Ústí n/L – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Třebíč – Písek 5:1 (kon.) | Jihlava – Beroun 8:3 (kon.)
Benátky n/J – Most 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 3:4 (po pr.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 8:2 (kon.)
Šumperk – Litoměřice 3:1 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
8:2 (3:1, 2:0, 3:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 07.11.2012, 18:00 • Zimní stadion v Kadani • 1. liga (ČR)

Kadaň si dnes připsala zasloužené tři body. Po většinu zápasu byla lepším týmem. Takový debakl nečekal asi nikdo. Hrdinou zápasu byl domácí útočník FILIP SEMAN. Zaznamenal hattrick a to se nevidí každý den. Tímto se s Vámi loučím a zase někdy s přenosem z Kadaně na shledanou. (20:16:03)

Kadaň právě vstřelila branku!
    Z levé strany se prosadil FILIP SEMAN a přidává už osmou branku domácích. Asistence: Jaroslav Kůs a Martin Mazanec.

56:28
    Puky létají okolo Suchanovo branky.

55:55
    Po úniku a následném faulu dostává Radek Novotný (HBR) dvě minutky za podražení.

54:53
    Po kombinaci v útočném pásmu se prosadil střelou od modré ALEŠ PAVLAS. Asistence: Zdeněk Ondřej a Petr Jíra.

54:09
    Aleš Jelínek (HBR) fauloval pronikajícího kadaňského útočníka a dostává dvě minuty za podražení.

53:48
    Bronislav Andres (KAD) vyloučen na 2 minuty za sekání.

53:18
    Václav Meidl (HBR) dostává dvě minuty za hrubost.

53:00
    Domácí mají puk na svých hokejkách a nikam výrazně nepospíchají.

51:50
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Havlíčkův Brod využívá přesilovku. RADEK NOVOTNÝ si vytáhl Hanuljka z branky a prostřelil ho pod rukou. Bez asistence.

51:05
    Hosté kombinovali v pásmu Kadaně, ale domácí se prozatím ubránili. Nyní se brání ve čtyrech.

50:05
    Domácí inkasují další dvě minuty, tentokrát Tomáš Schmidt - nedovolené bránění.

49:43
    Střelu Mariana Moravy viděl Hanuljak a podržel puk.

49:08
    Rozhodčí opět vylučuje a opět na domácí straně. Zdeněk Ondřej dostává další dvě minuty tentokrát za nedovolené bránění.

48:00
    Domácí v pěti.

47:47
    Miroslav Hanuljak drží puk a také vedení svého celku.

46:48
    Domácí se osvobodili.

46:00
    Dvě minuty dostávají Zdeněk Ondřej a Jakub Trefný. Ondřej za hrubost . A Jakub Trefný dostal za dohrání a naražení Petra Štěpánka na branku také dvě minuty ale za vražení.

45:09
    Po přechodu do útočného pásma se prosadil PETR MAINER. Asistence : Petr Jíra, Tomáš Schmidt.

43:20
    Při puku jsou zatím více hosté ale dostali se maximálně ke kombinaci a pár střelám, které mířily mimo tři tyče.

42:28
    Zblokovaná střela Mazance zamířila do ochranné sítě nad brankou.

41:41
    Mainer zavezl puk do pásma hostí ale nic vážného z toho nebylo.

40:54
    Hosté si vystavili do ofsajdu.

40:01

....hosté už se také trousí na ledovou plochu. Za chvilku začínáme.

Domácí už nastupují....

Máme za sebou dvě třetiny a zatím lepším týmem jsou domácí. Těm se povedlo v prostřední části navýšit svůj rozdíl ve skóre už na čtyři branky. Udrží domácí náskok nebo se hosté z Brodu odvezou z Kadaně nějaký bodík. To se dovíme v poslední třetině, která začíná v cca 19:39.

40:00

39:54
    Jiří Charousek (KAD) si odpyká dvě minuty za sekání.

39:35
    Střela Karla Tona skončila Suchanovi mezi betony, ale hostují beci včas zareagovali.

39:27
    Domácí kontrolují puk.

39:03
    Puk byl pásmu hostů a ti zahráli raději na icing.

38:20
    Náznak šance hostů zachytila domácí obrana a vyslala útočníky do protiútoku.

37:38
    Martin Ondráček obkroužil branku Kadaně. Se střelou si Hanuljak poradil a podržel puk.

37:00
    Rebel Marian Morava je zpět na ledě.

36:00
    Domácí se snažili usadit v pásmu soupeře, ze začátku úspěšně. Poté jim puk vzala hostující obrana.

35:00
    Marian Morava (HBR) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

34:45
    Další zakázané uvolnění na domácí straně.

34:09
    Endálovo střelu zblokoval jeden z domácích beků.

33:10
    Beci se neporozuměli s útočníky a je z toho icinq domácích.

31:55
    Po náznaku šance Rebelů se útoku dostali domácí a obsazují pásmo hostů.

31:10
    Rebelové jsou kompletní.

30:23
    Ofsajd Kadaně.

29:10
    Ladislav Rytnauer (HBR) dostává dvě minuty za podražení.

28:54
    Po rozehrávce od jednoho z beků se k zakončení dostal FILIP SEMAN a přidává pátý gól domácích. Signalizovaný trest se ruší. Asistence: Ondřej.

27:37
    Jan Soldán se dostal mezi dva beky Kadaně a Tomáš Schmidt (KAD) ho fauloval. Dostává za to trest na dvě minuty - držení.

26:47
    Střelu Jaroslava Hafenrichtera podržel ve své výstroji brankář Suchan.

25:40
    Z mezikruží vystřelil JIŘÍ CHAROUSEK a svým gólem navýšil vedení Kadaně už na tři branky. Asistence: Karel Ton, Zdeněk Ondřej.

25:30
    Domácí získali puk, který nepodržel Suchan.

23:57
    Po přihrávce od Hafenrichtera zakončoval Schmidt těsně vedle levé tyče hostující branky.

22:46
    Petr Mainer je opět na ledě a domácí jsou v pěti.

22:00
    Brodští svírají domácí v jejich pásmu. Střely ale létají mimo branku.

20:56
    Petr Mainer (KAD) dostává dvě minuty za krosček.

20:46
    Nikola Gajovský zkusil pozornost Suchana, vyrazil mimo.

20:01

Už tam jsou také hráči Havlíčkova Brodu. Za chvilku začínáme.

Hráči Kadaně už nastupují na led.

Na začátku třetiny jsme viděli kuriózní branku, která byla připsána Lukáši Endálovi. V průběhu třetiny se domácí podařilo otočit zápas a vedou 3:1. Hokej je vcelku vyrovnaný, uvidíme co na nás bude čekat ve druhé periodě. Ta začne v cca 18:50.

20:00

19:31
    U puku jsou hostují hráči, ke střele se ještě nedostali.

19:09
    Kadaň v pásmu Havlíčkova Brodu.

18:12
    Po získání puku za brankou zakončil bekhendem FILIP SEMAN a zvýšil na 3:1 pro kadaňské barvy. Asistence Jaroslav Kůs, Petr Macháček.

16:51
    Z následného protiútoku zvyšuje na 2:1pro domácí PETR JÍRA. Asistence Nikola Gajovský.

16:27
    Roman Vondráček byl sám před Hanuljakem, puk mu sjel z hokejky.

15:33
    Hostují Radim Ostrčil se probíjel do zakončení, marně.

14:30
    Domácí rozehrávají zpoza své branky.

13:28
    Petr Jíra byl úplně sám, ale trefil pouze připravený beton hostujícího brankáře.

12:45
    Po střele ze strany, tečoval puk před brankou BRONISLAV ANDRES a vyrovnává. Asistence: Filip Seman.

12:25
    Obrovská šance Semana, byl sám před brankářem ale střílel mimo.

11:51
    Domácí střílí na Suchana ze všech pozic, neúspěšně.

09:39
    Hokejisté z Brodu teď předvedli jak se vyškoluje obrana, zakončení bylo nepřesné.

08:51
    Hanták se probíjel do zakončení, ale brodští beci ho zastavili.

07:53
    Suchan vyjel za branku a tam se srazil s vlastním obráncem, domácí ale šanci nevyužili.

07:32
    Hra se po střele Ondráčka stěhuje před Hanuljaka.

07:01
    V rychlém protiútoku zakončoval Mainer, Suchan podržel puk.

05:28
    Chlouba se ihned po buly dostával do šance, hostující beci mu znemožnili vystřelit.

05:21
    Další bule před Suchanem.

04:27
    Hosté se loučí s přesilovkou, ve které si nevytvořili žádný pořádný tlak.

03:34
    Střelu domácího Szakala našel Suchan ve své lapačce.

02:47
    Lukáš Endál dostává dvouminutový trest.

02:47
    Domácí si dávají vlastní branku ve vlastní výhodě. Jako autor je označen LUKÁŠ ENDÁL. Bez asistence.

02:00
    Puk na domácích hokejkách, ale je pískaný ofsajd.

01:03
    Suchan má puk ve své lapačce.

00:36
    V první šanci zápasu Petr Jíra, hostující brankář vyráží.

00:01

Oba týmy už jsou na ledové ploše. Za chvíli začínáme.

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Kaššák) - Macháček, Pavlas (C), Schmidt, Szakal (A), Trefný, Mazanec, Opalek - Mainer, Gajovský, Jíra - Ton, Charousek, Ondřej - Kůs, Hanták, Seman - Andres, Haffenrichter, Chlouba.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Opršal) - Protivný, Pavlík (A), Ostrčil, Soldán, Novotný, Morava (A), Blažek, Jelínek - Vondráček, Polodna (C), Endál, Ondráček, Meidl, Rytnauer, Musil, Štěpánek, Semorád, Stehlík, Knotek, Fiedler

Rozhodčí: Fraňo, Hodek - Brejcha, Suchánek.

Havlíčkův Brod:

Rebelové v pondělním zápase vybojovali vítězství 2:1, na vlastním ledě porazili Benátky n/J. O vítězství Havlíčkova Brodu rozhodla druhá dvacetiminutovka, otočili nepříznivý stav 1:0 ve svůj prospěch během necelých 10 minut. Vítěznou branku vstřelil Martin Ondráček. Právě on je nejlepším střelce celku z Kotliny. V probíhající sezóně zaznamenal už devět přesných zásahů, k nim přidal ještě stejný počet přihrávek a je s 18 body na druhém místě klubové produktivity. Tu vede s body 20 Ladislav Rytnauer. Třetí do party je ex-chomutovský Lukáš Endál. Ten stačil nasbírat 15 bodů (5+10). Brankářskou jedničkou Rebelů je teprve osmnáctiletý Daniel Dolejš. V brance už letos nastoupil do 17 zápasů. I on má, stejně jako domácí Hanuljak, kladné statistiky. Pomohl svému týmu k 9 výhrám. Úspěšnost zákroků se zastavila na čísle 93,11%. Průměr inkasovaných branek za zápas je 2,34.

Kadaň:

Sportovní klub v posledním zápase (hráno v pondělí) zvítězil na ledě Medvědů z Berouna. Od Berounky si domácí hráči přivezli dva body za výhru po samostatných nájezdech. O plusovém bodů pro kadaňské barvy rozhodl Filip Seman. Ten je také nejlepším střelcem mužstva. Zároveň se dělí o první místo v klubovém kanadském bodování s Nikolou Gajovským. Filip Seman ale vede, díky tomu, že vstřelil o jednu branku více než jeho spoluhráč. Mezi tyčemi mají kadaňští trenéři jasno. Jasnou jedničkou je Miroslav Hanuljak. Ten odchytal 16 zápasů a připsal si 9 výher a 7 porážek. Procentuální úspěšnost zákroků má nad hranicí 93%, konkrétně 93,17%. V průměru dostává 2,16 branky na zápas.

V dnešním utkání 20.kola první hokejové ligy na sebe narazí domácí SK Kadaň a hosté z Vysočiny, Rebel Havlíčkův Brod. První letošní duel obou celků skončil vítězství Rebelů v poměru 5:2. Havlíčkův Brod má s vždy s Kadaní problémy. To dokazuje rovnocenný počet výher v základní hrací době. V prodloužení vzájemných duelů je lepší Rebel.

Počet odehraných vzájemných zápasů: 25
    Bilance: 9-5-2-9

Vítejte u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 13. Andres (Seman), 17. Jíra (Gajovský), 19. Seman (Kůs, Macháček), 26. Charousek (Ton, Ondřej), 29. Seman (Ondřej), 46. Mainer (Jíra, Schmidt), 55. Pavlas (Ondřej, Jíra), 58. Seman (Kůs, Mazanec) - 3. Endál, 52. Novotný

Rozhodčí: Fraňo, Pražák - Brejcha, Suchánek