Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Milevsko – Děčín 4:6 (kon.) | Řisuty – Tábor 7:4 (kon.)
Kobra – Bílina 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 6:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Opava – Karviná (Baník) 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 4:7 (kon.)
Technika Brno – Nymburk 5:0 (kon.) | Kolín – Chotěboř 9:3 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 6:3 (kon.)
Mor. Budějovice – SHK Hodonín 0:11 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 4:3 (po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
AZ Havířov
Středa 07.11.2012, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

58:13
    Bude zle pro domácí. Vyloučen Petr Hruška (VSE) na dvě minuty za hrubost! Hosté si zahrají přesilovku 6 na 4.

53:05
    Martin Potočný (HAV) podrazil Petra Hrušku a dostává za to dvě minuty. Valaši mají možnost potvrdit v přesilovce své vedení. Povede se jim to? To ukáží následující dvě minuty.

49:34
    Přesilovka 4 na 3 pro Havířov, Patrik Vrána (VSE) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

49:08
    Adam Mikšovský (VSE) dostává dvě minuty za napadení, když poslal k zemi za branou Danečka. Dvě minuty dostává i Jiří Krisl (HAV), který Mikšovskému oplácel – dvě minuty, nedovolené bránění.

46:00
    Mimo dění hry podrazil Marek Dubec (VSE) protihráče a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

38:12
    Vsetín bude hrát minutu a čtrnáct vteřin přesilovku pět na tři. Vyloučen je Martin Balčík (HAV) na dvě minuty za sekání.

37:26
    Tomáš Bursík (HAV) dostává dvě minuty za sekání a Vsetín má možnost přesilovky, ve které posledně dostal gól, a tak nyní mohou své zaváhání napravit.

34:46
    Martin Balčík (HAV) vyloučen na dvě minuty za faul loktem a Vsetín si zahraje přesilovou hru.

20:25
    Jan Kolařík (HAV) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Vsetín si zahraje přesilovku 4 na 3, ale jen na chvíli, poté bude následovat klasická 5 na 4.

18:43
    Petr Hruška (VSE) vyloučen na dvě minuty za hákování, ale zároveň vyloučen i Antonín Pechanec (HAV) na dvě minuty za nafilmovaný pád.

12:55
    Další přesilovka pro Havířov. Vsetín hrál v šesti, což se v hokeji trestá. Dvě minuty odsedí Marek Dubec (VSE).

07:11
    Bude se hrát 4 na 4 a poté přesilovka pro Vsetín po faulu Alexandera Hegegyho (HAV), který dostává dvě minuty za sekání.

05:56
    Minutu a dvě vteřiny budou hrát hosté přesilovku pět na tři poté, co David Vítek (VSE) přišpendlil na hrazení za Plškem Klimšu a dostává 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

04:58
    Nešťastné vyhození na střídačku svého týmu v podání Adama Mikšovského (VSE), který dostává dvě minuty za zdržování hry. Havířov si zahraje přesilovou hru.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 11. Podešva (Dubec), 39. Zúbek (Vrána, Vaněk), 44. Podešva, 60. Podešva (Dubec) - 36. Kolařík (Stránský, Hegegy)

VHK ROBE Vsetín: Plšek – Vrána, Vrba, Vodák, Tichý, Žák, Mečiar – Mikšovský, Vaněk, Zúbek – Dubec Hruška P., Podešva – Vítek, Holík, Brezáni, Kubo.
    AZ Havířov: Daneček - Prokop, Vydra, Krisl, Balčík, Hegegy, Jonáš, Harmann – Najdek, Kolařík, Pavlas, Pechanec, Klimša, Bursík, Potočný, Stránský, Sztefek, Mráz.

Rozhodčí: Jiří Škach (Zlín) – Jaromír Švarc (Morkovice-Slížany), Petr Velinský (Kroměříž)