Machačkala – Liverpool 1:0 (kon.) | Neftçi Baku – Kazaň 0:1 (kon.) | Plzeň – Hapoel Tel Aviv 4:0 (kon.)
Udinese – Young Boys 2:3 (kon.) | Coimbra – Atlético 2:0 (kon.) | Marseille – Mönchengladbach 2:2 (kon.)
Fenerbahce – AEL Limassol 2:0 (kon.) | Club Bruggy – Newcastle 2:2 (kon.) | Bordeaux – Marítimo 1:0 (kon.)
Molde – FCSB 1:2 (kon.) | Kodaň – Stuttgart 0:2 (kon.) | AIK Stockholm – Eindhoven 1:0 (kon.)
Neapol – Dněpropetrovsk 4:2 (kon.) | Basilej – Fehérvár 1:0 (kon.) | Sporting – Genk 1:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Inter 1:3 (kon.) | Kirjat Šmona – Sparta 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Lyon 2:3 (kon.)
Lazio – Panathinaikos 3:0 (kon.) | Tottenham – Maribor 3:1 (kon.) | Met. Charkov – Rosenborg 3:1 (kon.)
Leverkusen – Rapid 3:0 (kon.) | Hannover – Helsingborg 3:2 (kon.) | Twente – Levante 0:0 (kon.)
Olympique Marseille
2:2 (0:1)
Borussia Mönchengladbach
Čtvrtek 08.11.2012, 19:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Evropská liga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký večer. (20:56:00)

A je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec skončilo nerozhodně 2:2. V prvním poločase jsme viděli jednu branku, kterou vstřelil hostující Hanke, který poslal Mönchengladbach do vedení. Domácí nedokázali proměnit žádnou svojí šanci a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří se neustále tlačili před branku Mönchengladbachu. V 54. minutě se prosadil Barton, který vyrovnal. O čtrnáct minutek později propálil ter Stegena Jordan Ayew, který poslal Marseille do vedení. Domácí pak diktovali tempo hry a vytvořili si i několik šancí, jenže třetí branku nepřidali a přišel trest. V 94. minutě hráči Marseille míč ztratili, hosté podnikli rychlý brejk, na jehož konci byl Arango, který vyrovnal. Domácí byli aktivnější, ale nakonec si týmy body rozdělily.

90+4
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!

Tak domácí o kulatý nesmysl přišli, hosté podnikli bleskový brejk, ze kterého se jim podařilo vyrovnat. Hodně důležitou branou vstřelil JUAN ARANGO.

90+3
    Domácí stále drží míč na polovině německého celku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.

90
    Žlutou kartu uviděl hostující kapitán Brouwers.

89
    Domácí nepůjčují hostům míč a nechtějí si zkomplikovat cestu ke třem bodům.

87
    Francouzi jsou stále u kulatého nesmyslu a nikam už příliš nepospíchají.

86
    Hráči Marseille se opět ženou dopředu. Uvidíme, zda ještě něco vymyslí.

85
    Domácí stále diktují tempo hry a vypadá to, že tři body zůstanou ve Francii.

84
    Domácí střídají. Dohrál Diawara a zahraje si Kabore.

83
    Hosté se snaží prokombinovat před branku Marseille, ale zatím se jim to vůbec nedaří.

81
    Ke střele se dostal domácí Valbuena, ale branku Mönchengladbachu netrefil.

80
    Ale ani z jednoho rohu nic nebylo, přesto jsou domácí stále u kulatého nesmyslu.