Machačkala – Liverpool 1:0 (kon.) | Neftçi Baku – Kazaň 0:1 (kon.) | Plzeň – Hapoel Tel Aviv 4:0 (kon.)
Udinese – Young Boys 2:3 (kon.) | Coimbra – Atlético 2:0 (kon.) | Marseille – Mönchengladbach 2:2 (kon.)
Fenerbahce – AEL Limassol 2:0 (kon.) | Club Bruggy – Newcastle 2:2 (kon.) | Bordeaux – Marítimo 1:0 (kon.)
Molde – FCSB 1:2 (kon.) | Kodaň – Stuttgart 0:2 (kon.) | AIK Stockholm – Eindhoven 1:0 (kon.)
Neapol – Dněpropetrovsk 4:2 (kon.) | Basilej – Fehérvár 1:0 (kon.) | Sporting – Genk 1:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Inter 1:3 (kon.) | Kirjat Šmona – Sparta 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Lyon 2:3 (kon.)
Lazio – Panathinaikos 3:0 (kon.) | Tottenham – Maribor 3:1 (kon.) | Met. Charkov – Rosenborg 3:1 (kon.)
Leverkusen – Rapid 3:0 (kon.) | Hannover – Helsingborg 3:2 (kon.) | Twente – Levante 0:0 (kon.)
Metalist Charkov
3:1 (1:1)
Rosenborg BK
Čtvrtek 08.11.2012, 21:05 • Stadion Metalist - Charkov • Evropská liga

Máme za sebou velice pohledné utkání, které pro sebe získali domácí fotbalisté a připsali si důležité tři body za vítězství 3:1. Rozhodující branku utkání vstřelil v 70. minutě Xavier, Rosenborg se poté marně snažil o vyrovnání a naopak to byli domácí, kteří potrestali riskantní hru Rosenborgu a gólem v poslední minutě nastavení rozhodli utkání.

S informací, že Metalist Charkov porazil Rosernborg BK 3:1 se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (22:59:34)

90+3
    Charkov právě vstřelil branku!

V samém závěru utkání se dočkali ještě domácí, když rozhozená obrana Rosenborgu nechala osamoceného JUANA MANUELA TORRESE a ten dostal skvělý pas od Marlose a z hranice šestnáctky rozhodl toto utkání

90+3
    Již plyne poslední minuta nastavení a u míče jsou stále hráči Metalistu.

90+2
    Míč mají domácí a nemají důvod někam spěchat.

90+1
    První ze tří minut, které hlavní sudí nastaví právě plyne.

90
    Odpískán útočný faul a šance Rosenborgu rapidně klesají.

89
    Rodil se zajímavý protiútok, ale Papa si splnil bezchybně své obranné povinnosti a dostal míč do zámezí.

88
    Dorsin vidí v závěru utkání žlutou kartu.

87
    Bude se odkopávat od brány hostí.

87
    Času už moc není a Rosenborg se nemůže dostat k žádnému výraznějšímu tlaku.

84
    Závěrečné střídání zápasu. V týmu Rosenborgu odchází Iversen, kterého nahradil Hoiland.

82
    Domácí střídají. Odešel Taison a přišel Blanco.

81
    Střídající Willian se dostal k zajímavé hlavičce, ale jeho pokus minul tři tyče a tak brankář Hansen může zůstat v klidu.

80
    Marlos nachytán v ofsajdovém postavení.

80
    Domácí budou zahrávat přímý kop po faulu na Cleitona Xaviera.

79
    Je zde snaha o oživení hry hostů. Hřiště opouští Strandberg a na poslední minuty si zahraje Ronning.

78
    Rosenborgu se nedaří vytvořit ani náznak šance.

77
    Čas je nyní největším soupeřem Rosenborgu, pomalu ale jistě ho ubývá a to domácím vyhovuje.