Machačkala – Liverpool 1:0 (kon.) | Neftçi Baku – Kazaň 0:1 (kon.) | Plzeň – Hapoel Tel Aviv 4:0 (kon.)
Udinese – Young Boys 2:3 (kon.) | Coimbra – Atlético 2:0 (kon.) | Marseille – Mönchengladbach 2:2 (kon.)
Fenerbahce – AEL Limassol 2:0 (kon.) | Club Bruggy – Newcastle 2:2 (kon.) | Bordeaux – Marítimo 1:0 (kon.)
Molde – FCSB 1:2 (kon.) | Kodaň – Stuttgart 0:2 (kon.) | AIK Stockholm – Eindhoven 1:0 (kon.)
Neapol – Dněpropetrovsk 4:2 (kon.) | Basilej – Fehérvár 1:0 (kon.) | Sporting – Genk 1:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Inter 1:3 (kon.) | Kirjat Šmona – Sparta 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Lyon 2:3 (kon.)
Lazio – Panathinaikos 3:0 (kon.) | Tottenham – Maribor 3:1 (kon.) | Met. Charkov – Rosenborg 3:1 (kon.)
Leverkusen – Rapid 3:0 (kon.) | Hannover – Helsingborg 3:2 (kon.) | Twente – Levante 0:0 (kon.)
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
1:1 (1:1)
AC Sparta Praha
Čtvrtek 08.11.2012, 21:05 • Itztadion Kiryat Eliezer, Haifa (Izrael) • Evropská liga

Utkání v izraelské Haifě skončilo nerozhodně 1:1, když domácí už ve třetí minutě poslal do vedení Tasevski a ve dvacáté čtvrté minutě srovnával krásným gólem Kweuke. S konstatováním, že Sparta ještě nemá jistotu postupu se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera. (22:57:21)

90+4
    Matějovský ve středu pole fauloval kolenem Einbindera, který chvilku poležel, ale už je na svých.

90+2
    Domácí nikam nepospíchají a z autového vhazování na levé straně se dostali na pravou, kde opět posbírali cenné sekundy.

90+1
    Zápas je nastaven o 4 minuty.

90
    Osobní souboj nyní svedli Abuhazira s Jarošíkem a vítězně z něj vzešel sparťanský obránce.

88
    Sparta se snaží v závěru ještě zlomit utkání na svou stranu, ale domácí obránci jsou pozorní.

85
    Tomáš Přikryl si chtěl narazit s Josefem Hušbauerem, což také udělal, ale domácí poté prvně jmenovaného uhlídali a míče se zmocnil brankář Daniel Amos.

84
    Sparta nyní okupovala vápno Šmony, centroval Skalák, ale domácí si poradili.

82
    Naposledy střídají i domácí. Odpracováno má Lencse, kterého vystřídal Rochet.

81
    Přímý kop znovu rozehrál Marek Matějovský a tentokrát i mnohem lépe, jenže i tak to nestačilo. Míč se otřel o boční síť!

80
    Balaj byl faulován před vápnem Šmony, Sparta bude zahrávat další standardku z dobré pozice.

79
    Poslední změna Sparty. Kweukeho nahradil Balaj.

79
    Nyní na zadní tyči po centru Lencseho zakončoval střídající Abuhazira, naštěstí vysoko nad.

78
    Domácí Šmona je ve druhém poločase mnohem víc u míče, ale naštěstí daleko od brány Sparty.

77
    Útočná akce Sparty je u konce, obránce Hybš se provinil faulem na Sallalicha.

75
    Moc nechybělo, aby se Tomáš Přikryl dostal do obrovské šance, jenže před ním stačil míč ve svých rukavicích ukrýt gólman Daniel Amos.