. Kovařík (Kundera), 34. Kundera (Popelka), 60. Popelka (Urbanec.), 60. Kundera (Popelka, Kovařík) - 37. Robertson (Chmelař), 42. Poulíček, 59. Březina (Starý)

Berani Zlín: Svoboda (Haloda ) - Urbanec, Řezáč, Kundera, Zbořil, M.Kratochvíl, Kobylík, Kovařík, Strojil, Haloda, Talán, Matula, Macharáček, Popelka, Janeba, Š.Kratochvil, Sedláček, Mika, Doležálek, Al
    HC Dynamo Pardubice: Jeschke (Jirout) - Škvor, Bureš, Havel, Chmelař, Vácha, Fridrich, Robertson, Vachutka, Březina, Starý, Zelinger, Havlík, Voženílek, Poulíček, Schneider, Řezníček, Moravec

Rozhodčí: Husička - Novák, Bryška