Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Milevsko – Děčín 4:6 (kon.) | Řisuty – Tábor 7:4 (kon.)
Kobra – Bílina 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 6:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Opava – Karviná (Baník) 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 4:7 (kon.)
Technika Brno – Nymburk 5:0 (kon.) | Kolín – Chotěboř 9:3 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 6:3 (kon.)
Mor. Budějovice – SHK Hodonín 0:11 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 4:3 (po s.n.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
0:11 (0:4, 0:5, 0:2)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 07.11.2012, 18:30 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Žihadla se po delší době znovu představí domácím fanouškům, když dnes hostí na svém zimním stadionu vedoucí tým druholigové tabulky SHK Hodonín.

Hosté v posledních třech kole získali 7 bodů – zvítězili ve Žďáru nad Sázavou 7:4, poté odvezli plný bodový zisk z ledu Kolína po výhře 2:1 a v posledním kole stejným poměrem podlehli na domácím ledě Technice Brno po prodloužení. Po jedenácti odehraných kolech okupují první příčku s pětibodovým náskokem na druhou Techniku.

Žihadla odehrála „trojboj“ na hřištích soupeřů. Manažer p. Stojánek se netajil tím, že by bylo dobré dovést z hostujících hřišť „pár bodíků“. To se moravskobudějovickým podařilo, přestože v prvním utkání nestačili na Techniku Brno, s kterou prohráli 1:3. Ve druhém utkání na zimním stadionu Vajgaru Jindřichův Hradec již Žihadla uspěla. Rychlé vedení 2:0 sice ztratila, ale ani domácím dvoubrankový náskok 4:2 nestačil k vítězství. Ve třetí třetině Žihadla bodla třikrát a odvezla si vítězství 5:4. Další důležitý bodík si naši hráči dovezli z ledu Spartaku Pelhřimov, za prohru v prodloužení v poměru 2:3.

V posledním vzájemném utkání v rámci 3. kola druholigové soutěže zvítězili hráči Hodonína na svém ledě poměrem 6:4.

Přestože jsou hosté favority dnešního utkání, domácí fanoušci jistě poženou své hráče k dobrému výkonu. Věřím, že utkání nabídne vše, co k dobrému hokeji patří. Začátek zápasu je naplánován na 18 hodinu a 30 minutu.

Sestavy týmů:

HC Moravské Budějovice 2005:

SHK Hodonín:

Na ledové ploše krouží rolba - utkání bude zahájeno přibližně za 12 minut.

01:37
    První zákrok si připisuje i Barus po střele Prkny.

02:23
    Drtiči právě vstřelili branku!

Po přihrávce Kuby prostřelil Bošku z levého kruhu ONDŘEJ FIEDLER. Asistence: Michal Kuba

03:35
    Vyloučen Roman Barták (MBU) 2 min hákování.

04:11
    Hosté v útočném pásmu

04:24
    Ofsajd Drtičů.

05:00

Hodonín využívá přesilovku - dlouho hráči hostů honili kotouč po rozích, až Petr Pokorný nahrál na modrou VLADIMÍRU STEJSKALOVI, který prostřelil domácího gólmana. Asistence: Petr Pokorný.

06:08
    Icing hostů.

06:52
    Bartákovu střelu z úhlu vyrazil Barus hokejkou.

07:24
    Hosté jsou stále aktivnější.

07:49
    Vyloučen Jakub Sajdl (HOD) 2 min nedovolené bránění.

08:21
    Střelu Müllera likviduje Barus.

08:35
    I Sechovcova rána končí na vyrážečce Baruse.

09:05
    Další střela sražená mimo mantinely.

09:26
    Hosté se osvobozují

09:49

11:14

Z rychlého protiútoku hosté nemilosrdně trestají. Po přihrávkách Pokorného a Tomiho se ocitl sám mezi kruhy MATĚJ CHARVÁT a pod víko zavěsil. Asistence: Jakub Tomi, Petr Pokorný.

13:18
    Zahradníkovu střelu vyráží Barus pravým betonem

13:49
    Žihadla jsou aktivnější, ale bez brankového efektu.

14:13
    Po chybě domácích obránců se sám před Boškou zjevil Špok - Boška ukázal co umí a rozklekem šanci zlikvidoval.

18:08
    Zmatek před svoji brankou řeší Boška zalehnutím kotouče.

18:33
    Špok v šanci trefil jen boční síť branky.

19:16
    Vyloučen David Skočovský (HOD) 2 min sekání

19:30
    Drtiči vyhazují až za domácí branku

19:58

Drtiči skórují v oslabení. Chybu domácích obránců na útočné modré potrestal z přihrávky Petra Peše ZDENĚK JURÁSEK, který bravurně zakončil samostatný nájezd. Asistence: Petr Peš.

20:00

V první třetině byli hosté aktivnější. Domácím se ve druhé polovině třetiny podařilo opticky srovnat hru, ale Drtiči předvedli domácím lekci z produktivity.

21:42

Hosté se již kompletní usadili v útočném pásmu a po zmatcích před Kousalem se po přistrčení Ondřeje Fiedlera přesně trefil PETR PEŠ. Asistence: Ondřej Fiedler.

21:53
    Vyloučen Jakub Kadlec (MBU) 2 min vysoká hůl.

22:35

Drtiči využívají přesilovku. Střelu Petra Pokorného od modré tečoval MARTIN ŠPOK. Asistence: Petr Pokorný, Pavel Kříž.

23:37
    Závar před svojí svatyní vyřešil Barus skrytím puku v lapačce.

24:13
    Vyloučen David Křenek (MBU) 2 min zdržování hry.

24:30
    Žihadla vyhazují puk přes všechny čáry

25:26

Hosté využívají další přesilovku. Střelu Šťastného Kousal vyrazil, ale puk se k němu dostal zpět a jeho druhou střelu již do černého tečoval DAVID SKOČOVSKÝ. Asistence: Radim Šťastný, Martin Špok

25:36
    Vyloučen Vladimír Stejskal (HOD) 2 min podražení.

28:21
    Žihadla uzamkla soupeře v jeho pásmu, ale bez pořádného zakončení.

29:12
    Pěška netrefil skákající puk před Barusem

29:18

29:54
    Další nebezpečný závar před Kousalovou brankou. Roman nakonec našel puk v lapačce.

30:43
    Hosté kontrolují puk

30:52
    Opět v akci Kousal

31:18
    Po přihrávce Sobotky trefil konstrukci branky Jánský.

31:51
    Vyloučen Zdeněk Kučera (HOD) 2 min hra s nepovolenou výstrojí.

32:27
    Žihadla se nemohou dostat do útočné třetiny.

32:57
    Střelu Jánského vyráží Barus a hostující obránci odpalují puk do bezpečí

33:51

34:32
    Sám před Kousalem Stejskal - Kousal vyráží betonem.

35:32

35:53
    Kousal nadvakrát likviduje střely hostujících hráčů.

38:40

ONDŘEJ FIEDLER převzal puk na vlastní modré, zavezl jej do útočné třetiny, vyměnil si ho s Zdeňkem Kučerou a bruslí zasunul za Kousalova záda. Asistence: Zdeněk Kučera.

39:30

Situaci 3 na 1 chtěl vyřešit DAVID SKOČOVSKÝ přihrávkou na spoluhráče a o hokejku domácího obránce se puk dostal podeváté do domácí branky. Asistence: Radoslav Smetana.

40:00

I ve druhé třetině jsou hosté lepším týmem a předvádějí dokonalou školu ve využívání sebemenších šancí. Domácím hráčům nelze upřít bojovnost, ale to na houževnatého soupeře dnes nestačí. Třetí třetina bude zahájena zhruba ve 20:11 hod.